Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra... Czyli, że Shepherd wysłał Allena do Makarova, żeby ten go "rozpracował" i zabił tym samym doprowadzając do wojny, która sprawi, że Shepherd stanie się głównodowodzącym armii USA i tym samym spełni swoje marzenie, a TF141 wysłał do siedziby Makarova po to aby uzyskali dane o tym incydencie. Ghosta i Roacha zabił po to aby nikt z TF141 się tego nie dowiedział, ale Soap i Price się dowiedzieli i go zabili :lol::teehee:

Tak w skrócie. Poprawcie mnie jeśli coś źle zrozumiałem z tej pokręconej fabuły :P

 

 

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Dla mnie dużo lepiej wyglądałoby to tak gdyby na początku MW3 Makarov przeprowadził zorganizowany atak na infrastrukturę kraju. Jak wiemy z zakończenia Modern Warfare 2, Soap i Price byli ścigani. Teraz mogliby próbować powstrzymać Makarova, który chciałby wywołać tym samym kolejna wojnę wyniszczająca kraje. Soap i Price mieliby na karku jednych i drugich. Wiadomo, infiltracja, szturm, jakieś epickie skrypty i byłoby ok. Wiem, fantazjuję więc pozostaje mieć tylko nadzieję, że nie przekombinują za bardzo fabuły.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Z tym, ze to na Amazonie może być podpucha, bo chcą nakręcić zainteresowanie żeby wiecej sprzedać. Ja bym im do końca nie wierzył.

W wiekszosci sklepow MW3 jest w top 10 preorder.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Infinity Ward potrafi zdziałać cuda ze swoim silnikiem gry, co było widać po jego zmianach na przestrzeni czasu.

 

LOL, co niby było widać? Parę pudełek i puszek więcej na ekranie?

 

Kiedy dokładnie ma być ten trailer? Inaczej nie uwierzę. I czy to ma być TRAILER czy 20 sekundowy syf?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trailer pełnoprawny. Będzie pokazywany w trakcie jakiś tam finałów NBA - czyli u nas gdzieś o 3 w nocy. Będą fragmenty gameplayu.

 

Co do silnika. Bowling pisał jedynie o usprawnieniach i "nowych za(pipi)istych patentach" czyli gra będzie wyglądać tak jak wyglądała, a destrukcja otoczenia...no też mi się jakoś wierzyć nie chce. Teoretycznie chyba da się zaimplementować oddzielny silnik fizyczny(jeśli nie, to nie bijcie), ale po co mieliby na coś takiego kasę tracić? Przecież i tak kilka miliona ludu się mało co nie posrała na widok 4 teaserów.

Odnośnik do komentarza

Wątpie, żeby silnik którego korzenie mają 10 lat supportowały jakąkolwiek fizykę, chociażby Havok. Jak dla mnie ta fizyka i destrukcja otoczenia to bullshit, co najwyżej porobią jakieś skrypty.

 

Po drugie niech nie pjerdolą nawet o usprawnieniach silnika, skora ta gra chodzi w 640p, a na PS3 jeszcze mniej.

Odnośnik do komentarza

jakby Michael Bay robił film o trzeciej wojnie światowej to by wyglądał pewnie jak Modern Warfare3.

 

Trailer mi się podoba i mimo wszystko mam sentyment do specyficznego typu multi z serii CoD. Jeśli tylko potwierdzą mi płynność animacji na ps3 na poziomie CoD4/MW2 oraz dodadzą brak problemów z online z jakimi borykało się BO to raczej wezmę na premierę.

Odnośnik do komentarza

Wygląda okej. Tyle i aż tyle :P Skrypty i akcja fajne, ale pytanie, czy stary silnik wyrobi "w biegu". Widać też, że poprawili oświetlenie i efekty eksplozji. Jeśli jednak poza tymi urywkami z trailera gra nie będzie miała do zaoferowania nic więcej, to będzie to gwóźdź do trumny już.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...