Skocz do zawartości

Brutal Assault


Specu

Rekomendowane odpowiedzi

Można spokojnie zajechać, pole namiotowe nie jest płatne i pilnowane, zdarzają się kradzieże. Za 100 zł możesz kupić sobie tzw. Vip Camp: http://brutalassault.cz/pl/camp/ masz za to pilnowane pole namiotowe, blisko wejścia na teren festiwalu.

 

Ja, może mało festiwalowo, biorę hotel, za stary jestem na spanie w namiocie ;]

Odnośnik do komentarza

Przecież i tak rozłożą to tak, że wszystko co lubisz będzie rozlokowane na trzy dni. Zresztą, tak jak piszesz, nie ma już biletów na jeden dzień. Trzy albo wypierdalaj.

 

Enyłej, dobre reperkusje. Może w końcu poznam na żywo kogoś z forum oprócz siebie i Uznego.

 

Zostały mi żetony z poprzedniego BA. Czasami bufetowi się nabierali. Jesetem bogaty.

 

To będzie mój szósty Brutal, a pamiętam pierwszy jakby to było wczoraj <płacze>

Odnośnik do komentarza

Przecież i tak rozłożą to tak, że wszystko co lubisz będzie rozlokowane na trzy dni. Zresztą, tak jak piszesz, nie ma już biletów na jeden dzień. Trzy albo wypierdalaj.

 

Enyłej, dobre reperkusje. Może w końcu poznam na żywo kogoś z forum oprócz siebie i Uznego.

 

Zostały mi żetony z poprzedniego BA. Czasami bufetowi się nabierali. Jesetem bogaty.

 

To będzie mój szósty Brutal, a pamiętam pierwszy jakby to było wczoraj <płacze>

 

Pierd.olisz. Zobaczymy jak rozpiska wypadnie, może kupię karnet a wpadnę tylko na pt/sob. Btw na brutalu byłem raz, co wtedy soulfly grał, Speca tam poznałem. ;x

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Kto był na BA oprócz mnie? Przyznać się...

 

Dżordż z Nile Nile na "Permitting..." roz(pipi)ał perkusję XD Co za gość :D

 

Piąty czy tam szósty mój Brutal już. Dobre żarcie, Budwajzer zamiast Gambrinusa (w końcu) i najlepszy skład od 2007 roku.

 

Bawiłem się przednio. Podobno 1. BA, ktłóry wysprzedał wszystkie bilety. W czwartek już 15.000 ludzi było i zamknęli XD Z roku na rok co raz goręcej się robi.

 

A tutaj tegoroczny skład, który każdy biedny leszcz przegapił:

 

http://brutalassault.cz/pl/program/

 

BA, widzimy się za rok! ;*

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...