Skocz do zawartości

Przenieś Znajomych Do Play I Odbierz Playstation 3 Za 1 Zł !


Sajgon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pewnie jest wiele osób, które są zainteresowane zmianą operatora GSM nie namawiam do sieci Play czy jakiejkolwiek innej ale jeżeli ktoś z szanownych kolegów ma zamiar skorzystać z oferty Play może udzieli mi wsparcie w zdobyciu upragnionej konsoli wysyłając na pw nr kontaktowy oraz jak imię i nazwisko wiem wiem dane osobowe ja ze swojej strony gwarantuje że to tylko w celu podania ich na stronie Play24

 

Bardzo proszę o wsparcie może mi sie uda :smileysad: z pomocą kolegów

 

 

Tak wygląda ta akcja Play:

 

 

Przenieś znajomych do Play i odbierz Playstation 3 za 1 zł !

 

Każdy Klient, który poleci znajomych będzie miał szansę na PlayStation 3 już za 1 zł!

 

Wystarczy więc tylko przejść do Play z kilkoma numerami znajomych lub rodziny, aby dodatkowo mieć PlayStation 3 w wyjątkowej ofercie!

 

Co należy zrobić, żeby zdobyć PlayStation 3 ?

Do skorzystania z promocji są uprawnione osoby, które spełnią następujące warunki:

 

- przeniosą swój numer do Play (numer mobilny lub numer stacjonarny)

 

- podadzą numery członków swojej rodziny lub znajomych, którzy mogą być zainteresowani przejściem do Play

 

- z kilkoma z podanych numerów zostaną podpisane umowy w Play w procesie MNP a łączna suma abonamentów będzie wynosiła co najmniej 150 zł lub 250 zł.

 

Nie jest istotna liczba faktycznie złożonych wniosków o przeniesienie numeru ale łączna suma kwot abonamentów, na które zostały podpisane umowy z Play. Do progu 150 zł oraz 250 zł liczą się kwoty abonamentu bez uwzględniania rabatów. Wyjątkiem są:

- Oferta bezterminalowa „LongPlay bez telefonu 30.09” – w jej wypadku liczy się kwota abonamentu po rabacie.

 

- Oferta LongPlay 1 zł – abonament 1 zł nie zalicza się do kwoty.

 

- Oferta biznesowa oraz mix.

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

[/bwysyłając na pw nr kontaktowy oraz jak imię i nazwisko wiem wiem dane osobowe ja ze swojej strony gwarantuje że to tylko w celu podania ich na stronie Play24

 

Sajgon podaj mi swoje imie i nazwisko gwarantuje ze umieszcze je tylko w ogolnopolskiej liscie spamerow!!!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...