Skocz do zawartości

Amazon Kindle


Rekomendowane odpowiedzi

Wersja tańsza, ale brak wysyłki poza USA. Co do ceny dolara to jeśli masz cierpliwość to poczekaj do marca-kwietnia, prawie pewne wejście Amazonu do Polski może dać lepszą cenę Kindle, bez dopłacania za przesyłkę i drogiego dolara.

Wejscie amazona do polski to naraie nic pewnego, a i raczej na nizsza cene nie ma co liczyc - czy jakakolwiek elektronika po wprowadzeniu do oficjalnej dystrubucji w Polsce staniala?

Odnośnik do komentarza

Prawde mowiac to bardziej powodem dla ktorego nie mamy sie napalac jest fakt, ze amazon nie wprowadzil wersji lokalnych kindle'a do wszystkich miejsc gdzie ma wlasne filie.

To ze bedzie amazon.pl, nie gwarantuje nam ze wypuszcza polska edycje kindle'a i nie bedziemy musieli zawiac international edition z USA.

 

Jesli chodzi o wejscie amazon do PL to oczywiscie nie jest to pewne, aczkolwiek jak dla mnie jak ktos nie jest az tak mocno napalony na tego kindle'a to moze poczekac.

Ja w sumie chcialbym miec to cacuszko - moze sobie kiedys kupie.

 

Jesli amazon wejdzie do PL wraz z polskim kindlem to bedzie to nawet calkiem prawdopodobne ze zdecyduje sie w koncu na zakup.

Odnośnik do komentarza

Prawde mowiac to bardziej powodem dla ktorego nie mamy sie napalac jest fakt, ze amazon nie wprowadzil wersji lokalnych kindle'a do wszystkich miejsc gdzie ma wlasne filie.

To ze bedzie amazon.pl, nie gwarantuje nam ze wypuszcza polska edycje kindle'a i nie bedziemy musieli zawiac international edition z USA.

Które filie poza kanadyjską mają Kindle International?

Odnośnik do komentarza

Troche zle sie wyrazilem, teraz juz wprowadzili do wszystkich w EU, ale wczesniej musieli zamawiac international i zdaje sie tylko uk mialo swoja wersje. Dopiero po jakims czasie zaczeli to rozszerzac na inne panstwa [co do tego w jakiej kolejnosci to wchodzilo to nie wiem, za to jestem w 100% pewien ze przez pewien czas Kindle nie byl dostepny w pewnych filiach amazonu]

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dzięki, pobrałem tę co podałeś i obadam w wolnym czasie.

 

Ej, jak długo ładuje się wam Classic do pełna? Chciałem raz go choć raz naładować na maksa i już się ładuje dobre kilkanaście godzin i dalej dioda pomarańczowa. Nawet odpuściłem USB z lapka i podłączyłem go do przejściówki na gniazdko, a dalej idzie jak krew z nosa.

Odnośnik do komentarza

Coś jest nie tak. Dalej go ładowałem, bo wskaźnik pokazywał już koło 4/5 baterii, teraz sprawdziłem i jest koło połowy. Zrobiłem reset przez ekran początkowy z drzewkiem i zobaczę czy w końcu się podładuje.

Jak nie to olewam, korzystam normalnie aż się wyładuje i spróbuję znowu naładować do pełna choć raz.

Odnośnik do komentarza

Hmm, coś takiego znalazłem.

LiPo batteries live three - five years from manufacture, 300 - 500 full cycles of charge/discharge (mAh) and have no memory. Devices with charge capacity indicators, 'fuel gauges', need to be calibrated occasionally by using the device to the charge warning.

Może wskaźnik zwariował. W każdym razie w tej chwili nie ma problemu, wszystko działa. Po prostu nie jestem w stanie naładować go na maksa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

jakiśik czas jestem w pośadaniu kindla 4 klasik, i irytuje mnie jedna sprawa mianowicie podczas konwertowania z .pdf do .mobi (w calibre) akapity pojawiają się za często tzn jest ich za dużo w porównaniu do oryginalnego tekstu

 

 

 

istnieje jakiś sposób na poprawną edycje tekstu? inny program? zawansowane opcje edycji?

Edytowane przez zbyszekCfiartka
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.