Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.07.2018 o 17:16, kanabis napisał:

Pilem u nas tylko w stokrotce bywalo byla jeszcze jakas inna wersja pszeniczna chyba, zaje,bista.. Smakowalo mi. 

W Poznaniu w Carfie jest tego pełno smaków, więc w warszawie czy gdzie tam bywasz tez znajdzie się. Super są, jakość też czuć

 

Godzinę temu, II KoBik II napisał:

Koncze już drugi miesiąc bez mięsa. No nigdy lepiej na bebechach nie bylo jak teraz. Polecam. 

Na czym białko robisz, proszki, nabiał i orzechy?

Odnośnik do komentarza

 

33 minuty temu, Grzegorzo napisał:

Na czym białko robisz, proszki, nabiał i orzechy?

Też ograniczyłem mięso do tych 100-150 gr piersi z drobiu na dzień, albo ryby. Rano jajka i orzechy, w pracy 2 posiłki, a w nich w sumie te 100-150 gr mięsa, albo ryby, po treningu koktajl z ponad 30g białka, potem jeszcze jeszcze jakaś pasta, z awokado, albo makreli.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Shen napisał:

Mysz to nie człowiek. 

Chciałbym żeby było tak jak w tym artykule. Niestety u mnie jest odwrotnie. Po tłuszczu z białkiem w ogóle nie jestem głodny. Żadnych zachcianek. Nic. Dodatkowo nie jestem śpiący po jedzeniu. Dziś np. Około 8 zjadłem jajecznicę na maśle z 4 jaj. Tylko to. Głodny zrobiłem się dopiero na noc. 

 

Po węglach od razu robię się śpiący. W krótkim czasie jestem znowu głodny. 

 

Można powiedzieć że robiłem mini badanie. Bo takie same efekty były u 6 osób, które "badałem".

 

Dodatkowo mysz nie powinna być brana pod uwagę w takich badaniach. Już bardziej świnia, ale wyjdzie drożej i ludzie będą oburzeni. Ale to już inny temat.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, maciucha napisał:

pisać "rozstrzygające, definitywne" artykuły na bazie badań nad myszami :pawel: 

mushabelly, jak tam, biznesik wystartował, czy dalej ijo ijo? :D 

Na razie jedno i drugie. Powoli się rozkręca ale przez małe dzieci ciężko się wszystkim zająć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...