Skocz do zawartości

Wipeout 2048


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pograłem godzinę i jestem zadowolony. Do 30fps idzie się przyzwyczaić, gra nie zwalnia mimo ogromnej prędkości i dynamiki, tak że jeśli ktoś ma vitę, ma plusa, a nie ma WipEouta 2048, to brać za te 9 zł, to jak kradzież.

 

Postanowiłem już że spróbuję wbić platynę, albo przynajmniej wszystkie trofea offline. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Realizuję właśnie ten sam plan :)

Jakby co można się zgadać na multi pod platynę, potrzeba chyba 4.

 

 

Jest jeszcze u55r z forum chyba, więc jednej osoby nam będzie brakowało ;) Ale się ktoś na pewno znajdzie.

 

Próbuję ogarniać singla na razie, i muszę przyznać że jakoś ciężko mi barrel rolle wchodzą, na padzie od PS3 wchodził zdecydowanie łatwiej. Choć to pewnie kwestia wprawy, aż ten lewy kciuk automatycznie będzie wykonywał te trzy ruchy.

Odnośnik do komentarza

Dobra, już wiem czemu barrel rolle mi nie wchodziły, bo leżałem na plecach i trzymałem vitę w powietrzu, pionowo, zmieniłem pozycję i kciuk od razu lepiej pracuje :rotfl:.

 

wspaniała gra, tylko je,bać meczetami ten tryb z rozwalaniem pojazdów

 

O który tryb ci chodzi? Zony?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

no gdzie strefa, przecież to jest super xd

 

Combat, ten tryb bardzo mi nie odpowiadał. Jeszcze jak się chciało tylko zaliczyć misję to spoko, ale wymaksowanie na złoto często było niestety uzależnione od czystego szczęścia/

Odnośnik do komentarza

To jeszcze nie grałem w ten tryb, na razie robię czasówki na złoto, ale faktycznie widzę że jest jakiś wyścig z zadaniem "zdobądź x punktów", więc to pewnie ten tryb. Zony wiadomo, jak się odpali swoją muzę to można odlecieć i grać jak w transie.

 

Cholera, trasy wydają się spoko, połączenie nowoczesności z przyrodą daje fajny efekt, ale i tak pojeździłbym sobie na Anulpha Pass czy innym Sol 2. No nie wiem czy nie kupię w przyszłości DLC tylko dla tras.

Odnośnik do komentarza

Dla samego nowego WipEouta byłbym w stanie kupić PS4.

 

No niesamowite to 2048, nie mogę przestać grać. Co prawda ten tryb combat niezbyt fajny, ale w HD też chyba był pod nazwą eliminator z tego co czytam, ale widocznie nie wkurzał na tyle bym go po trzech latach pamiętał xd. Jego największą wadą jest moim zdaniem zbyt duża rozwałka, która przerasta ekran vity i często nie widać co się dzieje i nawet gdzie się jedzie. Ponadto ogólnie w wipku większą satysfakcję sprawia mi ściganie się, wykręcanie coraz to lepszych czasów niż sama walka. Ale mając chrapkę na platynę i ten tryb combat trzeba będzie wymasterować niestety.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

To pewnie będzie wyzwanie, ale czasówki i zwykłe wyścigi robię na złoto po max trzech próbach. W WHD na Elite trzeba było się o wiele bardziej namęczyć na złoto, szczególnie że były tam bodajże turnieje, czyli jeden event składał się na kilka wyścigów i trzeba było wygrać wszystkie żeby to złoto dostać, w 2048 każdy wyścig jest osobno.

Odnośnik do komentarza

No jest chu.jowo zaprojektowany, nie da się ukryć. Faktycznie przydałyby się areny, na tych zwykłych trasach rozgrywka w tym trybie nie wygląda dobrze, walenie po bandach, nienaturalne zwolnienia, respawny, meh. Ponadto odnoszę wrażenie że tu nawet nie da się unikać strzelających do nas przeciwników - zawsze, za każdym razem ginę jeden raz (jeżdżąc statkiem bojowym, Qirexem bodajże), cokolwiek bym nie zrobił, jakkolwiek bym nie jeździł, czy był z tyłu. Wygląda to tak jakby było to z góry oskryptowane, a sama rozgrywka opierała się tylko na szczęściu w postaci trafienia na plazmę oraz trafienia nią przeciwnika. Reszta itemów jest bezużyteczna, bomby/miny rzadko kiedy wyrządzają jakieś szkody, a wspomniane przeze mnie wcześniej działo jest chyba tylko po to żeby wkur.wiać. Nie da się go nawet wyrzucić, tylko trzeba wystrzelić te 30 nabojów żeby się go pozbyć.

 

Jakoś spróbuję ten tryb zmęczyć, będę jeździł do bólu żeby mieć wszystko na złoto, ale przyjemności to nie sprawia. W Eliminator w HD dużo lepiej się grało o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...