Skocz do zawartości

Wipeout 2048


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Chwila, czy koleś w filmiku powiedział o możliwości grania online ps3 vs ngp? Na filmiku widać Anulphę i menu z WHD. Czyżby jakieś dlc?

tak wyraznie powiedzial ze bedzie cross platform multiplayer

ludzie na ngp i ps3 beda mogli grac razem

ba nawet beda mogli grac 3 ludzie np 1 w 3d jeden na 2d a jeden na ngp

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Czy mi się wydaje, czy to jest fabularnie prequel? :) Ciekawe, ciekawe. Nie ma Piranhy, Icarasa, haha :) Chyba, że jakieś wczesne wersje (fabularnie jednak wynika, że to są pierwsze wersje tych statków ;) ).

 

Ale zdaje mi się, że co najwyżej FEISAR, Quirex RD, AG Systems i Auricom, a reszta to coś co było wcześniej :) Taki trochę reset serii, albo coś w stylu Street Fighter Alpha ;)

Odnośnik do komentarza

Eee jak będą wcześniejsze, to tak średnio mi się to widzi, w 2048 nie było większości korporacji ;) Nawet w Pure jak pojawiały się jakieś starsze firmy AG, to było wytłumaczenie, w HD już tak był dziwny mix.

 

Tak, gra ma fabułę, ale trudno zdobyć materiały. I przyznam że nie jest taka zła, nie tylko chodzi o lata, ale też są wydarzenia które odmieniają ligi. Np. mało kto wie, że era F9000 (Wipeout Fusion) zakończyła się ogromnym skandalem z powodu korupcji i ciemnych interesów Quirex i Auricom, a przez to upadł też Tigron, gdyż właściciel rosyjskiego Tigrona, Overtel wykupił przez F9000 całe Quirex RD, a wszczęte śledztwo spowodowało bankructwo całego Overtelu. Auricom kupiony został przez Piranhe (ale zostawiony jako osobny oddział), a prawa do statków typu Qurex "Quantax" i Tigrona nabył Feliks Levovich. Niemniej tego pierwszego przebudował i tak powstał Quirex "LightShip" który mamy np. w Wipeout Pure. Tigron to zaś pewien stary projekt, dlatego jest słabszy od nowego Quirex'a.

Zresztą przed FX300 (W: Pure) też był mały skandal, gdy Kelvin Sheena (były pilot Triakis; brał udział w amatorskich wyścigach) negatywnie wypowiedział się o bezpieczeństwie i zbyt dużym nacisku na zbrojenie w jego firmie, a potem tajemniczo zniknął ;)

No i pewnie też mało kto wie, że wielu pilotów testowych Piranhy ginęło na ostrych zakrętach, przez co sędziowie już podczas F5000 myśleli czy by nie odrzucić tego modelu. Na bazioe Piranhy powstał jednak inny statek, czyli Icaras. Niestety, ale start Icarasa nie należał do udanych ze względu na dużo zakrętów, a poza tym jego twórca Burnston Burns połknął na imprezie balonik i zmarł ;)

Takich niuansów w serii Wipeout jest sporo, też się zdziwiłem, ale serio ta gra ma fabułę :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Kocham takie wyzwania, mam nadzieje że trofea nadal będą tak trudne jak powinny być : )

 

EDIT:

Dobra, cofam moje zdanie dotyczące tras, na filmiku poniżej mamy przedstawioną trasę Unity Square.

Mamy tutaj naprawdę DUŻO rozgałęzień i nie jest tak płasko jak się wydawało, jest sporo sposobów na robienie trików, jedynie co ja zauważyłem to trochę za dużo tych weapon padów (wiem że będą podzielone na ofensywne i defensywne, ale jak ktoś na 1st uprze się na defensywe to naprawdę niezły spam shieldów i syfów może być).

 

Tak w ogóle, czy widział ktoś na jakimś filmiku bombę? kiepsko trochę jak zostawią tylko miny

 

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Tracklista

http://www.jp.playst...t/2048/bgm.html

 

Jak na pierwszy rzut oka (nie przesłuch ując jeszcze muzyki), to nie tak źle, nawet ciekawych autorów można zobaczyć.

 

Ogólne informacje: (zdobyte z WZ.com)

- Prequel to the serie (first wipeout was located in 2052)

-10 tracks with different routes on each, open areas. Those different routes or "skillcuts" are shorter than the main route but more difficult to travel.(debut city ?), empire climb, metro park, unity square, queens mall, sol, capital reach, rockway stadium...

- 20 new upgradeable ships - One prototype with unique feature among 4 ships for each 5 teams : Feisar, AG-System, Qirex, Auricom, Pir-Hana. Livery editor.

- sideshifts on

- BRs on

- Pilot assist on (improved for lesser pinball effect)

- Super Phantom's speed class makes his entry on the franchise on classic modes. Class C = flash, class B = rapier, class A = phantom, class A+ = super phantom

- 2 sorts of weapon pads : yellow ones for agressive weapons, at least 4 different green items for defense (4 icons seen ATM)mines as defensives weapons.

- Item pickups will be different depending of the ship used (fusion like).

- New weapons (not shown yet)

- Longer & Wider tracks with magstrips on some places.

- Crossplay with WipeoutHD users on PS3.

- Motion control, voice's activation for weapons, thrust can also be controled with the touch rear pad.

- Full online campaign with different challenges for each pilot on the same race.

- New modes (not known yet, some for hardcore players).

- Runs at 30 fps

- Altima VII included

- Fastest lap challenge, 1 vs 1 online

- New Zico's challenge (flash speed)

 

Nawet ciekawa rzecz, ciekawe czy to prawda:

http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/wipeout-2048/10480770.html

http://www.sendit.com/games/platforms/ps3/wipeout-2048/10480770.html

Edytowane przez Tidek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.