Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


zalef88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Po przejściu gry muszę powiedzieć 2 rzeczy:

- gra jest krótsza w porównaniu do LBP z PS3. Nie znam się tam do końca, więc nie powiem, czy to z kwestii ograniczeń technicznych, czy może LBP miało być bardziej programem do tworzenia leveli.

- DAMN! Ile filmów instruktażowych O_O I nie wiem, mi chyba niektóre elementy edytora nie działają w 100% poprawnie. Mam problemy np. przy ustawianiu warstwy i grubości elementu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Panowie i Panie mam prośbę - zakupiłem grę na niemiecki amazonie (nawet nie wiem czy gra będzie miała napisy pl, na dubbing nie liczę) i chciałbym mieć okładkę w języku ojczystym lub angielskim - czy mógłby mi ktoś zeskanować okładkę i wrzucić na jakiś serwer?

Z tego co wiem nie jest to nielegalne ale jak jest to niech ktoś usunie wiadomość.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

kupiłem wczoraj jednak tego LBP, jestem po pierwszej krainie i wrażenia jak na razie mega pozytywne. Graficznie to poziom mniej więcej pierwszej części. Fitchery Vity w gameplayu sprawdząją się wybornie, a wisienką na torcie są mini gry i salon gier przygotowany przez twórców. Zobaczymy co będzie dalej, na razie jestem bardzo dobrej myśli. Dwójka odrzucała mnie w singlu od razu od pierwszego kontaktu.

 

btw. tą część robi inna ekipa niż MM, a mimo to szmacianka przy skoku ma dalej tą dziwną bezwładną fizykę, chyba taka charakterystyka tej serii, podobnie dziwnie skacze mi się np w Trine1/2. Równolegle kończe kapitalne Quacamelle gdzie elementy platformowe i fizyka skoku zrobione są perfekcyjnie więc trochę to kuje w oczy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

skończyłem część fabularną i dość sporo pobawiłem się w społeczności...swoją reckę ulepie w odpowiednim temacie jak znajdę czas, na razie tylko napiszę, że część na Vitę zdecydowanie bije LBP2 ale dalej jest mocno w tyle za genialną i magiczną jedynką. Poziom trudności i długość kampanii to śmiech na sali. Na plus wykorzystanie patentów vity i genialny salon gier i mini gry, które dostarczają mi więcej funu niż kampania. Niektóre poziomy społecznościowe są arcygenialne ale tak było w każdej części. Na duży minus brak możliwości gry w etapy z edytorów LBP1,LBP2 co bardzo mnie dziwi bo całość chodzi na tym samym enginie graficznym i fizycznym

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

odswiezylem po czasie LBP vita i kurcze arcygenialna jest ta gra - o ile podtrzymuje zdanie ze dlugosc i zerowy poziom trudnosci kampanii to kpina to tworcy zrekompensowali to cudownym salonem gier - te 5 gier jest lepsze niz wiekszosc platnych indykow z psn. Do tego etapy spolecznosci - cos pieknego - ehhh szkoda tylko tej bezwladnosci w skoku by cieszyc sie w pelni z aspektu platformowkowego w tej grze

Odnośnik do komentarza

Czy to jest jakiś klon/mieszanka LBP 1 i 2 na PS3, czy całkiem nowa gra? Z nową fabuła i levelami?

najlepsza czesc LBP, jedyne co wspolne z czesciami z ps3 to silnik graficzny - cala reszta od podstaw zrobiona pod vite i podobnie jak np tearaway wykorzystuje wszystkie unikalne funcje vity. Jak lubisz ta serie to ta czesc to absolutny must have

Odnośnik do komentarza

Na Vite powstalo najlepsze LBP, ktore z racji, ze na Vite to jest najmniej docenione. Jezeli ktos jest fanem serii a ma PSV to nie wyobrazam sobie, zeby tego tytulu nie ogral. Wszystkie kupione DLC do LBP tu dzialaja, a do tego dochodza poziomy spolecznosci swietnie wykorzystujace mozliwosci Vity. Majstersztyk.

Odnośnik do komentarza

rowniez tak twierdze - skok jest w kazdej czesci zwalony bo z powodu tej bezwladnosci jest niedokladny ale procz tego to top topow. Jakby to powstalo na bardziej popularnej platformie niz vita to co pare stron w CW ktos by ta gre wymienial w wojenkach. Zdecydowanie jeden z najlepszych exow dostepnych na vicie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...