Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Grzybiarz masz Macbooka? Można sobie samemu skompilować emu GBA i NDS, trzeba tylko mieć na czym. Jeśli dobrze pamiętam do uruchamiania programów z Xcode na swoim telefonie nie trzeba już mieć płatnego konta developerskiego, więc może to zrobić każdy, kto ma dostęp do Xcode.

Odnośnik do komentarza

niestety nie mam takich drogich kąputerów. 
Tutaj jest coś https://iemulators.com/gba4ios ale abonament. Lipa że powiązałem tu swój profil z telefonem, nie lubię zostawiać gdzieś tam śladu (odpaliły się ustawienia i zezwoliłem na dodanie profilu, ale nigdzie tego nie widzę).
W sumie wymieniłem telefon i mam większy ekran, więc coś z GBA bym ograł - tytuł, który idzie ukończyć. A nie f2p :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

https://mgcl.co/cats/?sharingId=eefab744cf21443481b4166cb04d3f46&_m=lEQdJHhDaNZX

https://megacool-prod-user-upload--eu-central-1.s3-accelerate.amazonaws.com/ccc6f119-8ada-45f1-81df-0d84ac97589b.mp4

Fajna pierdoła na 5 minut. CATS Crash Arena

Powyżej filmik z mojej walki, jak widać są emocje:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ej, ten Cultist Simulator jest niesamowity. Przegrałem w to chyba ze 30 godzin. W końcu udało mi się wygrać i… jest NG+. Czekam na nowe patche i DLC i biorę od razu. Co za gra, czysta za(pipi)istość.

 

Napiszę co nieco, bez spoilerów, żeby zachęcić.

  1. Nie czytajcie dużo o tej grze. Im mniej wiecie tym jest ciekawiej. Nie ma tutoriala, gra zachęca do eksperymentowania. Warto robić notatki.
  2. Gra to trochę karcianka, a trochę gatunek "spinning plate". Na początku jest w miarę łatwo wszystko ogarnąć, ale później jest bardzo dużo kart, kilka timerów na raz i trzeba się zastanawiać co zrobić.
  3. Karty przeciąga się na czasowniki, żeby aktywować akcję. Można robić naprawdę różne rzeczy. Wszystko w przeszywającym klimacie szaleństwa, mistyczności i pesymizmu.
  4. Jest mega ciekawy lore, ale a'la Dark Souls jest poćwiartowany na różne karty, księgi, ludzi, potwory itd. Trzeba czytać opisy jak się chce rozkminić co i jak.
  5. Najważniejsze, gra niesamowicie wciąga. Podejrzewam, że jest to połączenie kilku czynników tj. akcje wykonuje się szybko (zazwyczaj 60 sekund, jest fast forward), cały czas istnieje ryzyko że coś pójdzie nie tak, jest jeden sejw, jest trochę randomowości w kartach które dochodzą, ale wszystko jest logiczne i do ogarnięcia. Szybkie akcje działają jak zastrzyk gratyfikacji, a przez poczucie zagrożenia gracz jest cały czas zaangażowany w rozwój sytuacji.

 

Dajcie znać jak macie pytania.

 

Jedna z lepszych grach na iPada w jakie grałem ever.

Edytowane przez estel
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

General Gaming: DualShock 4 and Xbox One S controller support come to iOS for better gaming

maxresdefault34-300x169.jpg

While Apple Arcade is yet another subscription service that many of us don’t need, at least we got support for two proper controllers out of it!

 

Yesterday’s iOS/iPad OS 13 announcement was jam-packed full of features although the ones that stood out the most were probably the much-hyped dark mode, the significantly improved volume indicator and swipe keyboard.

However, there’s more than just these 3 features and a significant one for gamers is support for the PlayStation 4’s DualShock and XBOX One S controllers. This means if you have an iOS device, you can finally use existing controllers rather than have to shell out for significantly more expensive MFi controller, some of which even lack certain buttons

The main reason why support for these two controllers was added is because Apple will be introducing a service called Apple Arcade later this year which is yet another subscription service but this time, for games. That being said, it’s highly likely that the DualShock 4/XBOX One S controllers could be used in other software that supports controllers as well, such as RipTide GP2/Oceanhorn/GTA San Andreas, and even unofficial emulators!

Ach te Apple, zawsze w tyle za Androidem:), no ale w końcu będzie obsługa padów z PS4/X0.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wygląda na to, że Valve w końcu wydało dobrą grę - DOTA Underlords

 

battle_pass_beta.png

 

Czyli wersję standalone najbardziej ogrywanego moda - Auto Chess. Nie lękajta się - to nie jest moba ani szachy. Raczej strategia turowa z elementami rng. Kupujemy pojedyńcze jednostki, które należą do wybranej klasy (jednej lub kilku na raz) i rywalizujemy z pozostałymi graczami. Walka odbywa się automatycznie, za kazdą rundę otrzymujemy monety, za które wzmacniamy drużynkę. Co 5 rund jest walka z mobkami, za pokonanie których wypadają nam itemy lub buffy dla drużyny. 

 

Trzeba pewnie chwilę przysiąść żeby być kozakiem, ale na szczęście jest bogate kompedium, tryb treningowy lub rozgrywka solo przeciwko botom. Dla ogranych jest oczywiście matchmaking. 

 

Gra jest free to play, nie ma żadnych mechanizmów pay2win, można dokupić tzw battlepass żeby wspierać dalszy rozwój blablabla. 

 

 

Autochess był bardzo popularny na twitchu, więc z Underlords będzie podobnie - już 24h po premierze grało ponad 100000 graczy. 

 

Wyszła wersja na androida/ios oraz na pc, jest crossplay na wszystkich platformach, a nawet jak ktoś ma ochotę to może zacząć rundę na pc, a skończyć na kibelku z telefonem w ręku :lapka: 

 

 

 

 

zapraszam do grania, dodawać do znajomków na steamie i jedziemy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...