Skocz do zawartości

Soul Calibur 2


Senix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Z fejsbuka soul kalibera:

 

SOULCALIBUR II HD ONLINE - UPDATE YOUR GAME NOW

We are pleased to announce that a new patch for SoulCalibur II HD Online will be deployed very shortly.

Here is the patch note:

Online Matching service improvements:

* Improved matching filters. Players will now have the choice to search an opponent depending on his region.
Available region are: “North America”, “South America”, “Europe”, “Asia” and “ANY”.
ANY do not means all regions. ANY means all regions except “North America”, “South America”, “Europe”, and “Asia”.
* Online matching search settings are now saved until the console is rebooted.
* Rematch option can now be chosen during Online Free Match mode. The option have to be activated when player creates the game.
* Communication quality meter is now displayed along the fight next to opponent’s ID.

Fixed historical known bugs of the original SoulCalibur II PAL version released 10 years ago:

* Cervantes crash bug from Arcade Version has been fixed
Cervantes A+K (Guard Impact)
* Fixed bugs on several characters
Ivy 4A+B → B cannot be guard > Fixed
Maxi's 3B+K → B hits twice > Fixed
Voldo's "Mantis Fire Dance". Mantis Crawl => 66 is cancelled by pressing G while command is performed > Fixed
Kilik's K is hit, it can be cancelled by pressing G > Fixed

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 lata później...
  • 2 lata później...

No proszę, powrót po latach. Miło :)

SC6 świetna sprawa, serio. Tzn mi przypasował bardzo. Jak tylko masz możliwość i chęci to obczaj sobie koniecznie. Natłukłem w tym ogromną ilość godzin i - moim skromnym zdaniem - wypada zdecydowanie lepiej od SC3, 4, 5... No a część 1 i 2, wiadomo - nie do ruszenia po dziś dzień.

Odnośnik do komentarza

O proszę :D.

 

Sam nie gram w bijatyki, ale staram się śledzić scenę. Aktualnie w SC6 bardzo fajnie radzi sobie Habaduba (nie wiem, czy grał turniejowo w poprzednie części) - w turniejach online jest bardzo często w top 8, a niedawno, na swoim pierwszym offline'ie, Celtic Throwdown, był drugi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Ale nostalgiczna podróż :D Też do Areny zacząłem chodzić w 2004 roku ale na CvS2 XD chociaż w domu grałem też w SC2 na GCN (a taktyki ogarniałem z tego poradnika Psx Extreme :) ). Pamiętam, że rządził tam niejaki Bolo ale za kasą na ogół siedział Raven (chyba taką miał ksywę). Potem zacząłem też uczęszczać na "nocki" do Trema, gdzie część chłopaków grała w SC2 na TV a plebs 2D ciułał na jakimś małym monitorku w 2D ale nikt nie narzekał korzystając z gościnności gospodarza;).

 

Super się tego słucha, dzięki za filmik. Zasubskrybowałem :)

Odnośnik do komentarza

Ja też! To był przerobiony HRAP z gałką Seimitsu LS32 (chyba) i długo po tym wydarzeniu Nemo chciał sprzedać tego (już naprawionego i w 100% sprawnego) sticka na forum a ja po pijaku jak świnia mu tą sprzedaż zasabotowałem przez wypomnienie mu w komentarzu tego wydarzenia XD Miałem później kaca moralnego ale sprzęt można by rzec był w naszych kręgach kultowy ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...