Skocz do zawartości

UFC 3


Rekomendowane odpowiedzi

Rampage vs Jones i walki na EVO były zaprezentowane na bardzo wczesnej wersji gry [ponoć alpha] więc jeszcze na pewno wiele rzeczy zostanie usprawnionych. Jak dla mnie wszystko jest super, tylko te suby to lekka żenada. Sama mechanika mi się podoba, szkoda tylko, że fighterzy nie wykonują przy tym ŻADNEJ animacji np. wyrwanie ręki do dźwigni itp.<br />@Edit no i jeszcze system uszkodzenia głowy wzięty rodem z Tekkena. przy 90-100% uszkodzeń głowy przy następnym ciosie gwarantowane KO. W 2010 na tyle to wyczułem, że potrafiłem przewidzieć, który cios będzie ostatni.To już w ogóle jest totalna kpina, ludzie na forum napisali petycję żeby to zmienić, podpisało się w (pipi) osób, a THQ nadal ma to gdzieś.

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No rzeczywiście po powyższym gameplayu nie widać jakieś rewolucji, ale combat trailer pokazał że rewolucji to może nie ma ale gra dalej ładnie się rozwija. Szczególnie cieszy mnie kwestia "wzmocnienia" roli nóg bo w ufc 2010 poza strzałami na ryj nogą ew. kolanko w klinczu nogi były średnio przydatne w stójce.

 

Kolejna sprawa jest taka że z UFC jest trochę jak z FIFA - kolejna edycja to to samo tylko trochę lepiej ;) Najwięcej zmian dostrzegą ci którzy grają z serii na serie.

 

A ostatnia sprawa to taka że z tego co pamiętam UFC 2010 bardzo szybko po premierze (może max pół roku) było można już wyrwać nowe za ~70zł i z tą edycją mam nadzieje też tak będzie - a jak tak będzie to każdy kto ma UFC 2010 sprzedając swój egzemplarz gry będzie mógł się małym kosztem zaopatrzyć w UFC3 co też tak własnie uczynie :P

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie tu rozwój, bardziej obstawiam niedorozwój, a pomyślec że człowiek by sie pokroić dał za 2010 dopóki MMA na rynku nie było. Bez kitu konkurencja to czasem dobra sprawa, niech wydają "dwójkę" póki istnieje jeszcze Strikeforce, albo niech wydadzą na licencji kilku federacji( Sengoku, Bellator, BOTE itp.), edytor załatwi resztę ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie tu rozwój, bardziej obstawiam niedorozwój, a pomyślec że człowiek by sie pokroić dał za 2010 dopóki MMA na rynku nie było. Bez kitu konkurencja to czasem dobra sprawa, niech wydają "dwójkę" póki istnieje jeszcze Strikeforce, albo niech wydadzą na licencji kilku federacji( Sengoku, Bellator, BOTE itp.), edytor załatwi resztę ;)

 

Rudi bez przesady, że niedorozwój. Wstawanie przy pomocy klatki, swaying w parterze, nowe możliwości wykończenia przeciwnika [legkick TKO], ragdoll przy KO i obijanie nieprzytomnego klienta, wejściówki, możliwość grania prawdziwymi fighterami [np. Chuck Liddell] w trybie kariery, Pride, bardziej płynna i szybsza stójka, większe znaczenie słabszych ciosów, 2 nowe wagi i nie tylko.

Nie ma co sie spodziewać wielkiej rewolucji po THQ skoro przez chyba 8 lat ciąneli WWE na tym samym silniku. Dla mnie jako wielkiego fana MMA jest to pozycja obowiązkowa, jak ktoś nie chce to niech nie kupuje, proste :sorcerer:

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Sorry za double posta ale mi opcja edycji nie działa. Ten sub w 1:40 wygląda już o niebo lepiej w porównaniu z tym co na innych filmikach.

Mówili też gdzieś, że KAŻDY fighter ma mieć swój unikalny styl [poruszanie się itp], ale jakoś nie widzę żeby Donald "Cowboy" Cerrone się poruszał tak jak w realu, mam nadzieje, że jeszcze to zrobią, bo to jeden z moich ulubionych fighterów :confused:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Znamy już pełen skład zawodników jakimi będzie można grać w nowym trybie Pride FC dostępnym w kolejnej, trzeciej już odsłonie hitowej gry UFC Undisputed.

Poza listą zawodników poznaliśmy też datę premiery gry która nastąpi w styczniu 2012 roku oraz świetną dla fanów Pride informację mówiąca że komentować walki w trybie Pride będzie legendary Bas Rutten a zapowiadać wejścia zawodników pamiętna Lenne Hardt

Pełen skład fighterów Pride w środku posta

Bob Sapp

Antonio Rogerio Nogueira

Antonio Rodrigo Nogueira

Dan Severn

Don Frye

Gary Goodridge

Gilbert Yvel

Heath Herring

Kevin Randleman

Mark Hunt

Mark Coleman

Mirko Filipovic

Kazuhiro Nakamura

Mauricio Rua

Quinton Jackson

Rameau Sokoudjou

Vitor Belfort

Wanderlei Silva

Murilo Rua

Jens Pulver

Marcus Aurelio

Takanori Gomi

Anderson Silva

Chuck Liddell

Dan Henderson

Murilo Bustamante

Akihiro Gono

Carlos Newton

Denis Kang

Paulo Filho

Phil Baroni

Royce Gracie

Ryo Chonan

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jaaaa, Rutten jako komentator, za#ebiscie. He, chyba przy okazji 1szych zapowiedzi EA MMA pisałem ze chyba sie nie doczekem takiej gry gdzie jako komentator bedzie Bas, a tu proszę. W ogole, UFC mnie "kupiło" tym trybem Pride, teraz pomimo ze nie dokonca podba mi sie rozgrywka w tej grze to jestem gotów sie skusić. No i pokaźna biblioteka zawodników Pride, ee, ale braci Emilianenko nie widać..

 

dobrze ze wszedłem rzucić okiem na ten topic, thx lukas.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

No wlasnie dla THQ to niekoniecznie mus ... A zeby to wszystko mialo sens trzeba by bylo dodawac i zabierac konkretne animacje np dla ciosow lokciami czy wlasnie Soccer Kickow zobaczymy co z tego bedzie ale nie ryzykuje jeszcze pre-ordera poczekam do pierwszych recek i opinii ludzi ktorzy kupia na przypal :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.