Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maus napisał:

Jezu jaka atencja. Następnym razem mnie nie wspominaj w postach, bo twoja marna egzystencja robaka koło chu.ja mi lata. 

 

Dziadek sobie instagrama założył i się narcyzuje przed lustrem. :v

Czyli już wiem co ciebie wkurza,dzięki będę ciebie oznaczał :D

13 minut temu, SpacierShark123 napisał:

@Litwin81 Jak pisałem zero hejtu po prostu do dziś nie rozumiem fenomenu instragrama. Cały czas jestem przekonany że jest to serwis typowy dla atencjuszek/atencjuszy.

Ja mam konto insta powiązane z fb,z lenistwa,dla wygody.Łatwiej mi tam znaleźć jakąś grafikę niż na fb.Każdy z nas ćwiczących na siłce jest trochę atencjuszem ;) inaczej byśmy nie eksponowali się na tle takich marnych istot jak Maus.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, krupek napisał:

Z założenia to po prostu wirtualny album zdjęciowy, ale właśnie, m.in. przez takich ludzi, o których wspominasz, zmienił trochę znaczenie. 

Dokładnie to mi przeszło przez myśl że wpierw miał to być serwis do wrzucenia i dzielenia się zdjęciami/malunkami coś na wzór pintresta no ale przybrało to rolę fanpage na facebooku. Do dziś z uśmiechem na ustach wspominam jak w Polsce na siłowni małolat(zresztą strasznie sodówa do głowy uderzyła ) na oko 18-19 lat wystartował w juniorach przypiął się pod WK i co widywałem go na treningu to chodził za nim kumpel i musiał go cały czas nagrywać jakby naprawdę istnieli ludzie których to interesuje że chłopek podnosi ileś tam kg . Chyba się starzeje bo jak jeszcze rozumiem oglądać zawodników co mają lata treningów za sobą i dysponują wiedzą dzięki czemu z ich nagrań czerpie wiedze na temat treningów to oglądanie chłopka co w wieku 18 lat jest na bombie wygląda przeciętnie i tak naprawde nic sobą nie reprezentuje jest dla mnie zagadką.

Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko napisać że chłopaczek przychodzi do znajomego na strzały(pomijam że to jego pierwszy w życiu cykl a bije deke +test enan+ turanabol w tabsach bo kumpel powiedział że go taki cykl porobi) po miesiącu cała twarz w syfach aż patrzeć nie idzie teraz mija 2 miesiąc i mówi że ma nabrzmiałe i obolałe sutki(dostał gino ale teraz pytanie od estrogenu czy prolaktyny) , śmieszkuje "Hehe ale chyba mleko mi lecieć z nich nie będzie" . Oczywiście jako rasowy spartakus mam to gdzieś i nie uświadam go że dostał gino i że przy stole wigilijnym może psikać mlekiem. Taka przestroga mordeczki , tak kończy się branie tego co kumpel poleca nie wiedząc o tym nic plus brak jakichkolwiek środków pomagających w razie kryzysu uregulować te gospodarke hormonalną . 

Odnośnik do komentarza

Jak tam u was Panowie sytuacja ? U mnie już zaczął się szał noworoczny i natężenie suchoklatesów aka pędzli jest zbyt duże aż powoli zaczynam myśleć nad zmianą siłowni na miesiąc. Uwielbiam jak w 5 ćwiczą na wyciągu przez godzine i nic nie idzie zrobić .

A no i pamiętajcie by między seriami na klate prężyć bicepsa . FORMA Z WAMI

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Beka. Typ z tego artykułu chodzi(ł) do mnie na siłownie. Jakiś rok temu chciał mi sprzedać koksy, bo (pipi)owo wyglądam a za ciężko trenuje, powiedział. Well, teraz główny manager w porozumieniu z lokalnym councilem cofnął mu kartę członkowską xDDDD

http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-42444054

 

Pamiętam też scene z jego żoną, która przyszła z synem i mój człowiek na basenie ( w sumie to dziewczyna) nie pozwoliła mu na kąpiel. Bo nie umiał pływać, a stara sie nie kwapiła do wejścia do wody. Dzień później idiota do mnie przyszedł i mi powiedział, że mnie wyrucha w kręgosłup, i roz.pierd.oli na atomy mnie i tę sukę co nie pozwoliła synowi pływać.

:reggie:

 

Koks jest jednak nie dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.