Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poświęcony wyłącznie grom z App Store (wszystkie generacje: iPhone, iPod touch & iPad). Piszcie co polecacie, w co gracie, wrażenia, o promocjach czy zapowiedziach. Możecie również podzielić się swoim nickiem z Game Center (mój to: Beniek) bądź umówić się na partyjkę w jakąś grę.

 

 

Aktualne promocje na App Store: AppShopper

 

Strony poświęcone grom na iOS: TouchArcade | AppSpy | SlidetoPlay | TouchGen

 

Najlepiej oceniane gry na iOS wg: Metacritic

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Maiden

Takie promocje to ja rozumiem :D

 

 

Kupilem:

 

Fife

Dead Sapce

Fight Night

Reckless Racing

Red Alert

:woot:

 

 

Edit: U mnie, Shift i Monopoly nie sa przecenione? Wtf?

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Dead Space - wygląda kozacko - zostawiam sobie na później.

Fifa 11 - straszna bieda.

Red Alert - bardzo przyjemna gierka.

RRacing - bardzo miła.

Fight Night- kupiony w wersji na iphona ; (

 

 

W szale zakupów skupiłem się jeszcze na FM 2011 w wersji dla iPada <3

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad zaopatrzeniem w Rage HD na mojego 3GS'a, gra jest warta świeczki?

 

PS: Możecie tutaj podawać swoje typy, chętnie przetestuję jakieś nowe gierki bo tego jest taka masa, że nie sposób wszystko ogarnąć nawet w miesiąc. IMO najciekawsze jest Angry Birds i Plants vs Zombies, czasami też pyknę na multi w CoD Zombies.

Odnośnik do komentarza

Sciagnalem Final Fantasy 3 (w 3D) i jestem pod wrazeniem. Na takim enginie spokojnie mozna by zrobic FF7. Gra jak narazie mnie wciagnela tak jak poprzednie - jest grubo. Jedyny psikus to to, ze niektore sprite'y moglyby miec lepsza rozdzielczosc ale jak na przejscie z 2D do 3D to jest pieknie. Palcami mozna przyvlizac i oddalac kamere - ci popi erdoleni japonczycy powinni zrobic Final Tactics w 3D, Vagrant Story i Front Mission bo iPhone spokojnie uciagnie takie cos. To by byla juz rzeznia gdyby to wyszlo.

Mam Lumines i gra rowniez wymiata - zagrywalem sie w to na Nokii E50 na symbianie i wersja na iPhone'a kosi umysl.

Wpadlo rowniez Death rally i teraz zauwazylem, ze spedzilem przy tym ponad 1,5h non stop. Gra wciaga i za kazdym razem jest "jeszcze tylko jeden wyscig". Gralem wczesniej w THPS2 ale to troche inna liga - niby fajne ale sterowanie jest sredniawe i nie wciaga tak ostro jak inne gierki.

 

 

Jesli gry na iOS maja isc w tym kierunku to ja nie mam pytan - jestem pod duzym wrazeniem co potrafi ten 'gadzeciarski telefon'.

 

Osobiście nie grałem, ale jeśli gra jest choćby po części tak dobra jak oryginał sprzed kilkunastu lat, to może być kawał solidnej zabawy - http://itunes.apple....lly/id422020153

 

Jak dla mnie to jest lepsza. Brac w ciemno.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Napisz coś więcej o FF3 - myślałem nad nią ale cena trochę straszy. Jaki system, i czy fabuła daje radę?

 

System Jobsow czyli zapowiada sie cos na wzor tacticsa. Fabula nie wiem jaka bo dopiero zaczalem grac - zdeka zaczyna sie slabo bo sterujemy jakimis dzieciakami/sierotami. Poogladaj screeny na necie - FF3 na iOS to podkrecona wersja remaku FF3, ktory zostal wydany na Nintento DS.

 

 

Z THPS2 to jest tak, że jak ktoś czuje sentyment do gierki jeszcze z czasów PSXa to wsiąknie bez dwóch zdań. Ciężko to porównywać do gier tworzonych od razu na IOS. W końcu to bardzo udany port gierki z 2000. Pierwsza klasa IMO grywalnościowo.

 

THPS2 jest fajne, ale niektore gry nie da sie poprawnie zaadoptowac na potrzeby dotykowca i tu moim zdaniem tony kuleje. Gra sama w sobie jest przyjemna, jednak uroki dotykowca psuja zabawe.

 

Wczoraj zainstalowalem epsxe i odpalilem Syphon Filter 2. Wczesniej ogralem wszystkie Finale na kompie, od 7 do X-2, Tacticsa, Front Mission 3, Vagrant Story, MGS2, MGS3 - wszystko na klawiaturze. W Syphona na klawierce jednak rady nie dam, i tak samo czuje sie grajac w THPS na dotykowcu.

Odnośnik do komentarza

Jakoś mi się udaje w całkie dobry sposób opanować THPS2 na dotykowym ekranie. Może to z tego, że mam jeszcze naleciałości z PC gdzie grało się na WASD + klawiatura numeryczna? W każdym razie daję radę i w ogóle zapominam się że brakuje mi jakiegoś fizycznego odpowiednika gamepada.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ma premierę gra Gears. Gra jest w stylu Dark Nebula (1&2), więc jeśli podobały się wam te gry, to Gears też powinniście się zainteresować. Tym bardziej że na premierę, gra jest przeceniona do 0,79Euro (potem będzie już za 2,39).

 

http://www.youtube.com/watch?v=DeRAwfrQ-5E

 

Ja oczywiście bym kupił ale po wpadce Sony zablokowałem kartę i muszę czekać na nową. Nie wiecie czy na Appstorze, lub iTunes (albo przez jakiś program) można kupować gry w formie prezentu (coś takiego jak jest na steam'ie)?? Dobra, już znalazłem.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.