Skocz do zawartości

Uncharted: Golden Abyss


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze, że najpierw kupiłem Unit 13, a nie uncharted... Gdybym zrobił odwrotnie stwierdził bym, że fpsy na Vicie są nie możliwe do zagrania z powodu durnego sterowania... Co za debil wymyślił martwą strefę w prawym analogu? Chyba zrobili to specjalnie, żeby celować za pomocą żyroskopu, ale przez to odpada granie gdzie indziej niż w domu bo jak debil nie chcę wyglądać w tramwaju czy na wykładzie :S Ogólnie gra wydaje się być fajna, ale to sterowanie podczas walki jest okropne, jedynym wytłumaczeniem jest to, że to zabieg celowy, żeby zmusić graczy do używania gadżetów konsolki na siłę...

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem w komentarzu na portalu, nie będę musiał siedzieć z laptopem w pobliżu :) Zamiast tego będę mógł grać gdzie chcę na miażdżącym bez obawy, że będę musiał wracać do jakiegoś etapu, żeby zdobyć skarb ominięty, nie ma nic gorszego niż przechodzenie kilka razy gry... Dzisiaj w pociągu nie grałem, bo wiedziałem, że ominę kilka skarbów i będę musiał do tego wracać, no i granie na łóżku jest wygodniejsze niż przy biurku :) No i przede wszystkim, było za darmo :D

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem demo uncharted i muszę powiedzieć, że graficznie gra wygląda ubogo. Mogę powiedzieć nawet więcej: topowe tytuły na ps2 wygladają o wiele lepiej. To było tylko demo i nie zacheciło mnie do zakupu.

może byś rozwiną swoją myśl jakie to gry lepiej wyglądają oczywiście te z ps2 jakieś zdjęcia do porównania, filmiki, bo bez twardych dowodów to jakoś nie jestem ci wstanie uwierzyć tym bardziej że przeszedłem całą grę i jakoś nie kojarzyła mi się z grami z poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem demo uncharted i muszę powiedzieć, że graficznie gra wygląda ubogo. Mogę powiedzieć nawet więcej: topowe tytuły na ps2 wygladają o wiele lepiej. To było tylko demo i nie zacheciło mnie do zakupu.

nie wiem po ch*j hejtujesz Vite we wszystkich tematach w tym dziale, sprzedaj ją jak ci nie pasi i przestań trolować

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem demo uncharted i muszę powiedzieć, że graficznie gra wygląda ubogo. Mogę powiedzieć nawet więcej: topowe tytuły na ps2 wygladają o wiele lepiej. To było tylko demo i nie zacheciło mnie do zakupu.

nie wiem po ch*j hejtujesz Vite we wszystkich tematach w tym dziale, sprzedaj ją jak ci nie pasi i przestań trolować

 

Nie rozumiem, o co tobie chodzi. Nigdzie nie napisałem, że vita jest złą konsolą. Napisałem tylko, że nie ma w co grać i że jej jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia: na dowód tego podałem w swoich postach źródła, więc nie możesz zaprzeczyć.

Co do grafiki, to z przesiadki z ps3 na vitę widzę ogromną różnicę. Ogień w Uncharted jest rozpikselowany,dosłownie, widać wielkie jak góra lodowa piksele i brak antyaliasingu. W ps2 nie był potrzebny antyaliasing, bo telewizor wszystko maskował a programiści wydobywali z tej konsolki 7 poty. Grafika to nie tylko technologia, ale kreatywność twórców i ich wyobraźnia. W konsolce jest fajny ekran (choć są już lepsze w telefonach) i sporo mocy, którą mogą wykorzystać programiści. Żal byłoby zmarnować potencjał, który drzemie w Vicie.

Odnośnik do komentarza

Czy po przejściu gry na crushing, mogę potem swobodnie odpalać rozdziały i szukać skarbów i czy znaleziony skarb sejwuje się od razu po zdobyciu? Czyli po zebraniu owego mogę od razu wyjść z danego rozdziału i skarb mi zapamięta?

Pytam bo wyjeżdżam teraz na weekend majowy i nie będę miał dostępu do poradników wszelakich a machnąłbym crushing nie patrząc na skarby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...