Skocz do zawartości

Halo Combat Evolved - remake na X360


KarCzoH

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Polskiej ceny nie ma, Ultima wkleiła standardową cenę dla nowych gier. Jest tylko (oficjalnie) z USA - 40$ (standardowo ceny nowych gier są na poziomie 60$) i sugerowana dla UK - 35 funtów (standardowo sugerowane ceny to 50 funtów).

 

Trzeba czekać na oficjalną cenę podaną przez polski oddział Microsoftu i jak do niej wtedy odniosą się sklepy.

 

Widzę, że i pojawił się największy fan Halo i miłośnik X360 - Masorz :rolleyes: Wiesz chociaż czym różni się remake Halo: CE od remasterów God of War ?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

znowu Sony Defense Force w natarciu :rolleyes:

 

no 2 god-y z ps2 w HD za 60$ a H:CE z mapkami w całkowicie nowej oprawie za 40$ właściwie to 2 gry bo klasyczny H:CE i z nową grafiką H:CE gdzie w każdej chwili można się przełączać

 

co innego polska cena, wtf?

 

Może nie wiesz ale cena premierowa GoW:Collections wynosiła 40$

http://www.joystiq.com/2009/08/31/god-of-war-collection-coming-to-ps3-this-holiday/

A z tymi dwoma grami to już całkiem pałę przegiąłeś :unsure:

 

Wiesz chociaż czym różni się remake Halo: CE od remasterów God of War ?

Odpowiedz jest banalna, w GoW:C dostaliśmy dwie pełne gry + dodatki, a w Halo:CE połowę oryginalnej gry(sam singiel bez multi) ^_^

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Wiesz chociaż czym różni się remake Halo: CE od remasterów God of War ?

Odpowiedz jest banalna, w GoW:C dostaliśmy dwie pełne gry + dodatki, a w Halo:CE połowę oryginalnej gry(sam singiel bez multi) ^_^

 

No nie do końca. W przypadku Halo: CEA to pełny remake - gra od strony wizualnej jest zrobiona praktycznie od nowa na silniku Reach + 7 map do Reach / i chyba z płytą CEA będzie można grać na tych mapach w multi Reach nie mając Reach więc to nie jest tak, że gra nie będzie mieć multi, ale tu akurat ręki nie dam sobie uciąć.

 

GoD'y miały praktycznie tylko podbitą rozdzielczość, sama gra była taka sama jak na PS2 w kwestii oprawy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Widzę, że i pojawił się największy fan Halo i miłośnik X360 - Masorz :rolleyes: Wiesz chociaż czym różni się remake Halo: CE od remasterów God of War ?

 

Halo 1 to dla mnie żelazny klasyk, 10/10 zawsze u mnie było i będzie.

Halo 3 daję obecnie 8+/10, podobnie Reach, więc nie pisz o czymś czego nie ma.

 

No i za 160 zeta to ja dostałem Mortal Kombat chociażby, NOWĄ grę z 2011 roku, a tutaj wciskają odgrzanego kotleta z 2001, bardzo smaczny kotlet, ale powinien kosztować co najwyżej 80 zeta.

I nie pieprz mi tu znowu o tych mapkach do Reach, bo już paru ludzi chyba ci wyjaśniło o co chodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No nie do końca. W przypadku Halo: CEA to pełny remake - gra od strony wizualnej jest zrobiona praktycznie od nowa na silniku Reach + 7 map do Reach / i chyba z płytą CEA będzie można grać na tych mapach w multi Reach nie mając Reach więc to nie jest tak, że gra nie będzie mieć multi, ale tu akurat ręki nie dam sobie uciąć.

 

GoD'y miały praktycznie tylko podbitą rozdzielczość, sama gra była taka sama jak na PS2 w kwestii oprawy.

 

Ale z drugiej strony dostaliśmy 3 i 5 letnie gry, które nawet w tej chwili nie mają żadnej konkurencji(Dante Inferno nawet graficznie odstaje), Halo CE ma już 10 lat, kampania na nikim wrażenia nie zrobi, już nie mówiąc, że wycieli najważniejszą cześć gry(multi). Mogli dać singla z H:CE + H2 to by nikt nie narzekał, a tak według mnie to zdzierstwo.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak Masorz za 80zł, lepiej niech jeszcze dopłacają tym którzy będą chcieli kupić. Sam (pipi) o nierealnych scenariuszach.

 

No co mi niby takiego wyjaśnili ? Napisałem tylko, że są mapy do Reach i to wszystko.

 

I jeszcze jedno - skąd wiesz ile niby będzie kosztować jak NIE MA oficjalnej ceny podanej, nikt nie wie na dzień dzisiejszy ile będzie u nas w Polsce kosztować. W USA będzie i UK będzie o 1/3 tańsze niż nowe gry i nie wiedzę powodu by u nas było inaczej skoro często nowe gry od M$ są tańsze niż reszta - w tamtym roku po 169 zł wszystkie nówki były od M$.

 

pleju: Nie jest zdzierstwem, że Sony wycina wsteczną kompatybilność i później drugi raz "każe" Ci płacić za te same gry ? Remake CE i tak kupi kto będzie chciał bo oryginalną wersję możesz odpalić na X360.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Don i Daddy zawsze na posterunku :lol: Panowie, nie dziwi Was, że jesteście chyba ostatnimi dwoma osobami na forum, które nie widzą tego, że M$ robi Halo-lobotomię w kieszeniach klientów? Wiadomo już może, kiedy M$ wyda pełną wersję Halo CE HD i jaka będzie cena?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Don i Daddy zawsze na posterunku :lol: Panowie, nie dziwi Was, że jesteście chyba ostatnimi dwoma osobami na forum, które nie widzą tego, że M$ robi Halo-lobotomię w kieszeniach klientów? Wiadomo już może, kiedy M$ wyda pełną wersję Halo CE HD i jaka będzie cena?

 

Jak ktoś ograł/ma Halo CE to nawet 100 zł będzie dla niego za dużo. Sam bym pewnie nawet nie myślał o remake'u gdybym miał na stanie oryginalne CE, tak samo jak mam na PS2 oba GoW'y to po co mam brać to samo tylko na PS3. A że nie grałem w CE i mogę kupić kampanię w oprawie z dzisiejszymi standardami + mapy do Reach, w które ciągle gram to dla mnie układ jest bardzo dobry i jedyne na co czekam to oficjalna cena na podstawie której zdecyduję czy mogę brać na premierze czy mam czekać aż stanieje. Tyle.

Odnośnik do komentarza

 

pleju: Nie jest zdzierstwem, że Sony wycina wsteczną kompatybilność i później drugi raz każe Ci płacić za te same gry ? Remake CE i tak kupi kto będzie chciał bo oryginalną wersję możesz odpalić na X360.

 

Miałem ps3 ze wsteczną kompatybilnością(60gb) i niestety gry wyglądają tragicznie w HD :/ Już wolę zapłacić te 40-60zł i pograć w HD, no chyba że ktoś na CRT jeszcze gra ^_^

Ostatni raz spróbuję ci wytłumaczyć:

Halo CE z multi i singlem za 40$ :good:

Wykastrowane Halo CE z samym singlem za 40$ zdzierstwo :down:

 

W listopadzie będziesz miał do wyboru B3, U3, Skyrim i H:CE, wybór jest chyba prosty, choć hype pewnie zrobi swoje :(

Odnośnik do komentarza

Don i Daddy zawsze na posterunku :lol: Panowie, nie dziwi Was, że jesteście chyba ostatnimi dwoma osobami na forum, które nie widzą tego, że M$ robi Halo-lobotomię w kieszeniach klientów? Wiadomo już może, kiedy M$ wyda pełną wersję Halo CE HD i jaka będzie cena?

 

jest i pajgi następny z SDF :turned: tak wiemy szop pracz 4 niszczy halo 4 xD

 

40$ za dwie gry z czego jedna jest remake-iem + mapki do HR na pewno lepsza oferta niż starocie z ps2 podbite do HD bo $ony cwanie zagrało wywalając wst. kompatybilność :sweat:

 

Nie grałem nigdy w H:CE dla mnie dobra oferta ale i tak nie kupię na premierę bo nie jestem fanem Hejlo, jak spadnie na 50zł chętnie sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

W listopadzie będziesz miał do wyboru B3, U3, Skyrim i H:CE, wybór jest chyba prosty, choć hype pewnie zrobi swoje :(

 

Na premierę w tym roku wezmę tylko Gears of War 3 i może Forza 4, przed obsówą jeszcze Mass Effect 3 się łapało na ten przywilej. Jak CE zobaczę na półce w MM za 140 zł to się mocno zastanowię jeśli będę miał kasę. B3 to typowa gra drużynowa, a ja jestem Lone Wolf ;) U2 to jedyne action-adventure jakie mam i przeszedłem, kontynuacja będzie świetna, ale to "tylko" action-adventure i będzie musiało poczekać.

Odnośnik do komentarza

Epic Fail z tym remake'iem. Co z mi z tych mapek z 1, jak to będzie spedalone Halo: Reach z bloomem i resztą balasów ? Odświeżonego singla z przyjemnością przejdę w Co-opie, ale z tym multi to porażka. Jedyna nadzieja na dobre multi to H4, jednak mam do tego tytułu spore obawy, bo myśle, że to będzie coś w stylu Reach.

Odnośnik do komentarza
And multiplayer! Well that was the challenge. We ached over this one. Do we build peer-to-peer netcode for Halo 1 and simply update the graphics? Do we disrupt the Halo: Reach player base and community ecology? Or do we invest in the loyalty of those players, and the amazing new features Reach has brought to the table? It was a super hard decision, but ultimately the thing that tipped the balance in Reach’s favor was this simple fact: If we added netcode to Halo CE’s console gameplay, it would change it irrevocably. It would NOT be the same game you remembered – it would be a compromised vision of it, with the pros and cons that lag, latency and more can bring. Oh, and everyone would whore the pistol 24/7.

 

So Reach it is. And that helped us define which maps to choose. Obviously Blood Gulch would be a bit redundant. And obviously Beaver Creek was a no-brainer. You’ll also see a new Covenant-themed version of Damnation, a glimpse of another old fan favorite from Halo CE, and one map that while famous and awesome, has never been seen on console before. I’m sure you’ve figured it out by now.

 

http://halo.xbox.com/en-us/news/headline/the-halo-bulletin-inaugural-frankie-edition/59856

 

Powiedźcie mi dla czego!!!!!!!!!!!!!!!????????????Dlaczego tak ogromny potencjał musi zawsze być zje...........ny?????????

Czy to dla nich jest olbrzymi problem spędzić 1dzień dla tak ogromnego oddziału jak 343Industries aby stworzyć jeden cholerny pokój gdzie ludzie będą zakładać sobie gry a inni do nich dołączać?Bo oni mają problem z H:Reach fanami????to niech dadzą im mapy z H1 oraz nie wyrzucają H1 multika!!Lag, latency i 27/7 pistol to było właśnie to!

Odnośnik do komentarza

Może i masz racje Rapti ;)

 

Znalazłem ogólnie petycje stworzoną przez wiernych fanów.Prosze także tych którzym zależy o podpisanie się, jest zawsze jakaś szansa że to coś zmieni.Jeśli jest możliwość proszę o przekazanie poniższych linków gdzie się tylko da.

 

http://www.petitiononline.com/HCEA/petition.html

 

oraz

 

http://halo.xbox.com/forums/games/f/7/p/7188/76949.aspx#76949

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co kaman, dostajesz DWIE gry ( w tym jeden remake, druga to zupełnie inna gra) do tego map pack do Reach, co właściwie daje prawie TRZY gry!!! Jeszcze byś chciał za te 40$ multi w Halo CE :teehee:. Pewnie jeszcze za darmo? Weź może nie przesadzaj i podziękuj Microsoftowi razem z tymi nielicznymi niezadowolonymi za taką okazję. A jak nie pasuje, to kup se jakiegoś szopa pracza czy inny crap.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Widać Halo 4 tak zarządzi według Micro, że nie chcą dawać szansy fanom, na porównanie multi H4 i CE :good:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...