Skocz do zawartości

Amazon Kindle


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wybrać dobrego e-booka najlepiej w okolicach 300zł? 

Które mają podświetlenie?

Czy to drogi dodatek i jak ma się do poprawy jakości płynącej z czytania?

Może jednak Amazon nie jest takim dobrym wyborem?

 

Do czytania książek Kindle jest idealnym wyborem. Po pierwszym dniu używania Kindle Classic, zastanawiałem się tylko nad taką rzeczą: dlaczego tak późno go kupiłem...

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

powiecie , ze to glupie , ale moim zdaniem warto zainwestowac w cover amazona.

ten sprzet jest jak na swoja cene i tak swietny, wiec nie ma co dodatkowo oszczedzac.

jakosc wykonania wiadomo , ale to zwieksza ogolny komfort uzytkowana i to znacznie.

widac , ze tworzyla jedna ekipa z mysla o uzywaniu w duecie.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem oryginalny cover za 30 funtów (jakieś 160 zł) to trochę dużo. Połowa ceny Kindle Classic. Ja kupiłem tego typu cover na Allegro za 35 zł + wysyłka i jestem zadowolony. Jest dobrze dopasowane, czytnik się trzyma solidnie i stabilnie.

Oczywiście, oryginalny jest pewnie lepszy, z lepszych materiałów, ale wg mnie jeśli wziąć po uwagę proporcję ceny czytnika do ceny etui to jest za drogi.  

Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

Przymierzam się do zakupu Amazon Kindle 5 Classic (wifi, e-ink). Chciałbym się zapytać, jak to jest z dostępnością książek i formatami obsługiwanymi przez taki czytnik. Przyznam, iż jestem totalnie zielony w tych sprawach. Czy tylko .mobi są prawidłowo wyświetlane na tym kindlu? czy ebooki również? czy są jakieś źródła do "darmowych" ( ;) ) ebooków na tego typu urządzenia, czy jestem skazany na zakup książek na storze amazona?

Odnośnik do komentarza

No i po latach tulaczki zdecydowałem sie na kindle paperwhite. Walczylem z tym jak cholera bo to kolejny gadzet do tabletu i dwoch telefonów xd ale (pipi) tam na tablecie próbowałem czytac, ale sie nie da. Jedna rzecz mnie martwi ze bede musial kraść:-( ksiazki kolekcjonuje od zawsze i jakos nie ma szans abym drugie tyle na ebooka wywalił. 10zl bym zapłacił, ale za 1mb plik bulic niemal cene okladkowa to przesada.

Zamowilem i niby na 30.12 gwarantuja dostawe.

Odnośnik do komentarza

Mi juz stoi, jutro kurier powinien zawitac do mnie :D zamówione 23.12. Tydzien włacznie ze swietami to super czas.

Jak narazie kolekcjonuje ebooki, konwetuje je w calibre. BTW polecam stronke bookrage.org. Trzeba czaic sie na aktualne promo i za bezcen mozna nabyc fajne ksiazki.

Odnośnik do komentarza

Jedynki nie sprzedaja juz. Wzialem jednak z tym coverem cena zaporowa porownujac do czytnika.

Serio bateria miesiax trzyma? Jak dlugo to sie laduje z kompa?

 

 

Kindle ciągnie prąd przy zmianie strony (trzeba tylko pamiętać żeby wifi nie szło w tle bez potrzeby), mój 2,5-letni wciąż trzyma bardzo dobrze mimo że co noc czytam 2-3 godzinki. Ładuję tylko przez usb co ~2tyg, zawsze zostawiam podpiętego na 2-3 godzinki przy okazji wrzucania książek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...