Skocz do zawartości

Lord of the Rings: War in the North


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

The-Lord-of-the-Rings-War-in-the-North.jpg

 

dziwne ale chyba nadal nie ma tematu o tej grze

 

zapowiada sie kolejny hack and slah, pewnie w stylu dungeon siege 3, chociaz mam nadzieje ze bedzie o wiele lepszy

no i moze byc to jedna z niewielu całkiem sensownych gier w świecie LOTR

 

jak narazie niektore elementy wygladaja typowo średniacko ale jest tez kilka momentow gdzie gra wyglada całkiem fajnie

mam nadzieje ze efekty będą zadowalające i gra nie bedzie przesadnie drętwa :P bo chętnie dam jej szanse

 

całkiem spoko trailer

http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-lotr-war-in/714451

 

reszta filmikow

http://www.gametrailers.com/game/the-lord-of-the-rings-the/12895

Odnośnik do komentarza

No nieźle haha akurat dzisiaj chciałem założyć temat ale pojawiła się awaria forum. A potem (do teraz) zapomniałem hehe...

 

W każdym bądź razie mam grę na oku od jakiegoś czasu, fajnie się prezentuje. Czuć "Władcę" jak cholera (design IMO idealny), fajny klimacik, trailery, gameplaye dają radę ale jedna wielka obawa. Niby to ma być action RPG a wszystko co pokazują (a pokazują trochę) to sama walka... Nie widzę tu nic z rpg chyba nawet Zax albo Roger o tym wspominał.

 

Jeżeli to ma być tylko hack and slah w stylu DS3 o którym wspomniałeś czyli wciskanie jednego, dwóch przycisków non toper. To pasuje nie cierpię tego rodzaju gier, no ale jeżeli wystąpią tu inne elementy jak questy nie polegające tylko na wybijaniu. Jak ciekawe pakowanie postaci, zbieranie fantów, broni, ciekawa historia, "trochę przygodówki" to wchodzę w to.

 

Na plus, że nie jest to kolejny "ugrzeczniony" Władca.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

no niestety dziś czesto tworcy uzywaja slowa "action rpg" wlasnie na hack and slashe , wiec raczej wlasnie tego trzeba sie spodziewać

 

nie liczył bym na jakies wielkie questy i rozmowy z npcami, raczej glownie walka i jakies przerwyniki filmikowe

 

ale smialo mozna liczyc na to ze bedzie ciekawe pakowanie postaci, zbieranie duzej ilosci sprzetu itp

 

naciskanie 2-3 klawiszy to średnia przyjemnosc ale w tego typu grach może byc całkiem fajne (kiedys sie zagrywalem w dark alliance 2 na ps2)

 

moja obawa dotyczy glownie tego ze walka nie bedzie sprawiala frajdy, to bardzo subiektywne odczucie ale czasem fajnie jest ciąć mieso a czasem ma sie tylko wrazenie jak kupa pixeli biega i ma słabą detekcje kolizji, mam nadzieje że tu bedzie mięso a nie pixele

 

 

fabula raczej nie odegra wielkiej roli ale oby miala troche klimatu władcy

no i zeby jakies urozmaicenia byly (ten orzeł zapowiada sie calkiem spoko)

Odnośnik do komentarza

No, no to co piszesz o walce dokładnie, zgadzam się.

 

Tym bardziej jeżeli gra ma się głównie na niej opierać, od razu do głowy przeszedł mi RDR. To znaczy tam chodzi o strzelanie ale właśnie w RDR czuć, że strzelamy, zabijamy coś lub kogoś do tego ta fizyka. Z kolei we Władcy fajnie jakby właśnie było czuć, że mamy miecz, topór czy co tam i robimy nim krzywdę naprawdę heh.

 

Choć na filmikach właśnie fajnie wygląda ciachanie mięsa (orków). W sumie to nawet rzuciło mi się to w oczy ale to trailery może tylko dobry montaż i akurat pokazówka.

 

Nooo motyw z orłem daje radę ;] właśnie o coś takiego mi chodzi. Tam na filmiku i z tego co mówią trzeba go chyba uwolnić (rozwalić zaczepy) o takie urozmaicenia mi właśnie między innymi chodzi.

Odnośnik do komentarza

Również obserwuję i czekam na tą grę. Nawet jak będzie polegała tylko na walce to tragedii nie będzie, choć uniwersum LOTR zasługuje na poważną, długą grę. Żeby tylko walka nie okazała się jedyną zaletą bo w filmikach tylko ona jest pokazywana. Powrót Króla na PS2 był fajną i przyjemną siekaniną, więc liczę na co najmniej tak dobry tytuł jak PK w swoim czasie. Mam też nadzieję jak Wy, że będzie czuć mięcho, nie chcę walczyć ze szmacianymi lalkami.

Odnośnik do komentarza
uniwersum LOTR zasługuje na poważną,

 

no ja od 20 lat czekam na porzadnego pieknego, długiego, prawdziwego, strategicznego, klimatycznego RPGa :P

coś w stylu sykrim było by spoko, - jesli chodzi o klimat i wielkość, ale do ideau powinni zmienic system walki na bardziej rpgowy a mniej siekankowy i widok caly czas TPP, wtedy to by byla dla mnie idealna gra z LOTRa , niestety jak wiemy dostajemy sredniackie tytuły tylko

Odnośnik do komentarza

podbije temat

nowy filmik z wywiadem

http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-lotr-war-in/716503

 

calkiem sporo typek opowiedzial chociaz obawiam sie ze niektore rzeczy to tylko przechwałki

czekam na jakis prawdziwy gameplay z hudem, normalna kamera itp, a nie urywki na zblizeniach w zwolnionym tempie

 

btw coop moze byc calkiem fajny :D pod warunkiem ze sie dobierze 3 graczy ktorzy ccha uzywac innych postaci, bo wątpie zeby sie dalo grac 3 krasnoludami

ja osobiescie jesli gra mi sie spodoba przejde ja kazda postacią, albo przynajmniej zaczne grac kazdą, bo lubie wyprobowac rozne style gry

, zaczynam od krasnoluda bo nie nadarmo mam takiego avka jakiego mam :P

Odnośnik do komentarza

btw coop moze byc calkiem fajny :D pod warunkiem ze sie dobierze 3 graczy ktorzy ccha uzywac innych postaci, bo wątpie zeby sie dalo grac 3 krasnoludami

ja osobiescie jesli gra mi sie spodoba przejde ja kazda postacią, albo przynajmniej zaczne grac kazdą, bo lubie wyprobowac rozne style gry

, zaczynam od krasnoluda bo nie nadarmo mam takiego avka jakiego mam :P

 

You Have My Sword... hehehe.

 

Właśnie coop 3 - osobowy to jest to. A jeżeli gra będzie dobra (lub lepiej) to wtedy może być w ogóle ekstra. Latanie we trójkę po Śródziemiu może być zaje.biste tym bardziej z tego co widać tereny mają być dosyć otwarte. A nie typowe korytarze z hs-ów bleeee...

 

Przyda się demo jak nic, mam nadzieję, że będzie.

 

PS. Ja mogę grać "wojownikiem" ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

znalazlem "nowy" filmik, jest co prawda z E3 ale nie byl tu pokazywany i chyba portale newsowe tez jakos go ominely

 

widac na nim w koncu prawdziwy gameplay (a nie krotkie urywki obcinania głowy jak na trailerach)

 

i w sumie wyglada to calkiem spoko, mniej drętwo niz mozna sie spodziewac po hns (jest tez kawalek menusów)

Odnośnik do komentarza

trailer z cutscenki

 

calkiem spoko graficznie (oczywiscie to nie gameplay), chociaz szału wielkiego nie robi, a niektore animacje neico koślawe, ale klimat powinien być :> (chociaz mag w kapturze wyglada debilnie, a człowiek w swoim hełmie wyglada jak pocisk :P dobrze ze bedzie masa sprzętu do zebrania po drodze)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

te filmiki mnie przekonały do konca ! kupuje gierke :D

 

do tej pory pokazywali glownie chwilowe urywki walki w zwolnionym tempie po czym nie dalo sie wywnioskowac czy gameplay jest fajny, ale teraz jestem pewny że jest spoko, a może nawet lepiej niż spoko, na początku filmiku mialem wrazenie chaosu, ale potem jakos sie to ustatkowalo i jest chyba niezle wyrownane pomiedzy chaosem a drętwotą (często obecna w hns)

masa rzeczy mi sie bardzo podoba - calkiem niezła dynamika ciosów, brutalność, mięsne dzwięki (slychac ze sie kogoś wali mieczem a nie tylko pyk-pyk), duzo sprzętu do znajdowania i zakładania, ciekawe ciosy specjalne (niewiele ich bylo widac ale np trąba powietrzna kojazy sie z diablo2 , i jest czesto spotykana, ale tu fajnie wyglada, krasnolud obraca sie wyma(pipi)ąc na wszystkie strony, a nie robi piruetu jak baletnica z bronią wyciągnieta na boki, o wiele fajniej to wyglada niz w niektorych grach)

mam nadzieje że fabula tez bedzie w miare sensowna, nie oczekuje kosmosów bo i tak nie fabula przyciąga do takich gier , ale miło bedzie jesli okaze sie znośna

 

jedyne czego sie czepne to ze czasem niektore animacje wydaja sie "poszarpane", no i przez 2 boty ktore nam maja pomagac czasem moze byc chaos, ale ogolnie serio zapowiada sie wypas, a zwlaszcza w coopie (tylko trzeba bedzie dobrać 3 osoby ktore beda chcialy grac 3 postaciami, bo chyba nie bedą mogly biegac 3 krasnoludy obok siebie)

 

po tylu latach w koncu zapowiada sie fajna gierka na podstawie LOTRa, a nie jakieś badziewny wyciągacz kasy na licencji (no dobra były ze 2 wyjątki , ale też nie zachwycały)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie się zapowiada , oby tylko nie spłycili wiadomych elementów (Trzecia Era też zapowiadała się fachowo) , odpicowali ng+ i będzie grane heh > @Yano ja się strasznie kiedyś jarałem Two Towers na Ps2 , zwłaszcza mayhem w ostatniej misji heh gra robiła wrażenie szkoda że trwała 3,5 h.

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Ja kupuję, jeszcze nie wiem czy na premierę, ale na bank gierka stanie na mojej półce. Gameplaye wyglądają dobrze, jakiegoś geniuszu się nie spodziewałem, choć kto wie jak wygląda całość, na razie widzieliśmy tylko część 1 misji. Fajnie wyglądają critical kille, ale najlepsze było jak orzeł zaatakował trola ;d Ciekawe czy będzie można to samo zrobić z Nazgulem ;d

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Premiera 4 listopada.

ciekawe czy ta data jest prawdziwa, podobno w usa gra wyjdzie juz za 20 dni a u nas rzeczywiscie dopiero na jesieni, ciekawe czy to prawda

 

 

ale glowne pytanie LEO WHY?!

 

ta gra jednak nie zapowiada sie na mega hit, a jesli premiera 4 listopada jest prawdziwa to wychodzi w okropnym terminie gdzie bedzie roilo sie od hitów (unharted3, skyrim, bf3, mw3 i inne) te hity moga spowodowac bardzo nędzną sprzedaż LOTRa , a i nawet bez nich nie spodziewal bym sie milionów...

kurde zapewne gierka bedzie calkiem spoko i ja ją chetnie kupie, ale ten termin moze ją zabić i spowodowac sprzedaz na marnych 200-300k nie dlatego ze gra jest slaba tylko dlatego ze ludzie

1 wydadzą kase na coś bardziej "hitowego"

2 niektore te hity przyciagaja do konsoli na wiele tygodni a to spowoduje ze ludzie bedą w tym czasie grac w co innego wiec nawet jak beda mieli kase to nie bedą mieli czasu

 

 

łeeeee

Odnośnik do komentarza

Data jest prawdziwa podana przez twórców czy tam WB.

 

W US and A gra wychodzi 1 listopada (premiera została przełożona):

 

http://www.joystiq.com/2011/08/02/lord-of-the-rings-war-in-the-north-begins-november-1/

 

A tu okładka:

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/08/02/lord-of-the-rings-war-in-the-north-delayed-to-november-here-39-s-the-box.aspx

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

jak wiecie kibicuje tej grze ale boje sie ze ta data to strzał w kolano, oby im całej nogi nie urwało, bo przy tylu hitach wychodzących w tym terminie serio bedzie im trudno sie wybić, a nawet jesli gra sie sprzeda niezle na przestrzeni czasu to napewno sprzedaż na premiere nie bedzie zachwycać ;/

Odnośnik do komentarza

Ahaha "przed chwilą" pisałem o braku wyboru wersji językowych hah. A właśnie cenega poinformowała, że "Władca" również będzie PL (napisy) i co ważne z możliwością wyboru również angielskich :rolleyes: :

 

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=61208

 

Btw ale rozpędzili się w tym roku z tłumaczeniami.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

niech (pipi)ą jeszcze sie okaże że na polskiej wersji nie bedzie sie dało grac w multi ;/ ja kupuje czysto angieslką

 

 

ale mam ciekawsze info

pytania i odpowiedzi na temat loot'u wypadajacego z potworow i skrzyn

http://www.warinthenorth.com/index.php/news/37-dev-blogs/694-community-qaa-loot

 

jak sie komus nie chce czytac to

- bedzie go dużo

- dla kazdego bedzie wypadał osobno wiec gracze nie beda musieli sie spieszyć z poniesieniem zeby im ktos nie zarąbał

- sprzęt z singla bedzie mozna przeniesc do multi (w ogole chyba ta sama postac bedzie mogla grac zarowno w singlu i muli)

- co najwazniejsze (ktos o to pytal) - bedzie new game+ , po przejsciu gry bedzie mozna tymi samymi postaciami napakowanymi grać od nowa na wyzszym poziomie trudnosci znajdujac coraz lepszy sprzęt, w ogole powiedzieli że zeby wylevelować postac do maksymalnego poziomu to trzeba przejśc gre okolo 3 razy (i podkreslam najlepszy sprzet bedzie sie znajdowało dopiero za 3 lub wyzszym przejsciem bo bedzie on uzalezniony od levelu i poziomu trudnosci)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

nowy wywiad o coopie, pokazuje troche nowycgeo gameplayu

http://www.youtube.com/watch?v=UnVrR_uAR7M&feature=player_embedded

 

wiadomoz e coop bedzie fajny, prawie na 100% kupuje ta gre (chyba ze pierwsze racki dadzą jej 3/10 i okaże sie ze wszystko co widac do tej pory to kłamstwo)

 

ale jak narazie zapowiada sie super

glownie z 2 powodow

1 bardzo lubie LOTRa a to chyba bedzie pierwsza porządna gra w jego swiecie

2 gralem w h'n'sy tej firmy na ps2 i były bardzo przyjemne, specyficzne jak to hnsy ale wciągające i miały w sobie to cos co wlasnie powinien miec hns, a tutaj dodatkowo swiat lotra i coop, to musi byc super giera :D

 

 

a w tym filmiku najbardziej mi sie podoba krasnolud (twarz) na ekranie statsów (1:03) , wyglada kozacko, grasnoludzko i fajnie (bardzo czesto design krasnoludów jest zwalony, a to moja ulubiona rasa)

super też ze mozna customizowac wygląd postaci (np twarz)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

spory kawalek gameplayu

http://www.ppe.pl/news-11238-12_minut_gameplayu_z__Wojny_na_Polnocy_.html

 

wg mnie wyglada to lepiej na żywo niż te wszystkie filmiki co wrzucali w zwolnionym tempie :P

ale też oczywiscie jakis wybitny system walki to to nie jest, dosyc typowy jak na h'n's, mysle ze bedzie fajnie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...