Skocz do zawartości

MBeniek

Gry na iOS

Rekomendowane odpowiedzi

Mały offtop w nawiązaniu do powyższej dyskusji:

Ostatnio prześledziłem swoje zakupy w iTunes i uzbierało się tego od lutego coś ponad 70 euro, gdzie 90% zakupów to pozycje za wymieniane 0.79e. Chyba nie muszę nadmieniać, że połowa z tych 'promocyjnych' lub tanich aplikacji/gier stała się dla mnie zbędna lub nie spełniła oczekiwań (OPlayer HD) albo okazała się jednorazowym szitem (Rage czy jak to tam). Tak więc zgadzam się z MBienek. Nie ma co się rzucać na wszystko co pojawia się w promocji, bo z perspektywy czasu uzbiera się z tych promocji słuszna sumka, a satysfakcja będzie ledwie połowiczna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na App Store mozna pobrac zupelnie za free polska gre Sky Force - sciagajcie poki jest dostepna ! :)

Swietna gierka, dzisiaj pogralem i bardzo mi sie podoba - to klasyczna strzelaninka samolocikiem, niezle wyglada i ma fajna, oldschoolowa muzyczke - polecam ! :)

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja polecam Boost 2 - gra jest podobna do trybu ZONE z Wipeouta, fajna muzyczka, zmieniajaca sie oprawa, obsluguje GameCenter i mozna grac po necie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie i panowie - Final Fantasy Tactics na iphona! Prawie 500MB i jesli bedzie to dzialac tak jak mysle to az strach sie bac. Nareszcie!

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Narazie chyba tylko po japońsku czy mi sie przewidziało ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Narazie chyba tylko po japońsku czy mi sie przewidziało ?

Po angielsku - wlasnie gram. I tak - w pierwszej walce jak pada deszcz to troche kicha bo sa dropy fps przy niektorych zagraniach. Mozna zoomowac plansze od 75% do 200%, obracać ją bez ograniczeń kamery jak sięhce. Sterowanie wypada dobrze. Muzyczka świetna ale to wiemy no i sądodatkowo cutscenki - jakaś ręcznie rysowana manga/bajka ale wygląda to fajnie i pasuje do świata gry. Uwaga: w cutscenkach jest normalny angielski dubbing u postaci!

Kolejny minus to tla plansz przeniesione z psx czyli jest pikseloza - niestety nie zrobili hi resowych plansz z ladnymi teksturami - pozostal oryginal.

Edytowane przez Yacek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oprócz Finala wczoraj wyszło nowe Cut the Rope o podtytule Experiments :) Nowe pomysły i jeszcze lepsza grywalność. Polecam 0,79 euro już jest na pierwszym miejscu w AppStore.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Screeny z FFT - pomniejszone o 50% aby lepiej sie ogladalo.

img0936tz.jpg

img0937h.jpg

img0938we.jpg

img0939n.jpg

img0940e.jpg

img0941mn.jpg

img0942hb.jpg

img0943yg.jpg

img0944ia.jpg

img0945ai.jpg

img0946k.jpg

Edytowane przez Yacek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://www.youtube.com/watch?v=QyA2ske7UKU

Anomaly wylądowało na iPadzie/iPodzie. Mam to na PC i na Mac, teraz jeszcze na iPadzie. Masakracja. Pierwsze 5 misji łyka się bez popity, a 6 z transportowcem... ugh. Gdyby się w to grało jak na PC/Mac gdzie lata się małym żołnierzykiem byłoby chyba nie do przejścia.

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ano właśnie się zastanawiam nad kupnem tego na Ipada, cena śmieszna, a rozgrywka wygląda naprawdę bajerancko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ściągnij demo na Pc/Mac, trzeba to samemu obadać, bo takiej konwencji Tower Defence jeszcze nie było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Są jakies fajne przygodówki na iPhonea ? Wiecie ciekawa fabuła, jakieś zagadki itp ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Są jakies fajne przygodówki na iPhonea ? Wiecie ciekawa fabuła, jakieś zagadki itp ;)

Broken Sword ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Seria Monkey Island (przede wszystkim 1 i 2), Sam and Max.

Jak przeszperasz się przez appstore, to na pewno coś jeszcze znajdziesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam EDGE Extended (0,79 Euro). Gra strasznie wciąga (choć przyznam się że w 'pierwszą' część nie grałem, ale chyba zaraz to nadrobię ;) , szkoda tylko że pierwsza odsłona nie jest zoptymalizowana pod retinę). Od razu wskoczyła do mojego TOP5 jeśli chodzi o gry na iOS.

http://www.youtube.com/watch?v=0OOdInlAMD4

P.S. Grał ktoś z was w tą nową grę od Firemint, Spy Mouse? Jak wrażenia, polecacie?

Edytowane przez MBeniek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jetpack Joyride wpadł do AppStore. Zasiedziałem się przy tej grze 1,5 godziny, a wydawałoby się, że tego rodzaju tytuły są do pogrania w pięć minut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla zainteresowanych, spadły ceny gier EA na appstore na 0.79/1,59 EUR (iphone/ipad)

Edytowane przez Andreal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po Edge Extended, przyszła pora na samego EDGE . Nie dość, że w promocji za niecałe Euro, to jeszcze działa na nowym silniku 3D, zoptymalizowanym pod Retine i iPada, 60FPS, itp. Tym, którym się podobało Extenden, chyba nie trzeba nic więcej mówić ;) , a pozostałym szczerze polecam.

http://www.youtube.com/watch?v=i_aB_ZkonGw

Dodatkowo jeszcze dzisiaj trwa promocja na Bumpy Road (0,79Euro).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

iTunes już w zasadzie oficjalnie w Polsce. Po za wieloma plotami w gazetach, doszła jeszcze zmiana regulaminu w AppStore. Gdzie jest napisane ze po za muza bedą jeszcze filmy i seriale. Nareszcie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Długo nie trzeba było czekać iTunes już działa :-D Europa szkoda ze ceny tez europejskie;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam od niedawna iPoda Touch 4G, zrobiłem jb, ale szybko się źle z tym poczułem, więc podpiąłem moją kartę do AppStore i się zaczęło szaleństwo zakupowe :D (chociaż mam problem, bo z poziomu telefonu mogę kupić appsy, ale iTunes na PC pluje się, że dane karty są błędne i nie przepuszcza). I ja myślałem, że na moim HD2 na Androidzie fajnie się gra! Granie na tym leciutkim, mniejszym cudeńku z obłędnym ekranem i mega-precyzyjnym ekranem dotykowym... to jest to! Dodatkowo optymalizacja na Androidzie nie istnieje, co innego tutaj :).

Na początek kupiłem sobie Canabalta, Grand Prix Story, ściąga mi się Real Racing 2 i Asphalt 6. Rozważam wrzucenie na kartę kolejnych złotówek i kupienie następnych gier :). Szkoda, że ceny nie są tak rewelacyjne i wydaje mi się, że jest mega niekorzystny przelicznik 1 dolar = 1 euro. Rozważam założenie konta na hamerykańskim app store i kupowanie gift cardów na allegro (są takie, gdzie 1 dolar = ok. 2,25 zł, mi aktualnie liczy 1 euro = ok. 4,3 zł albo gorzej). Będą z tym jakieś problemy, czy iPod normalnie łyknie appsy z obu kont?

Przejrzę sobie jeszcze temat w poszukiwaniu fajnych produkcji. Coś polecacie szczególnie, jakieś must-have? Niezbyt obeznany jestem w tej platformie ;).

EDIT: Jednak nie ma przelicznika 1 dolar = 1 euro.

Edytowane przez raven_raven

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta