Skocz do zawartości

Halo Combat Evolved - remake na X360


KarCzoH

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wygląda old schoolowy dizajn MS, głównie hełm w tej nowej oprawie. Widać, że projektowe to było 10 lat temu. Dziś takich hełmów już nie robią ;] A, że na silniku Reach, no chyba to nie dziwi. Szkoda tylko, że bronie też te same. Z jednej strony ma to sens bo sie dzieje po Reach, z drugiej nie bo odbiega od oryginalnego projektu. Czy z broniami generalnie jest jakiś większy myk między reach a oryginalnym H:CE? Nie znam universum aż tak.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przeczytałem pewną opinię na neogaf i się w pełni z nią zgadzam - nie chcą po prostu dzielić bazy fanów Halo na różne obozy. To mogłoby się negatywnie odbić na przyszłości serii chociażby pod względem sprzedaży.

 

Ja biorę na bank. Nigdy w Halo: CE nie grałem, a remake wygląda bardzo dobrze + nowa mapa do firefight i 7 map do Reach. Do tego na starcie powinno kosztować w granicach 140 zł.

 

I tak jak MaZZeo wcześniej pisał, w każdej chwili gry będzie można się przełączyć na grafikę z pierwotnej wersji :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czyli mapy beda na plycie do zainstalowania, ale zeby w nie pograc bedziesz musial wsadzic plyte z Reach?

 

Nie powiem bo nie wiem.

 

MaZZeo: Cena sugerowana będzie 40$, ODST miało cenę 60$, ale jakimś dziwnym trafem u nas było 50 zł tańsze niż normalnie. Skoro Remake będzie o 1/3 tańszy niż normalna gra to powinien u nas kosztować 130-140 zł na starcie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Wazne "3 shots in the head, overpowered pistol" :D

H4 dla SP... H:CEA dla MP :D

 

Taaaaa, Frankie już dolał oliwy :) Zobaczymy jak będzie w multi, dla mnie to może wyglądać jak Reach, ale niech nie będzie bloom'a i AA.

 

ps. HaloFest pokaże campanię i multi, więc do sierpnia czekamy i modlimy się aby multi było takie jak w starym H:CE.

 

aha, qwa Guardian i Pit też poproszę!

Edytowane przez waveform
Odnośnik do komentarza

Raptor co z tego ze pistol bedzie 3 strzalami zabijal, to H1 bedzie zupelnie inne, inna fizyka , gameplay, zapomnijcie o starym dobrym Halo 1 to juz nie wroci, chyba ze wlaczycie sobie na X1 :P

 

 

muszę się na Tobie zemścić za tego BattleCreek'a i Prisoner'a :P

 

ps. w wywiadzie z 343i obwieszczono że nie zmienili fizyki za grosz, tylko grafikę, więc są dobre zapatrywania :)

Edytowane przez waveform
Odnośnik do komentarza

Raptor co z tego ze pistol bedzie 3 strzalami zabijal, to H1 bedzie zupelnie inne, inna fizyka , gameplay, zapomnijcie o starym dobrym Halo 1 to juz nie wroci, chyba ze wlaczycie sobie na X1 :P

 

 

muszę się na Tobie zemścić za tego BattleCreek'a i Prisoner'a :P

 

ps. w wywiadzie z 343i obwieszczono że nie zmienili fizyki za grosz, tylko grafikę, więc są dobre zapatrywania :)

 

a co ja takiego narobilem ze mscic sie chcesz ? :O

Odnośnik do komentarza

 

ps. w wywiadzie z 343i obwieszczono że nie zmienili fizyki za grosz, tylko grafikę, więc są dobre zapatrywania :)

ta i double mele , przeladowywania broni + podawanie tez bedzie ? , stale respy osow ? szybkie "znikanie z camo" ? ten delay przy celowaniu ? ciezko mi w to uwierzyc :)

 

PS. Z kim Ty grales ze bylo na zyletki ? 0_o ?

Edytowane przez JuanMag
Odnośnik do komentarza

 

ps. w wywiadzie z 343i obwieszczono że nie zmienili fizyki za grosz, tylko grafikę, więc są dobre zapatrywania :)

ta i double mele , przeladowywania broni + podawanie tez bedzie ? , stale respy osow ? szybkie "znikanie z camo" ? ten delay przy celowaniu ? ciezko mi w to uwierzyc :)

 

PS. Z kim Ty grales ze bylo na zyletki ? 0_o ?

 

ze Story'm sklerotyku :P

Odnośnik do komentarza

 

ps. w wywiadzie z 343i obwieszczono że nie zmienili fizyki za grosz, tylko grafikę, więc są dobre zapatrywania :)

ta i double mele , przeladowywania broni + podawanie tez bedzie ? , stale respy osow ? szybkie "znikanie z camo" ? ten delay przy celowaniu ? ciezko mi w to uwierzyc :)

 

PS. Z kim Ty grales ze bylo na zyletki ? 0_o ?

 

ze Story'm sklerotyku :P

 

No ja juz stary, wiec moge nie pamietac ;)

Odnośnik do komentarza

Odświeżany kotlet, ten e-kolega z forum co pisał, szkoda, że nie zmienili nic broni... to w sumie chyba jedyna zaleta...

a design Dammy? Ssie...

 

Dobrze, że w Kietrzu mamy jeszcze setup do Lana...

Ta kupa z filmiku koło oryginalnego Halo nawet nie stała... nabijacz kasy.

tyle w temacie.

Edytowane przez Zimol
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...