Jump to content

Sign in to follow this  
DvD777

Prime Kings - rekrutacja

Recommended Posts

rqzsjt_th.png

Witajcie towarzysze!

Jak wiecie już 22 lutego nastąpi początek wojny. Wojny, w której ofiar będzie mnóstwo, ale nie po naszej stronie barykady. Do tego czasu musimy uzbierać armię, która pokona te ścierwa z ISA. Musimy pokazać co to znaczy Helghan i co to znaczy potęga! Jeśli uważasz, że jesteś obdarzony ponadprzeciętnymi umiejętnościami w strzelaniu i zabijaniu oraz potrafisz się całkowicie oddać w imię lepszego dobra, to trafiłeś idealnie.

Klan Prime Kings, który rządzi i dzieli w serii Call of Duty właśnie szykuje się na nowy wymiar wojny. Prowadzona dywizja Killzone 3 przez takich doświadczonych graczy jak Desert4PL, polo510 czy Sheik_PL, którzy wystąpili w obydwóch polskich ligach poprzedniej gry od Guerrilla Games zaprowadzą wszystkich członków do nie jednego zwycięstwa. Nie siedź dłużej na tym wygodnym krześle tylko bierz do ręki karabin i zgłoś się do najbliższego punktu zbornego, polecamy dział na forum. Jeśli uważasz się za naprawdę wybitną personę możesz również pisać prosto do liderów klanu [P][K] pod PSNid: Eqwi lub Desert4PL.

I pamiętaj przetrwają tylko najsilniejsi!

Desert4PL

 

podajcie swoje dane jak jesteście zainteresowani:

Nick z forum

PSN ID

Wiek 16+

Staż w grach FPS

HS TAK (OBOWIĄZKOWO)

 

 

patronat playstationteam.pl

Edited by DvD777

Share this post


Link to post


No śmiało ludziska nie macie dość meczy w których wasza drużyna robi sobie deathmatch zamiast wypełniać zadania itd. ? Klan to dobre rozwiązanie żeby uniknąć takich rzeczy.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.