Skocz do zawartości

Resident Evil Revival Selection


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie... raczej remaster przynajmniej, a nie upscala wersji PC, ktora wygląda okropnie, bo ma powycinane lighting effects i fog :) Miałem kupić, ale nawet z plusem nie jestem przekonany, bo równie dobrze mogę odpalić moją kopię na PC co mam z modami i by się gra lepiej prezentowała :)

 

Co mnie zainteresowało to fragment, gdzie koleś podaje, że Veronica to w ogóle wygląda fatalnie.... a to jedyny resident, którego nie przeszedłem :confused:

 

 

Na PC'ta to RE4 wyglądał tak. Jak patrzę na ten model postaci Leona i włosy to chce mi się śmiać. :lol:

 

 

Dopiero patche poprawiły co mogły.

 

 

A RE4 na Wii nie mial przypadkiem dodanych jakichs bajerow wzgl. wersji na GC? Bo takie komentarze slyszalem, a nie wiem, cczy to prawda...Swoja droga: Jest w tym sterowanie Movem?

 

Miał bonusy z PS2 (broń PRL na pasożyty i dodatkowy scenariusz Ady).

Odnośnik do komentarza

A RE4 na Wii nie mial przypadkiem dodanych jakichs bajerow wzgl. wersji na GC? Bo takie komentarze slyszalem, a nie wiem, cczy to prawda...Swoja droga: Jest w tym sterowanie Movem?

 

Miał bonusy z PS2 (broń PRL na pasożyty i dodatkowy scenariusz Ady).

Chodziło mi o grafikę. Gdzieś słyszałem, że na Wii dodano kilka efektów i wyglądała lepiej, niż na GC...

Odnośnik do komentarza

Ja obstawiam że za niedługo wyjdzie RE4 HD PSM Edition :) No szkoda że nie wydają tego na BD bo nie mam miejsca na dysku i będzie trzeba kombinować. Dla mnie RE4 to najlepsza gra na PS2 obok MGS3 i GoW2 więc zakup obowiązkowy.

 

http://www.youtube.com/watch?v=H0aXR9OFLwE&feature=player_embedded

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

 

GI dał 9,5 "rimejkowi RE4", CV jeszcze nie ocenił. Kurde to, że gra wychodzi tylko w cyfrowej dystrybucji a nie na płytce jakoś przeżyję. Ale największa szkoda, że nie wcisnęli obsługi PS Move :(

 

Największą szkodą jest zbyt wysoka cena w stosunku do zawartości. Owszem mamy HD i trofea ale z tego co wiem Capcom ucięło większość dodatków, no i gra jest pozbawiona platyny, zawiera tylko 15 pucharków do zdobycia. To wersja RE4: Wii Edition jest już tańsza, wykorzystuje Wiilota i ma wszystkie bonusowe tryby.

 

Wiem, że to RE4 ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest to tytuł sprzed ponad 6 lat i wydawca ustalając tak wysoką cenę powinien to jakoś graczom zrekompensować. Na oficjalnym forum Capcom oraz zagranicznych forach fani mają o to pretensje do firmy.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Nie jest konieczna, chociaż warto byłoby je znać, bo niektóre wątki przewijają się jak Umbrella, znajomość Ady i Leona, czy w końcu marginalny udział Weskera. Da się spokojnie bez tego obejść, bo główna oś fabularna (słabiutka trzeba dodać) to zupełnie odrębna historia, to nie MGS gdzie nie będziesz rozumiał o co chodzi gdy nie skończysz jakiejś części. Na pewno w tego Residenta gra się najlepiej, jest bardzo długi, ma sporo dodatków i dla mnie osobiście to jest jedna z 3 najlepszych gier w ogóle, chociaż jeśli chodzi o klimat to w serii nic nie przebija Remake'u.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

 

GI dał 9,5 "rimejkowi RE4", CV jeszcze nie ocenił. Kurde to, że gra wychodzi tylko w cyfrowej dystrybucji a nie na płytce jakoś przeżyję. Ale największa szkoda, że nie wcisnęli obsługi PS Move :(

 

Największą szkodą jest zbyt wysoka cena w stosunku do zawartości. Owszem mamy HD i trofea ale z tego co wiem Capcom ucięło większość dodatków, no i gra jest pozbawiona platyny, zawiera tylko 15 pucharków do zdobycia. To wersja RE4: Wii Edition jest już tańsza, wykorzystuje Wiilota i ma wszystkie bonusowe tryby.

 

Wiem, że to RE4 ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest to tytuł sprzed ponad 6 lat i wydawca ustalając tak wysoką cenę powinien to jakoś graczom zrekompensować. Na oficjalnym forum Capcom oraz zagranicznych forach fani mają o to pretensje do firmy.

 

Akurat argument - cena jak dla mnie odpada ;]. Dlatego, że gra podobno w promocji w PSS+ będzie kosztować 36 zł. czyli połowę ceny. Czyli jak najbardziej ok, postanowiłem dać "drugą szansę" (w zasadzie to trzecią bo raz już próbowałem go przejść drugi raz, nie dałem rady ;p). Tym razem podejdę do do niego jak do "normalnej gry" a nie do kolejnej części Residenta.

 

Ale ja nie o tym boję się pewnej sytuacji. Promocja w PSS+ na RE4 ile będzie trwać, tydzień, do końca miesiąca - maks. Czyli wypadałoby kupić jak najszybciej ale boję się, że cholerny Capcom za miesiąc, dwa czy kiedy tam. Zapowie wersję pudełkową z obsługą PS Move i ewentualnie jeszcze jakimś bonusem ;/ Bo to w ich stylu... to jest najgorsze w tej całej sytuacji (no i brak obsługi PS Move).

Odnośnik do komentarza

To znaczy pisząc bonusy raczej tak chodziło mi ogólnikowo. Inaczej; nie przepadam za cyfrową dystrybucją dla "normalnych gier", nie ma to jak pudełko. Nie ma to jak gra na półce, w kolekcji, namacalna rzecz etc. Już nie wspominając o ewentualnej możliwości sprzedaży/wymiany.

 

Raczej zaryzykuję i kupię dzisiaj i za tydzień CV z PSStore. Ale jeżeli za jakiś czas Capcom zapowie wersje pudełkową z obsługą różdżki czy tam bez. To więcej nie kupię ich żadnej gry na premierę choćby mieli wydać Bóg wie co.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Haha, miałem kupić, ale jak widzę w sklepie 20 euro, to mam wrażenie, że ich pogrzało! Nie ma to jak kurs dolar=euro.

 

EDIT: Uff, na szczęście przelicznik nie jest tragiczny i RE kosztuje 55 zeta. Łykam ;)

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.