Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 18.10.2018 o 00:21, kotlet_schabowy napisał:

Aż mi przypomniałeś, jakim obsada trylogii Raimiego była castingowym niewypałem, i to w najważniejszych rolach. Zresztą pod względem filmowym też za tą serią nie przepadam i reset w postaci pierwszego TASM, który obok Homecoming jest dla mnie do dziś najlepszym filmem o Pająku, przyjąłem z radością. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.11.2018 o 22:30, milan napisał:

Venom

 

 

1/10

 

dno dna, nieprawdopodobne że taki gniot wygrywa boxoffice. Nie wiem czy przyjmę po  tym predatora. Dobrze ze nie przyfrajerzyłem do kina.

zoszczędzone pieniadze na spotify rodzince wydalem na kino :cebula: 

 

i nie żałuje, chociaż film 2/10

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2018 o 22:30, milan napisał:

Venom

 

 

1/10

 

dno dna, nieprawdopodobne że taki gniot wygrywa boxoffice. Nie wiem czy przyjmę po  tym predatora. Dobrze ze nie przyfrajerzyłem do kina.

No nie gadaj, że aż tak źle było. Fajna jest ta relacja Eddiego z Venomem, taki bromance.

Odnośnik do komentarza

Powtórka Venoma weszła jeszcze lepiej niż za pierwszym razem. Hardy widać, że dobrze bawił na planie i miał jakiś pomysł na tą postać, Venom kapitalny pod względem wyglądu i charakteru, w ogóle ich relacja to złoto, wspaniały bromance i fajny lekko strawny buddy movie. Pewnie, że jest trochę głupot, szkoda niewykorzystanej Michelle Williams, antagonista jest kompletną pipą ale generalnie nie rozumiem o co ten masowy ból du.py. No i ten wynik w BO, czekam na

Spoiler

Woody'ego w peruce

w drugiej części:kaz:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shen napisał:

Nie wiem, może o budowanie uniwersum Spider mana bez Spider mana.

A to miało być budowanie uniwersum Spider-mana? Bo ja myślałem, że 'standalone' film o Venomie, który przecież miał swój własny komiks i jest pełnoprawną postacią Marvela. No bez jaj, wiele można temu filmowi zarzucić ale to, że brakuje w nim Spider-mana? xd

Odnośnik do komentarza
Teraz, mcp napisał:

A to miało być budowanie uniwersum Spider-mana? Bo ja myślałem, że 'standalone' film o Venomie, który przecież miał swój własny komiks i jest pełnoprawną postacią Marvela. No bez jaj, wiele można temu filmowi zarzucić ale to, że brakuje w nim Spider-mana? xd

A to nie wiedziałem ze był komiks gdzie venom miał origina bez spidermana, w takim  razie zwracam honor.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...