Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pajączek już zdobywa (w pełni zasłużone) pierwsze nagrody - na początek złoty glob za film animowany. Dobrze, może to zachęci niektórych do wybrania się na seans, póki leci jeszcze w kinach. Sam myślę czy nie wybrać się drugi raz :lapka:

 

P.S. Może warto by zmienić nazwę tematu na Spider-Man Cinematic Universe (albo Sony Cinematic Universe :pawel:)? 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ragus napisał:

iS3LmYi.jpg

 

:cool: :lapka:

 

jaranie trwa, sprawdziłem już datę premiery na blureju (marzec :( )

 

No i zayebiście. Nie mogę się doczekać ponownego seansu, tym razem w 4k i z angielskim dublażem. :lapka:

Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem taki hajp na film dopiero po jego zobaczeniu. Przed seansem starałem się zbytnio nie jarać, jedynie kwestia wizualna mnie mocno ciekawiła i w sumie to ona wywarła największe wrażenie... zresztą co ja tak delikatnie piszę, to jest jakiś półtoragodzinny wizualny rozpierdol oczu

giphy.gif

 Nie wiem co oni tam ćpali i jak długo musieli nad tym dłubać, ale czapki z głów.

 

Fanem rapu nie jestem, ale muzyka również idealnie siadła. Słuchać tego na sucho nie będę, ale jak sobie odpalam jeszcze raz scenę z What’s Up Danger, to mam ciary na plecach tak samo jak w kinie. No i ten klimacik graffiti, nie sądziłem, że Spiderman spotka kiedyś Jet Set Radio - zresztą Sony to okropnie zjebało z tym Spidermanem na PS4 - przecież najnowszy filmowy spajder aż prosi się o przeniesienie do realiów gry, a Insomniac po Sunset Overdrive byli idealnym devem do tego klimatu. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Far From Home - jako komedyjka z wątkami romantycznymi może być. Jako finał potężnej III fazy MCU tak sobie. Do połowy jest taka teen drama na wesoło. MJ w tym filmie jest cu-dow-na, Parker się wyrobił, jego kolega nadal jest grubym nerdem, a ciotka May MILFem. 

 

Mysterio obsadzony bardzo dobrze, ale trochę za mało głębi dane tej postaci, przez co jego motywacja jest płytka i mało interesująca. 



 

Za to sceny jego iluzji ze Spider-Manem są genialne i to chyba najlepszy element filmu. Świetnie wpleciono w to dodatkowo puszczenie oka do pajęczego multiversum. 

 

Cała reszta może być, ale za wiele nie wnosi poza wątkiem MJ i jej relacji z Parkerem. 

 

Drugim najlepszym elementem są sceny po napisach. Już przy pierwszej banan na twarzy, ale drugą i obecnością JJa doyebali do pieca, że czekam z niecierpliwością na nową część.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...