Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, II KoBik II napisał:

Nie rozumiem zarzutów. Ktos go widzi teraz jak wyglada? Zwykly natural. Do zawodow sie wycial bo da sie to zrobic i to bez niczego. 

To jak wygladaja miesnie znajomkow z silki ktorzy bija sladowe ilosci towaru a to jak wygladaja miesnie Owczary to dwie zupelnie inne sprawy. 

 

Zamknijcie juz dupy. Zwlaszcza typy na koksie co ni huya nie wygladaja ani wzrostu nie maja. 

Ty,paniczu,widziałeś jak owca się dociął na zawody?To jest nie realne bez "chemikaliów",nikt go nie ocenia jak teraz wygląda,tylko jak wyglądał i jaki progres zrobił w jednostce czasu.I serio skończ się wypowiadać z pozycji znafcy bo tobie trener trening i papu rozpisywał :D Przypomnieć ci jak przed wizytą u niego wyglądałeś?

Odnośnik do komentarza

Kobik jest różnica między biciem towaru i kłamaniem a po prostu biciem towaru. Dlatego najbardziej z ich paczki szanowałem żyłe , który zresztą chował się przy zmasowanej sylwetce sakera.Nawet jak nie brałem to zawsze uważałem to za norme na wyższym poziomie w tym sporcie. W pewnym momencie jest po prostu zastój a człowiek chce więcej , obecnie po za teściem nic więcej nie biorę pod uwage ale pewnie jest to tylko kwestia czasu. Wiem też dlatego jak w ciągu 2-3 miesięcy nabija się niesamowicie sylwetka od teścia . Jakoś ludzie pokroju Agresywnej masy po prostu nie poruszają tego tematu i nikt nie ma żadnego problemu .

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Litwin81 napisał:

Ty,paniczu,widziałeś jak owca się dociął na zawody?To jest nie realne bez "chemikaliów",nikt go nie ocenia jak teraz wygląda,tylko jak wyglądał i jaki progres zrobił w jednostce czasu.I serio skończ się wypowiadać z pozycji znafcy bo tobie trener trening i papu rozpisywał :D Przypomnieć ci jak przed wizytą u niego wyglądałeś?

 

Ale wiesz co ja "musze"? Rano sie wy(pipi) i to tyle co musze. 

A na pewno nie słuchać pitolenia pigmeja, ktory ćwiczy pincet lat i nie zgarnal nawet brazu. To cos nie bardzo ten twoj wysiłek idzie w parze. 

No wzialem sobie trenera i wygladalem w 5 miesiecy lepiej od ciebie na bombce. No heloł, genetyki nie obejdziesz bo ja napewno cie przeskocze. 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, II KoBik II napisał:

 

Ale wiesz co ja "musze"? Rano sie wy(pipi) i to tyle co musze. 

A na pewno nie słuchać pitolenia pigmeja, ktory ćwiczy pincet lat i nie zgarnal nawet brazu. To cos nie bardzo ten twoj wysiłek idzie w parze. 

No wzialem sobie trenera i wygladalem w 5 miesiecy lepiej od ciebie na bombce. No heloł, genetyki nie obejdziesz bo ja napewno cie przeskocze. 

Serio tak piszesz?Uważasz że lepiej niż ja wyglądałeś?W sumie zazdroszczę,mieć takie mniemanie o sobie,to nic ciebie nie zdołuje :D O trenerze dlatego napisałem,bo (pipi)a masz wiedzę skoro go potrzebowałeś i (pipi)a możesz się na tematy koksu wypowiadać.Żeby nie było,opinia zawistników z forum mnie nie interesuje.

Godzinę temu, Maus napisał:

Czyli jak ten gościu co brał sok zmarł po czterdziestce, to czy Litwinowi zostało jakieś 10 lat życia? Pytam z ciekawości.

Więcej chyba niż yakubu,który już rozpoczął proces rozkładu a jest naturalem.Maus ty się martw jak faceta wyrwać a nie na poważne tematy o których nie masz pojęcia się wypowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Yakubu napisał:

litwin spoko użytkownik, ale z tym bólem o gości, którzy robią dobrą formę bez sterydów to przesadza troszeczkę :/

Ja mam tylko ból o tych co się szprycują i ściemniają,bo później muszę bronić internetów przed zafałszowanymi opiniami :/

10 minut temu, Maus napisał:

Mi się wydaje, że to nie kolano pękło Litwinowi, ale du.pa.

Coraz więcej masz nawiązań to części intymnych w wypowiedziach,smuci mnie to straszliwie.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady z tym owczaczi , obecnie uważam że natural. Obecnie z tego co przeglądam zdjęcia to wszystko zależy od perspektywy , robur robi zdjęcie w lustrze w dobrym świetle i wygląda jak nabity knur , dwa dni później na filmie z treningu wygląda jak kompletnie inna osoba.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Maus napisał:

Może Litwin zapytaj się przy okazji, jak już gnijesz w szpitalu, czy jakiś 70-latek chory na raka nie oddałby ci wątroby. Zawsze to lepsze, niż co masz teraz. 

Musiałbyś się spytać tego dziadka jak jest w szpitalu,bo ja tydzień temu miałem zabieg a od tego czasu już były 4 treningi na siłce :D Ale wiesz my koksy tak mamy,szybko się regenerujemy,wątroby też.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...