Skocz do zawartości

Jaki televizor HD kupić ?


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście używam TV SAMSUNG UE32B7000 i jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza po wgraniu nieoficjalnego softu ;) Co prawda moje maleństwo ma tylko 32' ale znajdziesz dla siebie też większe modele wystarczy zastąpić UE(XX)B7000 i gotowe :D Nie wiem jak się ma seria 8 do mojej 7 ale sądzę że też jest dobra...

 

TV ma niezły kontrast i kąt widzenia, kolory są żywe chociaż czasem wydaje mi się że niebieski jest przesycony, dźwięk jak to na wbudowanych głośnikach jest raczej średni ale kto przy takim TV używa wbudowanych głośników?! dobrą sprawą jest cała otoczka multimedialna tego TV, posiada on wbudowany media player, glaerię multimediów i funkcje internet TV co sprawdza się nieźle w połączeniu np z polskim serwisem iPla. Jeżeli tak jak ja pokusisz się o nieoficjalny soft (TV stoi na linuksie) to dostaniesz do dyspozycji kilka dodatkowych funkcji np. emulatory (scummvm, snesgt, snese, vgba, sdl mame...) i troszkę innego softu takiego jak port firefox-a (wystarczy podpiąć klawiaturę i mysz do usb telewizora)

 

Jeśli chodzi o konsole to testowałem na tym TV PS2, PS3 (krótko i nie moje), PSP i X360 za każdym razem obraz był super, dodatkowo na nieoficjalnym sofcie można włączyć podbijanie rozdzielczości z wejścia RGB (do 1080i) i SCART (do 720p) TV sam rozpoznaje i konfiguruje urządzenia przez HDMI, pokazuje co się podłączyło i pobiera odpowiednią ikonkę pod warunkiem że podłączony jest do internetu przy pierwszym uruchomieniu nowego sprzętu, na SCART (trzeba mieć pełny kabel nie sam AV) ta funkcja działa jakoś w kratkę np. wideo panasonic z 2003 roku zostało bez problemu rozpoznane a nowsze DVD z 2007 już nie! Po rozpoznaniu urządzenie przechodzi pod kontrolę pilota TV przynajmniej jeśli chodzi o włączanie i wyłączanie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

HX800 dobry sprzęt, ale zdecydowanie lepiej będzie prezentować się nowa seria.

HX820 bądź monolityczny NX720 ( nie będzie różnicy między zapalonym a zgaszonym - taka czerń )

Lecz NX710/HX800 to rewelacyjne wybory :-)

Badź seria D samsunga :-) 6000/7000/8000

Sharp na razie nic nie pokazał po za Quattronami, czekać trzeba dalej na nowe 3D etc...

LG/Pan i cała reszta na razie świeci oczami

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Podepne sie po temat.

 

Szukam LCD full HD. Na poczatku moj wybor (po dluzszym szperaniu w necie) padl na 32" Samsunga LE32C550 ze wzgledu na niski input lag. Po obadaniu miejsca w pokoju stwierdzilem, ze moze jednak lepszy bylby model 37". I tu totalna du.pa. Nie mam nawet pomyslu w jakim kierunku moglbym szukac. Mozecie cos polecic w tym rozmiarze? Cena powiedzmy do 2k. Zalezy mi tez na jak najnizszym input lagu. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Opłaca się zmieniać telewizor 4 letni samsung le40m87bd na jakiś nowszy w dzisiejszych standardach? Jest duża różnica pomiędzy telewizorami dzisiejszymi a tymi które produkowano parę lat temu? W sklepie wszystko wygląda ładnie, nie wiem jak to się sprawdza w praktyce. Nie chodzi mi o bajery typu internet TV itp. Chodzi o jakość obrazu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...