Skocz do zawartości

Szalony Pomysł z Przeróbką Konsoli


Makot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;)

Nie będę tego tematu zaczynał od zwierzeń w stylu czytam Extreme-a od xx numeru bo nie o tym chcę pogadać...

 

Wpadłem na Pomysł by zrobić z mojej konsoli coś w stylu Psp, główkowałem i stwierdzam że da się :D

 

Wystarczy matryca najlepiej panorama max 15,6 cali tak żeby można było ją ułożyć na jednej stronie X360 i tak żeby nie blokowała otworów wentylacyjnych.Po podłączeniu wszystkiego wyjdzie Portable X360 ;)

 

Mierzę się z wykonaniem tego bo czasu na granie w dzień mało tylko zostają wieczory i nocki,Psp nie dla mnie miałem już 2 i jakoś mnie nie porywa na dłuższą metę.

 

Jakie widzicie + i - takiego rozwiązania?

Czekam na opinie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

no wlasnie, portable to glownie to ze grasz bez kabla zasilajacego w plenerze :)

tu o zadnym portable mowy byc nie moze...

takie polaczenie jedynie mozna nazwac, latwe do przenoszenia z miejsca na miejsce, np. miedzy praca (jak ktos moze w pracy grac, np stróżowanie itp.), a domem...

ale to tez można by inaczej zalatwic, po prostu kupujac jakis uzywany monitor za grosze i postawic w drugim miejscu docelowym na stale...

przymocowany lcd do konsoli musiałby byc w jakis sposob uchylny, bo jak bedzie na stale przykrecony do konsoli bez zadnego manewru ustawiania, to jak sobie wyobrażasz patrzenie na ten ekran, gdzie wiadome jest ze przy tanich LCD to musisz miec wzrok na odpowiednim poziomie itd....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Kilka firm zrobiło to już dawno. Na PGA bodaj 3 lata temu było na stoisku Joytecha. Szczerze mówiąc - taki sobie pomysł, bo trzeba blisko siedzieć, żeby obraz był czytelny. W każdym razie wygooglaj sobie "x360 lcd portable" i znajdzie Ci trochę różnych produktów tego typu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.