Skocz do zawartości

F1 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Data premiery - 23 września. I to by było na razie tyle :teehee:.

 

Tak bardziej na poważnie to Codies zapowiedzieli jakiś czas temu, że pierwsze szczegóły na temat nowej edycji poznamy przed GP Australii. Mam nadzieję, że data premiery to niejedyna informacja, jaką teraz otrzymamy. W międzyczasie można wrzucić filmik na YT z pytaniem na temat F1 2011 i wygrać wycieczkę do ich studia z możliwością przetestowania gry jako jedna z pierwszych osób na świecie:

 

http://www.facebook.com/formula1game?v=app_203552099674369

Odnośnik do komentarza

Jak Codemasters chcę żebym dał im znowu zarobić, to muszą poprawić sporo rzeczy. W F1 2010 sporo rzeczy wybaczyłem, ale teraz nie będzie zmiłuj.

Chcę :

- safety car

- okrążenie formujące oraz zjazdowe

- więcej komend inżyniera

- większa interakcja jeśli chodzi o karierę

- lepsze udźwiękowienie

- ładniejszą grafikę (deszcz jest super, ale normalna pogoda zawodzi jeśli chodzi o wygląd)

- poprawione SI

- nowy model jazdy (ten w F1 2010 jest fajny, ale zbyt łatwy i jakiś taki za bardzo dirtowy)

- możliwość używania KERS

- lepsze uszkodzenia + wydarzenia losowe jak rozlecenie się skrzyni czy sfajczenie silnika

- możliwość zajechania jednostki napędowej

- o wiele lepiej oddany balans jazdy z pełnym bakiem

- chcę żeby było czuć różnicę między mieszankami (w F1 2010 jestem w stanie jechać szybciej na Prime niż Option)

- trudniejsza jazda w deszczu

- wyeliminowanie możliwości jazdy na oponach Option po przesychającym torze

- zmienna pora dnia w Abu Dhabi i w Singapurze

 

Na razie to tyle ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No replaye faktycznie są strasznie biedne. W takiej FM3 mogę sobie obczaić każdy wóz z dowolnej kamery, zapisać replay, tutaj tego brakuje. Co do FF to się nie wypowiem, bo ja na swoim Logitechu miałem świetne wrażenia, ale Michał z GT2 pewnie może wyciągnąć o wiele więcej ;) 24 bolidy w multi? raczej nie. Już przy 12 - stu jest straszny sajgon, zwłaszcza, że 90% ludzi grających to ułomy z Wielkiej Brytanii, którzy marzą o Destruction Derby. F1 2011 powstanie zmodowanym Ego, na którym robią DIRT3, a silnik daje radę. Jestem dobrej myśli. Do premiery dorobię się konsoli i wreszcie DOBREJ kierownicy. Chłopaki, trzeba podbić światowe rankingi :)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pierwsze screeny:

 

 

Zapowiedzi:

 

http://www.videogamer.com/pc/f1_2011/preview-3012.html

http://www.eurogamer.net/articles/2011-06-03-f1-2011-preview

http://www.computerandvideogames.com/304484/previews/f1-2011-harder-faster-stronger/

 

-poprawione sterowanie (bardziej przewidywalne i responsywne, sztywniejsze zawieszenie, większy nacisk położony na przyczepność mechaniczną)

-ruszające się nadwozie (słynne wyginające się przednie skrzydła?)

-poprawione zniszczenia

-pojawienie się awarii bolidu

-lepsza oprawa wizualna w garażu

-nowy system kontaktów z prasą

-przemieszczające się chmury

-zmieniająca się pora dnia (zapewne chodzi o Singapur i Abu Dhabi?)

-nowy system oświetlenia, poprawione otoczenie poza torem (np. trawa)

-poprawione team radio

-samochód bezpieczeństwa :dance:

-poprawiony padok i garaże (własny pokój w motorhomie naszego zespołu)

-nowe animacje przed i po wyścigu (kierowca wsiadający do bolidu i cieszący się po zakończeniu GP)

-większy nacisk położony na multi

-możliwość przechodzenia kariery w dwie osoby

-split-screen na dwóch graczy

-online do 24 aut, 16 graczy i 8 bolidów prowadzonych przez SI

-być może gra otrzyma coś w rodzaju Autologa z NFS:HP

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja się jaram. O powtórkach chyba na razie nic nie wiadomo, ale mam nadzieję, że będą choćby takie jak w Forza3. Z każdego bolidu, różne ujęcia itp. Czad. Grafa wcale taka rewelacyjna nie jest (bardzo ładna) myślę, że spokojnie pójdzie to na konsolach. Może trochę więcej ząbków i troszkę mniej ostre, ale da radę. Fajny efekt z mokrą nawierznią. Czekam aż będę mógł złożyć preorder ;) Nie no jaram się. Dali prawie wszystko to czego oczekiwałem. Mam nadzieję, że poprawki w modelu jazdy (które na papierze wyglądają świetnie ! ) faktycznie uczynią go trudniejszym i bardziej wymagającym, a umre z radości. Czekam na gameplay.

 

Mam trochę news'ów kisiorki :) wypisze je po polsku i na końcu dam link do źródła.

Na jednym forum gdzie już mieli okazję zobaczyć grę piszą, że

- nowe AI

- poprawiony system zniszczeń

- nacisk na MULTI

- 2 nowe tory (GP INDII i GP NIEMIEC (Nurb GP)

- porównywali gry element po elemencie i już w tej chwili F1 2011 wygląda o wiele lepiej od starszej siostry, różnica to jak dzień i noc

- zmiana pory dnia

- dynamiczne chmury (wygląda lepiej niż brzmi)

- nowe oświetlenie

- poprawione tła torów

- system pogodowy również wygląda fantastycznie

 

W większości powtórzyłem to co napisał Mazzeo, ale nie mogłem się powstrzymać ;) jara mnie ta gra maksymalnie.

Mam nadzieję, że dadzą okrążenie formujące :)

 

http://www.racedepartment.com/f1-2011-game/56371-f1-2011-harder-faster-stronger.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dlaczego? Świetnie się jeździ, ale tak za bardzo plastycznie jakby. Nie potrafię tego określić. Liczę, że model jazdy w 2011 będzie ostrzejszy, bardziej agresywny i nie będzie wybaczał błędów. Chcę blokowanie kół podczas dohamowań przy wysokich prędkościach, spłaszczania opon i efektownego dymu spod nich. No i mam nadzieję, ze dokładne odwzorowanie dźwięków silników i wydechów, chcę usłyszeć wystrzały z R31 przy puszczeniu gazu :)

Odnośnik do komentarza

Ten "plastyczny" model jazdy, to akurat cecha wszystkich gier wyścigowych od Codies, więc niestety, prawdopodobnie taki pozostanie. A szkoda, bo pograłbym w F1, które potrafiłoby samą jazdą obudzić we mnie takie emocje, jak dawny Grand Prix 2. Nie mówię, że GP 2 miało lepszy model jazdy, ale po prostu był chyba bardziej emocjonujący.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Onboard Massa deszcz:

 

http://yfrog.com/h2on3flj

 

photo1hk.jpg

 

photo4lo.jpg

 

photo3ei.jpg

 

photo5it.jpg

 

F1 2011 deszczowo

 

F1 2011 sucho

 

Umarłem z radości. Oświetlenie i efekty pogodowe miażdżą, nie sądziłem, że uda się zrobić coś dużo lepszego jak w 2010. Wreszcie kokpity są idealnie takie same jak na prawdę, kierownice też nareszcie są takie same. Grafika, masa detali, poprawione oświetlenie, fajny HUD. MOC. Progres ogromny. Ci co już grali piszą o poprawionych kolizjach i dużo trudniejszej jeździe w mokrych warunkach. Teraz także na ekranie mamy więcej informacji na temat warunków/pogody/wyścigu. Później ma być video. DRS i KERS mają być w pełni kontrolowalne przez gracza. Na razie nie wiadomo czy trzeba tylko nacisnąć guzik aby aktywować czy trzymać. Może będzie wybór.

Edytowane przez orion50
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jedyne czego brakuje to HUD'a takiego jak chociażby w F1 Championship Edition :pinch:

 

Ja mam na sprzedaż swoją F1 2010, strasznie mnie denerwuje pływający model jazdy, specjalnie zwiększyłem FF żeby bardziej czuć ten samochód, ale mało to dało, jeszcze kilka innych baboli pomogło mi w decyzji. Oby tylko poprawili model jazdy w 2011 a na pewno kupię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...