Skocz do zawartości

Gravity Rush


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

wyjątek potwierdzający regułę :D

 

wczoraj przysiadłem przy gierce... huh, bardzo przyjemny tytuł i szkoda, ze juz prawie koniec ;/

wydaje mi się, ze to miasto w grze mogłoby byc jakoś lepiej "eksploatowane"... tyle poziomów miasta, tyle zakamarków i perełek lvl designu, a my, w zasadzie, tylko przelatujemy z punktu a do b. czasem czuję się jakby omijała mnie jakaś przygoda w tej grze.

Odnośnik do komentarza

Gra skończona; zostały mi tylko wyzwania do zrobienia, ale niektóre są pain in da ass, więc nie wiem czy je zrobie w najbliższym czasie ;)

 

Ogólnie grało się fajnie, ale niektóre walki były trochę przegięte... zwłaszcza z tymi latającymi kolesiami co trzeba ich było z gravity kicka bić -.-

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dosłownie przed chwilą padła mi konsola.. chciałem tylko włączyć na chwilę zobaczyć co to jest, a pograć w tygodniu - no, ale jakoś tak wciągnęło mnie na dłużej. Jestem w 4 chapterze, i muszę przyznać, że gra jest naprawdę dobra. Przynajmniej, tak ją póki co odbieram.

 

Wstrzymywałem się z zakupem dość długo, a teraz żałuję, że aż tyle to trwało ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Jestem na wakacjach i ogrywam właśnie GR. Z początku byłem trochę zakłopotany gameplayem, często się gubiłem gdzieś w powietrzu. I te pierwsze misje tutorialowe takie sobie, ale potem się rozkręca (szczególnie kiedy rozwijamy umiejętności naszej bohaterki) i zaczyna być bardzo ciekawie. Jestem w 13 misji i gierka zaczyna wciągać. Mam nadzieję, że chellenge będą miodne. Czuć japoński klimat ale nie jest przesadzony, więc to bardzo in plus. No i strona audio świetna, robi klimat.

Odnośnik do komentarza

a do mnie trochę zmarnowany potencjał....za mało do roboty poza fabułą w tych miastach...misje poboczne to 3 rodzaje zadań i tyle...jakby było to wszystko bardziej urozmaicone i może dodaliby jakieś minigry to był kapitalny eksluzyw na vitę - klimat, MUZA, projekt świata, przerywniki - wszystko jest wykonane mistrzowsko...może doczekamy się dwójki z poprawą tych elementów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...