Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Całkiem niezłe zwiastuny, ale młody wiek aktora mnie w(pipi)iał i będzie w(pipi)iał dalej.

To powinien być facet około 30stki i chuy.

 

 

Czyli po prostu chciałbyś zobaczyć ekranizację innego komiksu niż Spider-Man.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Całkiem niezłe zwiastuny, ale młody wiek aktora mnie w(pipi)iał i będzie w(pipi)iał dalej.

To powinien być facet około 30stki i chuy.

 

 

Czyli po prostu chciałbyś zobaczyć ekranizację innego komiksu niż Spider-Man.

 

Nie, poprostu jak czytałem komiksy 20 lat temu to Peter Parker był nich gościem około czydziechy a nie nastolatkiem.

Odnośnik do komentarza

Nie, poprostu jak czytałem komiksy 20 lat temu to Peter Parker był nich gościem około czydziechy a nie nastolatkiem.

 

No ale kanonicznie to jest wyalienowany nastolatek i chyba o to w ogóle chodzi w tej postaci. O czym były te komiksy o dorosłym Spider-Manie?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie, poprostu jak czytałem komiksy 20 lat temu to Peter Parker był nich gościem około czydziechy a nie nastolatkiem.

 

No ale kanonicznie to jest wyalienowany nastolatek i chyba o to w ogóle chodzi w tej postaci. O czym były te komiksy o dorosłym Spider-Manie?

 

M in. napier.dalał się z Juggernautem.

Odnośnik do komentarza

Ale skoro w tym filmie jest mowa o początkach Spidera, to wiekowo najbardziej pasuje postać ok. dwudziestki, chociaż z tego co pamiętam został ugryziony przez pająka będąc... nastolatkiem. Ten fajt o którym wspomina Masorz pochodził z tej bardziej "zabawowej"(lata 80) kolekcji komiksów o pajęczaku i w sumie najwięcej TM-SEMIC takich komiksów nam za młodości prezentował. To był też jeden z powodów mojego średniego zainteresowania tym bohaterem, bo zachowywał się jak... nastolatek i do tego król sucharów. Najcieplej wspominam te komiksy z jego udziałem, gdzie za przeciwnika miał Kravena, który mu zrobił kuku (ta słynna okładka, na której Spider powstaje z grobu, pamiętacie?).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

to ja już nie wiem masorz o co ci chodzi? nie pasuje ci to, że prawie trzydziestoletni aktor gra nastolatka (co jest powszechną praktyka w hollywood) czy, że film nie jest o trzydziestoletnim peterze (co od parudziesięciu lat ma miejsce w komiksach - zrób research ogqozo zanim napiszesz kolejnego przepełnionego jadem posta) czy jak? bo ja już się pogubiłem. rozumiem, że wolałbym film o spider-manie który już od parunastu lat przywdziewa kostium i jest dorosłym mężczyzną - rozumiem cię. sam nie przepadam za powielaniem origin story w nieskończoność. no, ale skoro już zdecydowali się na takie rozwiązanie to chyba lepiej, że wzięli jednego z najzdolniejszych aktorów pokolenia niż jakiegoś szczyla typu logan lerman czy ktotam teraz jest na topie.

Odnośnik do komentarza

No o to mi chodzi, że wolałbym film jak już był trochę starszy i miał te 30 lat, bo tak jak mówisz powtarzanie tej historii jak został pająkiem jest już w chuy nudne i oklepane.

ogqozo jak zwykle bardzo zabawny :)

więc nie przeszkadza mi wiek Garfielda tylko jego młodzieńczy wygląd i znowu to samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...