Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie piszcie nic o fabule jeśli można prosić.

 

A co do screenów.. to jeśli nie poprawią wyglądu tej gry to ja dziękuje. Skoro kupiłem sobie TV i powiesiłem na ścianie, mam PS3 i wszystko śmiga w HD to chcę obrazu na miarę sprzętu jaki mam. I nie tylko ja, bo każdy gracz skoro inwestuje w sprzęt to chcę żeby on się mu zwrócił w postaci dobrych gier. Takie killery jak Uncharted, Killzone czy tam Crysis pokazują że można.

 

No chyba że to wersja alpha. Bo nawet beta powinna wyglądać lepiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

screeny jak screeny, na E3 zobaczymy jak ta gra prezentuje sie w ruchu. Moim zdaniem juz Modern Warfare 2 bylo ladne, jezeli "trojka" bedzie ladniejsza to zwyczajnie bede zadowolony. Tak, to wciaz ten sam silnik, ale nie jest on zly, mogli by jeno zarzucic zniszczalne otoczenie!

Przeciez to oczywiste. Widziales 4 ostatnie odslony CoD, wiec mozesz sobie powiedziec ze widziales MW3. Pod wzgledem wizaulnym, jedynie developrzy odpwiedzialni za design moga uratowac ta gre. A silnik nie jest zly, jest on k*$ewsko archaiczny. No ale niektorzy lubia antyki. Mysle, ze MW3 to desperacki, ostatni skok na kase gracza przed BF3.

Odnośnik do komentarza

O multi:

http://kotaku.com/5801353/

Dopakowany Spec Ops + Horda, skiny broni + skiny żołnierzy. M4 z double scope. :teehee:

 

No i te info zaje.biście mnie cieszy bo Special Ops były świetne. Misje w co-opie to o wiele lepszy pomysł niż zombiaki.


 

http://www.gametrailers.com/video/debut-teaser-call-of/713896 Debut Teaser

Odnośnik do komentarza

Najbardziej cieszy Mnie fakt powrotu trybu Spec Ops, w poprzedniej części ogrywałem ten tryb wyciskając z niego wszystko co mozliwe. Róznorodność plansz i świetna muzyka też nadawała Spec Ops niezłego klimatu więc oby więcej i lepiej i kupię grę bez wachania. Własnie wiadomo już czy muzyke dalej komponuje Hans ?

 

 

PS: tryb Zombie w BO średnio przypadł mi do gustu a wręcz irytował po jakimś czasie ;/

Odnośnik do komentarza

Najsmieszniejszy w przypadku kazdego nowego Call of Duty jest fakt, iz kazdy z poczatku narzeka, potem po obejrzeniu kilku trailerow wiekszosc czeka z wywieszonym jezorem, potem gre kupuja wszyscy, a malkomenci jadą po grze, bo sa zawiedzeni odcinaniem kuponow. Tak jest, marka Call of Duty od kilku ladnych lat ewidentnie odcina kupony, jedzie na popularnosci marki, ale kazda kolejna trzyma wysoki poziom i ani razu nie mielismy do czynienia ze slaba, nawet srednia gra. Ja tam Modern Warfare 3 kupie na pewno, moze nie za 200 zl, ale jak cena spadnie do poziomu "stówki" to sie skusze.

Odnośnik do komentarza

nie grałem w black ops. moge bezkarnie narzekać na MW3?

 

no jasne, ze ludzie w koncu to kupują, bo to jest lekki, łatwy i przyjemny shooterek. zero myslenia, jedynie strzelanie. taki urok tej gry, a że sie nie wprowadza niczego nowego od kilku lat to trudno... to jest cos jak moda na sukces - ciągle to samo, a ludzie oglądają.

Odnośnik do komentarza

Dobre tylko ja czegoś nie łapię

 

 

PO teaserach widać że Makarov rozpoczyna akcje na "pełną skalę" atakując najpotężniejsze kraje w Europie. O Ile się nie mylę to na końcu MW2 Price jasno zaznaczył (podczas misji na cmentarzysku samolotów) że Makarovowi wojna nie idzie i że niedługo zacznie się cofać a Amerykańce wyprą go z USA. Tym czasem bazując na 4 teaserach można stwierdzić że Ruskie nie tyle co się cofają to rozpoczynają nową ofensywę ! Czyżby śmierć Sheparda aż tyle zmieniła ?

 

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Dobre tylko ja czegoś nie łapię

 

 

PO teaserach widać że Makarov rozpoczyna akcje na "pełną skalę" atakując najpotężniejsze kraje w Europie. O Ile się nie mylę to na końcu MW2 Price jasno zaznaczył (podczas misji na cmentarzysku samolotów) że Makarovowi wojna nie idzie i że niedługo zacznie się cofać a Amerykańce wyprą go z USA. Tym czasem bazując na 4 teaserach można stwierdzić że Ruskie nie tyle co się cofają to rozpoczynają nową ofensywę ! Czyżby śmierć Sheparda aż tyle zmieniła ?

 

A już myślałem, że zrozumiałem fabułę MW2. Muszę to jeszcze raz przeanalizować.

Co to za dama w twoim av.??

Odnośnik do komentarza

Dobre tylko ja czegoś nie łapię

 

 

PO teaserach widać że Makarov rozpoczyna akcje na "pełną skalę" atakując najpotężniejsze kraje w Europie. O Ile się nie mylę to na końcu MW2 Price jasno zaznaczył (podczas misji na cmentarzysku samolotów) że Makarovowi wojna nie idzie i że niedługo zacznie się cofać a Amerykańce wyprą go z USA. Tym czasem bazując na 4 teaserach można stwierdzić że Ruskie nie tyle co się cofają to rozpoczynają nową ofensywę ! Czyżby śmierć Sheparda aż tyle zmieniła ?

 

A już myślałem, że zrozumiałem fabułę MW2. Muszę to jeszcze raz przeanalizować.

Co to za dama w twoim av.??

Kristen Bell :]

 

W MW2 Price mówi "You and I know that you won't last a week". Czyli że ewidentnie Ruskie w dupe dostają od Hamerykańców.

Odnośnik do komentarza

Hmm... Ciekawi mnie jak zatem zaatakowali pozostałe 3 kraje z trailerów. To przepotężna operacja logistyczna na którą wątpię czy mogliby sobie pozwolić gdy prowadzą już atak na USA, a jeżeli chcą tam osiągnąć zwycięstwo to głupim trzeba byłoby być żeby otwierać kolejny front. Chyba, że jest jeszcze coś czego nie dostrzegam.

 

P.S.

Dzięki :)

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Dobre tylko ja czegoś nie łapię

 

 

PO teaserach widać że Makarov rozpoczyna akcje na "pełną skalę" atakując najpotężniejsze kraje w Europie. O Ile się nie mylę to na końcu MW2 Price jasno zaznaczył (podczas misji na cmentarzysku samolotów) że Makarovowi wojna nie idzie i że niedługo zacznie się cofać a Amerykańce wyprą go z USA. Tym czasem bazując na 4 teaserach można stwierdzić że Ruskie nie tyle co się cofają to rozpoczynają nową ofensywę ! Czyżby śmierć Sheparda aż tyle zmieniła ?

 

A już myślałem, że zrozumiałem fabułę MW2. Muszę to jeszcze raz przeanalizować.

Co to za dama w twoim av.??

Kristen Bell :]

 

W MW2 Price mówi "You and I know that you won't last a week". Czyli że ewidentnie Ruskie w dupe dostają od Hamerykańców.

 

Los bywa zmienny i nieodgadniony.

Nigdy nie ma czegoś takiego jak pewnik i tym sposobem mamy sytuację jaka wynika z zapowiedzi fabuły MW3.

 

Grę kupię, ale tym razem jak zejdzie do stówki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...