Skocz do zawartości

UFC 3


Rekomendowane odpowiedzi

THQ’s boss Danny Wilson has revealed that a new UFC title will be revealed at E3 this year. He also assured that the demo being shown will blow people away, not literally ofcourse:

Saw a killer demo of UFC 3 this week. Will blow people away at E3.

 

 

 

Nareszcie pierwsze informacje, teraz tylko czekać na demo z e3
:D

 

 

Edytowane przez Empro
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ma wyjść w lutym 2012 r.

Wyczytałem też, że będzie chodzić na starym silniku, który ma być rzekomo MOCNO ulepszony, grafika ma zostać ulepszona [szczególnie cienie i coś tam jeszcze] i online bez lagów.. Ciekawe, która z tych rzeczy będzie prawdą :whistling: Co do silnika to przy 10 już był mocno naciągnięty i sztywny.. No ale zobaczymy demko z e3 to sie bedzie można wypowiedzie. Znając mnie to i tak pewnie kupie prawie na premiere XD

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Jeśli dynamika nie będzie na poziomie EA MMA, a kwiatki typu "10 łokci przy wymianie" nie zostaną poprawione to chyba raczej nie zainwestuje. UFC 2010 kupiłem pare dni po premierze, na początku po demie objeżdżałem grę EA na lewo i prawo a próbę czasu na mojej półce to właśnie ona wytrzymała.

Odnośnik do komentarza

wyeliminują bijącą z ekranu wszechobecną SZTYWNOŚĆ i jeszcze bardziej ukrócą durne KO - i może na to spojrze. Ciosy zadawane gałką to patent EA więc juz bardziej subiektywnie stawiam na nowe MMA od "elektroników"

 

aa, no i "krecenie wora" gałką przy subbmissions :laugh:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

jest troche lepiej, plastikiem troche nadal śmierdzi, ale narazie mi sie podoba, zobaczymy jaki będzie gameplay

Jestem ciekaw czy długie włosy będą się podczas walki jakoś zmieniać [kłaki itp :P ] czy ciągle w tej samej pozycji, pewnie ta druga opcja

 

@EDIT

 

UFC Undisputed 3 ups the intensity with the addition of PRIDE Mode, a brand new submission system, new ways to finish the fight and increased accessibility through both traditional and simplified gameplay controls that, along with significanlt enhanced visuals, new camera positions and personalized fighter entrances, let you step right inside the Octagon.

Pride mode?! :good:

 

Experience the intensity of UFC with new camera positions, compelling fighter entrances, improved facial animations and a gritty, high contrast appearance.

 

Będą też 2 nowe wagi i łącznie będzie 150 zawodników.

 

Podoba mi się, podjarałem się, mówcie co chcecie, ale chyba kupuje na premiere :D

Jedyne co mi się nie spodobało to ułatwienie w postaci 2 opcji sterowania.. Pierwsza opcja dla początkujących, a druga dla PROsów. Pewnie zaraz znajdą jakiś patent na łatwiejszym sterowaniu i lamerzy

będą spamować pod siatke na online, a potem slam i obijanie korpusu przez 3 rundy tak samo jak w 10 :angry2:

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Zacznę od tego, że dla mnie MMA od EA to smutny żart przy UFC 2010... No ale nie o tym temat :D

 

1. Grafika w UFC 2010 bardzo mi się podobała a widzę po screenach, że w UFC 3 będzie jeszcze lepsza a naprawdę myślałem że to już max możliwości xboxa ;)

2. Dodanie walk w ramach organizacji Pride Fighting Championship z wiekszą dozą brutalności to dla mnie strzał w 10.

3. Jeżeli będzie taki progres jaki był przy UFC 2010 wobec UFC 2009 (grafika, animacja itp itd) to będę w siódmym niebie :D

 

Ojjj coś czuję że może grę na premierę kupie, mam nadzieje że demo będzie. No i czekam na jakiś pierwszy film z grą w akcji.

Odnośnik do komentarza

No są gusta i guściki, jeden woli szachy, drugi coś szybszego (to tak apropo "smutnego żartu"), no ale nie o tym temat... ciekawe jak PRIDE zrobią, w MMA poza szerokością ringu nie było różnicy- liny zachowywały się identycznie jak klatka. Duże pole do popisu w tym temacie mają panowie z THQ, jak również w temacie dodatkowych możliwości które dają odmiene zasady. Chociaż nie oszukujmy się, gdyby nie tytuł Elektroników dostalibyśmy tylko 2 nowe klasy wagowe i tyle...

Odnośnik do komentarza

Wyszperałem takie informacje na necie:

 

 

-Koniec ze spamowaniem MT klincz, łatwiejsza walka z defensywy

-Mozliwosc TKO po lowkicku

-istnieje bardzo małe prawdopodobienstwo ze połamiemy komus noge blokujac lowkicka

-system subow wyglada bardzo podobnie do tego z EA MMA

-tryb dla hardkorowych graczy w ktorym kazdy cios ma znaczenie, wysokie kopniecie czy kombinacja zabieraja stamine wiec gra musi bys bardziej przemyslana

 

Co do subów, to dźwignie jak z EA MMA mogą jeszcze być ale duszenie to dla mnie istny horror, zawsze prawie przegrywałem przez to jak mnie ktoś dusił, mam nadzieje, że tego nie będzie w UFC 3.

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

A więc będzie ring, ogólnie podoba mi się trailer, tylko troche plastikowo wygląda.

W 0:14 można zauważyć, że krew wygląda dużo lepiej [przynajmniej mi się tak wydaje]

W 0:20 Lyoto chyba ma mokre włosy, to może od potu będzie sie tak robiło.

0:26 fajny slam :D

No i grafika bardziej przypominą tą z EA MMA, co dla mnie zalicza się na plus, bo ta w 09 i 10 troche mnie mdliła po pewnym czasie tak jakby, a tu jest zdecydowanie bardziej żywa i kolorowa :potter:

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam podobne odczucia co przedmówca. Jest słabiutko, to wciąż ta sama mechaniczna wymiana cepów, tu nie ma płynności i dynamiki. Ba, nawet dźwięki pozostały te same co w 2009, (komentarz) może odrobinkę dograno ale generalnie to taki troche mały skandal. No i wciąż wszyscy mają tu łby z tytanu, ja wiem że to UFC i że tu sami najlepsi i w ogóle ale bez przesady...przyjąć ze 20 cepów,5 kolan i 5 łokci z rzędu i dopiero "się zamroczyć". Niech THQ kupi engine od EA i wtedy niech tworzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.