Skocz do zawartości

Super Mario 3D Land


django

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Albert Wesker

Dla mnie Super Mario 64 to gra życia :)

 

Ja obecnie masteruję sobie 3D Landa. Jak ostatnia lama nie wpadłem na to, że trzeba zrobić zooma na tych małych grzybowych ziomków, żeby rzucili monetą. Dopiero na youtube mi to pokazali. W każdym razie zdobycie 100% monet i flag w tych podstawowych światach to kaszka z mleczkiem. Ciekawi mnie jak się prezentują te bonusowe światy. Tak czy owak będzie 100%, jak w każdym trójwymiarowym Marianie poza Sunshine

Odnośnik do komentarza

Mam tylko nadzieje, ze to Mario nie jest tak hardcorowe jak New Super mario Bros. Wii. Niestety ta gra troche mnie odrzucila poziomem trudnosci i ukonczenie jej dlugo mi zajelo bo po prostu nie chcialo mi sie tyle razy powtarzac ten sam level, do tego poukrywane monety sa troche za bardzo ukryte. Po dlugim czasie od zakupu w koncu gre ukonczylem, ale monet juz nie zdobywalem bo mi sie odechcialo. NSMB z NDS ukonczylem chetnie w 100%, niestety to z Wii jest juz przesadzone. Lubie wyzwania, ale dla mnie Mario ma byc raczej przyjemna gra, to nie Donkey Kong Country.

 

Jeszcze co prawda nie mam 3DS, ale Super Mario 3D Land to dla mnie gra obowiazkowa jak tylko kupie konsole.

Mialem okazje zagrac w demo na standzie i bardzo mi sie podobalo, nie rozumiem tylko po co nadal wrzucaja uplywajacy czas w levelach - i tak nic sie za to nie dostaje, na Gameboy'u byly za to punkty, ale moim zdaniem to nie te czasy i powinni ten licznik wywalic.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Marian jest zarąbisty, ten 64. Kiedyś zakochałem się w tej grze i dla niej zmieniłem PSXa na mocnego kompa aby emulować sobie N64 ;-) a Dziś ogrywam Paper Mario na virtual console na Wii, na żadnym emu ta gra dobrze nie chodzi a baaaardzo szkoda. Niestety Wii nic nie poprawia a na emu dałoby się poprawić grafikę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Jaka ta gra jest prześliczna, jak ten efekt 3D wygląda cudownie, napatrzeć się nie mogę. W takim MGS 3D SE to oczy mnie bolały po trzech minutach, tutaj ciężko się oderwać od ekranu :). Esencja grywalności i gra idealna do kieszonsolki, gdzie mamy dużo, ale krótkich poziomów. I jeszcze ten pomysł z 2.5D, coś wspaniałego. Dodaje głębi znanej konwencji 2D, ale jednocześnie nie jest to kaliber Super Mario 64/Sunshine/Galaxy, gdzie duże plansze w całości w 3D mogłyby sprawiać lekki problem w orientacji. Bardzo miło ze strony Nintendo, że grę rozdają za darmo, to był główny powód dla którego wreszcie wziąłem 3DS-a.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Oj będzie trzeba dokończyć Mariana SM3DW tak mi narobiło a początkowo nie za bardzo ją doceniałem a teraz widzę że to jest mega koncept kończenie etapów jak w SMB tyle że  z połączeniem SM64. Tak SM3DW uważam za najlepsze co mi się przytrafiło na obecną chwile z Mario jest mega grywalne więc i tu na pewno się teraz odnajdę a mam ochotę na więcej  więc szpil jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Świetna gra. Zaczynam przedostatni świat i bardzo mi się podoba to połączenie 2D i 3D marianów. Idealnie wyważono te dwa wymiary no i zaimplementowano w to wszystko efekt 3D. Poszczególne plansze raczej łatwe, trudniej co prawda ze zbieraniem wszystkich medali, ale nie są to wyżyn hardcoreu. Nie staram się jakoś bardzo przy tym pierwszym przejściu zebrać wszystkiego, a i tak zbieram 2/3, 3/3. Liczę na ciekawe bonusy po przejściu gry. 

 

BTW Marzy mi się kolejny Marian w stylu 64 albo Sunshine, gdzie były różne światy i szkielet każdego pozostawał podobny, ale w poszczególnych misjach się różnił. W SM Galaxy chyba było bardziej  w stylu 3d Land.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.