Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde jak nie przepadam za tower defence games tak cursed treasure 2 wciągnął mnie na maksa:) Iron Marines wyglada spoko wiec kupiłem 

 

granie na ios jest całkiem w pyte, szkoda jedynie ze wyrzucili wishliste i nie ma jak kontrolowac obnizek gierek ktore chce sie kupic ;/

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A Fornite na iOSie supportuje w ogóle te pady?

 

Bo jak tak to spróbuj:

 

1. Just put the controller into pairing mode,

2. Turn on your Xbox Wireless Controller by pressing the Xbox

3. open the Settings app on your iPhone or iPad, and select Bluetooth.

4. Tap the controller to pair it with your device.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2018 o 19:53, kubson napisał:

Kurde jak nie przepadam za tower defence games tak cursed treasure 2 wciągnął mnie na maksa:) Iron Marines wyglada spoko wiec kupiłem 

granie na ios jest całkiem w pyte, szkoda jedynie ze wyrzucili wishliste i nie ma jak kontrolowac obnizek gierek ktore chce sie kupic ;/

Fajne, ale trudne. Miałem problem z czwarta misją. Dobrze, że grindując leci exp i można gwiazdki ładować:)
Jak polubiłeś td, to obczaj Bloons TD 5. Rok w to grałem, albo i dwa...

A wcześniej miałeś androida, czy co? Bo tak napisałeś "granie na ios jest całkiem w pytę", jakby na androidzie nie było gier. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, grzybiarz napisał:

Fajne, ale trudne. Miałem problem z czwarta misją.

 

Mógłbym to samo napisać, ale o dwudziestej drugiej misji :D. Bywały trudniejsze i łatwiejsze, ale ta jest cholernie hardcore'owa. Może jak wyfarmię już wszystkie upgrade'y to mi się uda. Dobrze, że za przegrane misje też leci exp i to całkiem sprawiedliwie, tj. dostaje się tyle % ile się przeciwników zabiło.

Odnośnik do komentarza

ja gre skonczylem pare dni temu, do misji 19 wszystko mam na 3 gwiazdki w obydwoch trybach, nie byla taka trudna. jak na mobilna gre to jest swietnie wywarzona, bo nie zmusza do wydania prawdziwych pieniedzy. 

 

teraz pora na jakies inne tower defence pewie sprobuje kingdom rush i obczaje tego bloons

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość Orzeszek

Mam problem z herosami 3 na ios, nie idzie tego kupić przez App Store bo w moim regionie są niedostępni, przegotowuje się na różne regiony i gierki nie ma w storze. Wchodzę przez przeglądarkę do App Store i komunikat ze nie jest dostępna w naszym regionie. Tez tak macie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...