Skocz do zawartości

Super Street Fighter 4 AE PC Steam - chetni do zakupu?


NemoKOF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy jest ktoś chętny do zakupu gry na Steamie w wersji PC? Sztuka kosztuje 30 Euro ale 4 sztuki kosztuje 90 Euro. Można by się zrzucić i podzielić na 4. Ja mam kartę która pozwoli mi to zrobić, mam też konto na Steamie: NemoKOF

 

Jak ktoś się zdecyduje to zachęcam - tylko kasę muszę dostać za wczasu bo nie chcę za nikogo zakładać.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Oczywiście zainteresowani też muszą mieć konta na Steamie.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli podzieli się 90 Euro na 4, to wychodzi tyle samo co wersja pudełkowa, jeśli nie drożej. W UK pudełkowa kosztuje 18 funtów, a w Polsce 79zł (potwierdzona u Cenegi pełna angielska wersja językowa do wyboru). Poza tym czytałem, że wersja ze Steam nie posiada wsparcia ze strony Capcom, przez co mogą być problemy z ewentualnymi późniejszymi DLC i innymi dodatkami.

 

Krótko mówiąc, o ile ktoś nie jest maniakiem Steam, co musi mieć koniecznie wszystkie gry właśnie tam, to lepiej zainwestować w normalne wydanie.

Odnośnik do komentarza

SSFIVAE raczej na pewno nie będzie miał kodu do Steam. Będzie za to miał G4WL, którego nienawidzę, ale niestety nic się na to nie poradzi...

 

80zł w większości sklepów w Polsce. Gram.pl wysyła do salonów Sferis do odbioru osobistego za 4zł. Ewentualnie thehut oraz zavvi za 18 funtów jeśli chcesz sprowadzać z UK, ale tam data premiery coś późna.

Odnośnik do komentarza

No to pewnie tak zrobie. Mam juz SF4 ze Steama i dzialal w zasadzie bez problemu dlatego myslalem o takim zakupie. Nie mam teraz konsoli do online a w pracy ;) moge grac tylko na PC - oczywiscie jak jest czas. Ale na 2-3 meczyki w Fifke zawsze znajde wiec pewnie i w SSF4AE by sie znalazlo.

Odnośnik do komentarza

Dwa dni temu zamówiłem sobie pudełkową wersję. Sheeeeit, 79pln za najlepszą pecetową bijatykę w którą ludzie będą napierdalać latami? Nie ma co się zastanawiać tylko brać! Ściągnąłem sobie piracką wersję, to prawda że są problemy z niektórymi klawiaturami/padami ale juto ma wyjść patch. Jak ktoś ma ciśnienie na grę to może skorzystać z nieoficjalnego fix'a - http://torrenty.org/torrent/600363

 

Some keyboards and gaming devices are not recognized by the game.

Due to an effort to support two keyboards on a single PC, an error was made in filtering out “non-keyboard” devices. As a result, some high-end gaming keyboards, wireless keyboards, and control pads that have more functions than a standard keyboard are not recognized. We are working on a quick patch to fix this issue on or before Monday, July 11.

 

http://www.eventhubs.com/news/2011/jul/06/capcom-responds-pc-ssf4-arcade-edition-problems/

 

edit: Co do tych lagów - http://www.eventhubs.com/news/2011/jul/06/ssfiv-ae-pc-glitches-and-tweets/

Edytowane przez Dreamcaster
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No mam podobne przemyslenia jesli chodzi o narzekanie. Nie chca zeby ludzie grali na piratach wiec sie zabezpieczaja, maja takie prawo. A jak masz oryginal to nie ma co narzekac. Czytalem, ze standardowo jest ustawiony Frameskipping na auto i to ponoc jest problemem sporym bo sie moga pojawic desynci w online i trzeba to wylaczyc, wtedy jest ok. A tu w tych linkach pisza jeszcze ze jakosc online jest lepsza. Gralem wczesniej online w SF4 ze steama i bylo ok.

 

Czy G4WL jest darmowy? Czy trzeba placic za to?

Odnośnik do komentarza

G4WL jest darmowy, ale za to niesamowicie wkurzający, jak na twór M$ przystało. Instaluje stertę śmiecia, a jak któregoś z tych śmieci się usunie, to reszta przestaje działać. Mogą też być problemy w związku z brakiem obsługi niektórych gier G4WL w Polsce, jak to było na przykład z Gears of War. W Street Fighter IV jednak grałem bez problemów pamiętam.

 

Jak już kupicie to napiszcie czy Cenega niczego nie spieprzyła w polskim wydaniu. Niby w mailu mi napisali, że będzie pełna angielska wersja językowa do wyboru, ale mimo wszystko mam obawy czy nie zepsuli czegoś innego przy okazji.

Odnośnik do komentarza

Zamówienie w Empik.com do odbioru osobistego w salonie jest darmowe. Płacisz tyle ile widzisz na stronie, czyli 85zł. Jeśli pójdziesz do empiku i weźmiesz grę z półki, to najprawdopodobniej zapłacisz 90-99zł. Tak to działa.

 

W gram.pl zamówienie do odbioru osobistego w Salonie Sferis kosztuje 4zł. Tego w Warszawie z pewnością macie od cholery, skoro u mnie na za(pipi)u nawet są dwa ;).

 

Nie będę brał gry w dniu premiery, gdyż wciąż nie wiem czy brać u nas czy za granicą, ale będę wdzięczny za info jak ktoś kupi:

- czy faktycznie jest pełna angielska wersja językowa do wyboru?

- czy są jakieś ograniczenia/limity jeśli chodzi o multiplayer?

- czy patch działa poprawnie z tą wersją (od cenegi)? W sensie, czy polskie wydanie nie koliduje z łatkami, aktualizacjami czy innymi DRM.

- jaki kolor ma pudełko? ;) (premierowy SFIV miał całe czarne, takie fajne, błyszczące).

Odnośnik do komentarza

Nie będę brał gry w dniu premiery, gdyż wciąż nie wiem czy brać u nas czy za granicą, ale będę wdzięczny za info jak ktoś kupi:

- czy faktycznie jest pełna angielska wersja językowa do wyboru?

- czy są jakieś ograniczenia/limity jeśli chodzi o multiplayer?

- czy patch działa poprawnie z tą wersją (od cenegi)? W sensie, czy polskie wydanie nie koliduje z łatkami, aktualizacjami czy innymi DRM.

- jaki kolor ma pudełko? ;) (premierowy SFIV miał całe czarne, takie fajne, błyszczące).

 

Dzisiaj rano dotarła do mnie gra zamówiona na muve.pl, łącznie z kosztami wysyłki dałem 89pln.

 

- Jest dostępny angielski - United States. W sumie do wyboru jest chyba 8 języków.

- Jeszcze nie wypróbowałem multiplayera, nie chcę crackować gry, zaczekam na patcha. Ale z tego co wyczytałem wszystko jest OK, netplay na PC jest najlepszy (opinia ludzi którzy mają wszystkie edycje AE).

- Nie wiadomo, ale kaman ... co może nie działąć ;- )?

- Czarne pudełko 1, 2, 3.

Odnośnik do komentarza

Dzięki.

 

Co może nie działać? Właśnie ten patch. Nie mam zaufania do Cenegi - wiele wydali już gier, które nieco różniły się od reszty regionów, przez co nie współpracowały poprawnie z oficjalnymi patchami, łatkami, czy też DLC. W sensie, namieszają coś w kodzie gry (np. przy polonizacji), a potem nic zewnętrznego z grą już działać nie chce. Tego właśnie chciałem się upewnić.

 

PS. Linki do zdjęć nie działają.

Odnośnik do komentarza

A dobra, zamówiłem w gram.pl. Może patch już wyjdzie zanim mi to przyślą. Mam też nadzieje, że obędzie się bez problemów z kompatybilnością, gdyż w przeciwnym wypadku się zabawię i będę składał reklamacje u Cenegi, że sprzedają bubel ;>.

 

EDIT:

Cholera, zamówiłem grę a w sumie nie zapytałem o najważniejsze - czy wymagana jest płyta w napędzie do uruchomienia?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

DRM wymaga stałego połączenia z Internetem celem uruchomienia pełnej wersji (bez limitu postaci). Obecność płyty byłaby w tym momencie śmieszna. Pytam w sumie dla zasady, gdyż jakoś o tym nie pomyślałem, a strasznie nie cierpię (szczególnie w dzisiejszych czasach) wrzucać płyty do napędu tylko celem uruchomienia. Mam nadzieję, że nie popełnili tego samego błędu co w podstawce i takiego wymogu już nie ma (lub jest jakieś jego obejście, nie będące crackiem).

Odnośnik do komentarza

Patch jest dostępny, wykrywa mi bez problemu klawiaturę i dualshocka2. Stoczyłem dwie walki online na próbę, jest dobrze! Grałem z jakimś niemcem i fraps mi pokazywał przez całą walkę 60 fps. Oczywiście gdy nie nagrywałem, bo jak włączę recording to miałem 19-40 fps ;- ) - http://www28.zippyshare.com/v/53780427/file.html

Grałem na domyślnych ustawieniach - klik. Lecę grać, jakbym miał jakieś problemy albo lagi to dam znać.

 

Jakby ktoś chciał pograć to dodajcie mnie do listy, mój nick: SSega Dreamcast.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...