Skocz do zawartości

Piraci z Karaibów


Rekomendowane odpowiedzi

No czekam, ale nie spodziewam sie hiciora. Ot kolejna czesc na poziomie, do ktorego przyzwyczaila mnie 3 czesc. 2 pierwsze byly odrodzeniem kina przygodowego na otwartym morzu, taki flashback dla fanow starego kina ale od 3 juz stagnacja. Fajnie, ale bez szalu. 4 czesc ogladam z sentymentu, czy jednak jestem mega podjarany? Nie.

 

Pierwsze recenzje tez tak na 7-8/10

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

filmy dla dzieci z defektem gustu.

 

Jak ktos lubi infantylne kino przygodowe to pewnie nie przeszkadzaja mu filmy z efektami wazniejszymi od akcji, i bohaterami za ktorymi skały spadaja dokladnie w miejscu gdzie przed chwila deptali, dokladnie jak w kreskowkach dla dzieci typu pedziwiatr.

Dodajmy również disneyowa brutalnosc, nienawidze tej serii.

 

Jak ktos lubi film o piratach to polecam Piraci Polanskiego, albo karmazynowy pirat xD klasyk

  • Plusik 3
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Istnej lawiny filmów o tematyce pirackiej ostatnimi czasy nie stwierdziłem, więc dobre chociaż i to. Świetny klimacik w połączeniu z postacią Sparrowa, do tego muzyka Zimmera, trochę efekciarskich walk na morzu, bonusowo zgrabny tyłek Penelope Cruz i jest dobre kino rozrywkowe jak w pysk strzelił.

Odnośnik do komentarza

Czy ty musisz zawsze tyle marudzic Milanku? Przeciez wiadomo, ze jak od Disneya to nie beda sobie rak szabelkami odcinac, ani zrzucac z dechy do rekinow a pozniej jatka z najazdami kamery. ;] Mi tam taka formula podzchodzi, kino przygodowe bez zbednej przemocy ze swietna rola Deppa. Aczkolwiek dla mnie mogla sie skonczyc po "3".

Odnośnik do komentarza

A może są słabe dlatego, że film poza ciągłym wystawaniem czegoś z ekranu będzie miał niewiele do zaoferowania. Poza tym Penelopa w roli piratki jest całkowicie aseksualna. Keira nawet mimo braku cycków była o 3 klasy lepszym ozdobnikiem.

Odnośnik do komentarza

Zobaczyłem. Podszedłem do tego filmu, jak do totalnego gniota (mimo, że cała trylogia jest kapitalna). Chciałem się przyjemnie rozczarować i..

 

Udało się. Przyjemnie się oglądało, dwie i pół godzinki szybko minęły. Akcja zgrabnie poprowadzona, Penelopa jako pirat trochę wkur.. Ogólnie warto zobaczyć jak wyjdzie jakiś dobry rip, albo iść na środy z orange.

 

Pytałem laski z obsługi, czy po filmie jest jeszcze jakaś scena (jak miało to miejsce w poprzednich częściach) - dowiedziałem się że nie. Prawda to ?

Odnośnik do komentarza

wrocilem. Zawiodlem sie, jest juz taka sztampa, ze ta czesc nie powinna powstac. Depp sie w sumie przejadl, najmocniejszym punktem jest barbossa, fabula obraza juz widza myslacego, ktory zweszyl typowego sequella w najgorszym wydaniu no i penelope choc piekna to jej akcent - grrrr. Z plusow - ladne widoczki i stado slicznych dziewczat, choc cyckow brak, jak to u disneya. Btw. Po napisach COS JEST, ZOSTANCIE DO KONCA!

pozostawiona sama sobie na wysepce odnajduje w wodzie laleczke voodoo sparrowa, chytry usmieszek i koniec

btw2. Milan miales racje, ta czesc to beznadzieja ale poprzednie daja rade.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

cholera wszyscy piszą ze kiespkie i znajomi co byli ze tez kiepski, goddammit. musze sam pójść i obadać. nie lubie jak napalam sie na film i okazuje sie balasem dry.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.