Jump to content
Sign in to follow this  
schabek

Uncharted: Golden Abyss

Recommended Posts

Czy po przejściu gry na crushing, mogę potem swobodnie odpalać rozdziały i szukać skarbów i czy znaleziony skarb sejwuje się od razu po zdobyciu?

tak

Czy po przejściu gry na crushing, mogę potem swobodnie odpalać rozdziały i szukać skarbów i czy znaleziony skarb sejwuje się od razu po zdobyciu? Czyli po zebraniu owego mogę od razu wyjść z danego rozdziału i skarb mi zapamięta?

Pytam bo wyjeżdżam teraz na weekend majowy i nie będę miał dostępu do poradników wszelakich a machnąłbym crushing nie patrząc na skarby.

A crushing masz w nowej grze czy odpaliłeś pierwszy rozdział na crushingu i lecisz? Bo u mnie nie było najwyższego poziomu jak wybierałem nową grę więc odpaliłem pierwszy rozdział na najwyższym i mam nadzieję, że zaliczy mi to jako najwyższy poziomo :S

No kuna gry jeszcze nie skończyłem na normalu XD (jestem pod koniec) więc chyba crushing się odblokuje gdy skończę?

Z początku miałem podobnie i po wybraniu nowej gry zadałem sobie pytanie"gdzie to (pipi) jest"?Dałem na rozdziały i leciałem jak idzie.

Chyba nie muszę mówić,że po zaliczeniu wszystkich trofeum wpadło?

Guest

A u mnie ani w rozdziałach, ani ogólnie nie pojawia się crushing. Kicha.

moze przekopiuj dane gry na pc/ps3, potem usuń te dane z psv i skopiuj ponownie na vite? mogło się coś skopać z zapisem gry, miałem podobnie na ps3 kiedyś

Mam problem z gauem 19 (ta obrotowa), pokazało mi 100 killów i wyliczylem, że potrzebuje 15 razy przejść dany fragment i nic nie wpadło... Zacząłem grać w 16 rozdziale bo brakuje mi kart z niego, tam zabija się 8 na jedno podejście i nadal nic nie wpada... Gdzie nabijaliscie kille z tej broni?

ja robiłem to dość dawno, ale tam gdzie nasza towarzyszka znajduje dziadka, a my otwieramy grób... potem tam po linach z gry zjeżdzają sobie chłopaki i z GAUa tam sobie zabijasz kilku. Ważne jest to, żeby zabić 6 z gau i temu ostatniemu z shotgunem dać się zabić, a nie restartować poziom - gdzieś wyczytałem, że tak trzeba zrobić - i ja tak robiłem, i wpadło po parunastu replayach

Edited by soggare_PL

Dwa pytanie, powoli zabieram się za masterowanie, na crushing mogę przechodzić sobie nie w kolejności poziomy i jak przejdę na nim wszystkie to wpadnie za to dzban ?

ruga sprawa, kupiłem to mapkę i co ona daje ? ja się wybiera z jakiegoś menu czy tylko to, że pokazuje w którym rozdziale co jest ?

jak prezentuje sie oprawa na tle dużych braci z ps3? raz czytam ze to poziom U1, a raz ze aliasing i slaby framerate kładą tytuł.

No tak podchodzi pod U1, tyle, że jest wyświetlana w niższej rozdzielczości.

A, i w grze jest strasznie brzydki ogień.

niższa rozdzielczosc za to ekran vity malutki i do tego oled więc chyba nie rzuca to sie w oczy co nie?

Nie powinno, ale Golden Abyss śmiga w niższej rozdzielczości niż ekran vity, przez co trochę się to rzuca w oczy, ale bez przesady. To nadal jedna z ładniejszych gier na handheldach.

edit: SzczurekPB mnie wyprzedził

Edited by ragus

najgorzej gra wyglada na screenach z konsoli.. wtedy mozna pomyslec, że gierka to jakis potworek. w ruchu jest bardzo dobrze.

a jak framerate? przy okazji jak chodzi wipeout? ponoć 30fps ale czy stabilne?

Tak się pytam bo przymierzam się pod kupno bo tyle stuffu z plusa :P

Edited by Ficuś

dawno temu to ograłem, ale z tego co pamiętam, to U:GA śmiga w płynnych 30 fps'ach.

Wipeout tak samo, tylko w tym trybie z broniami potrafi zwolnić jak się dużo na ekranie dzieje.

W Uncharted w miarę stabilnie, natomiast w Wipeoucie przy większej zadymie potrafi chrupnąć.

Ficuś Uncharted wygląda niesamowicie na tym małym ekarniku. Gniecie jaja i tyle, a udźwiękowienie ze słuchawkami to jedno z najlepszych ever. Ogień faktycznie taki se ale woda piękna.

Edited by balon1984

przy okazji jak chodzi wipeout? ponoć 30fps ale czy stabilne?

Przesiadka z WHD na W2048 jest straszna... bardzo brakuje tych 60kl/s.

ALE! po ograniu kilku wyścigów i przyzwyczajeniu się do minimalnych różnic, jest juz bardzo dobrze :) bardzo przyjemna gra. no i jak masz whd+fury to mozesz za darmo pobrac dlc do w2048