Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Miał ktoś do czynienia z grami point and click (konkretnie z Machinarium i Samorostem) na iPhone 6 lub dowolnym innym z ekranem 750p? Chodzi mi o czytelność interface'u i samej gry. Da się w to grać na telefonie czy lepiej odpuścić?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomoc. Skusiłem się wczoraj na to Machinarium i rzeczywiście da się grać. Przez chwilę denerwowałem się na mało precyzyjne sterowanie (masa drobnych szczegółów na planszach), ale okazało się, że mapkę można wygodnie przybliżać :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cursed Treasure 2 jest w promocji, normalnie jest za 9 zł bodajże teraz jest za piątaka. Polecam serdecznie, bardzo fajniutki tower defense. Tak jak praktycznie nie gram na tablecie tak tower defensy mi wjeżdżają jak złoto.

Jedyna wada to brak save'a w iCloud :/.

Odnośnik do komentarza

https://itunes.apple.com/us/app/puzzle-craft-2/id984538945?mt=8

wariacja bejweled + crafting. I co najciekawsze, grę można ukończyć.
Widzę p2w jako oglądanie reklam, chociaż bez tego wszystko byłoby dłużej. Jedynkę ukończyłem na Andku, lata temu, ale miałem zrootowany telefon i trochę oszukiwałem:)
Aha, gra polskich twórców.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kris77 napisał:

Iron Marines

 

Dzisiaj dopiero odkryłem, że wydali nową gierkę :(. Już ze dwie promocje przegapiłem, no ale alert już ustawiony.

 

Tiny Wings też polecam, gierka już ma swoje lata (pamiętam jak na nienajnowszym już iPhone 4 się zagrywałem), ale jest cudowna.

Plusy lecą, zawsze fajnie odkryć kilka nowych tytułów. Wśród morza P2W gów,na jest pełno naprawdę fajnych i warty paru złotych produkcji.

Odnośnik do komentarza

Iron Marines z $4,99 na $2,99 przecenione, czyli u nas 13,99 zł.

Ale to jest lepsze: Darkest Dungeon na iPada za 4,99 zł!

 

Prócz tego jeszcze np. Bridge Constructor Portal i Gorogoa w promocji. No, obkupiłem się :).

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...