Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.12.2017 o 14:14, SpacierShark123 napisał:

Jak tam u was Panowie sytuacja ? U mnie już zaczął się szał noworoczny i natężenie suchoklatesów aka pędzli jest zbyt duże aż powoli zaczynam myśleć nad zmianą siłowni na miesiąc. Uwielbiam jak w 5 ćwiczą na wyciągu przez godzine i nic nie idzie zrobić .

A no i pamiętajcie by między seriami na klate prężyć bicepsa . FORMA Z WAMI

W Warszawie wszędzie dramat, nie bardzo jest nawet na co  zmienić.. 2  miesiące co najmniej łażenia przed  8/po 20 bo inaczej ludzi więcej niż na papieżu. Jeszcze większość siłowni rzuciła jakieś je.bane promki. Najgorzej jak sztangi okupują przez 2 godziny ze swoimi je.banymi smartfonami.

Odnośnik do komentarza

Będzie napewno nie wierzę że tłum nie ruszy jak tylko poczuje presje zbliżającego się lata. Nigdy nie było dla mnie problemem to że ktoś zaczyna bo każdy z nas przecież był kiedyś tym suchym glutem co majtała nim sztanga tutaj problem jest że te pędzle zamiast poświęcić 10 minut na znalezienie jakiejś rozpiski treningowej robią wszystko po kolei . W ten sposób nie ma szans bym dostał się na ławeczkę do klaty czy też już napewno wyciągi , plus taki że we wtorek byłem jedyną osobą robiącą nogi więc nikt mi sprzętu nie zajmował. A no i pośmiać się można gdy pędzle zamiast operować podstawowymi ćwiczeniami robią jakieś dziwactwa , które musieli podejrzeć na jakimś fit instragramie.

Edytowane przez SpacierShark123
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W pewnej siłowni w lublinie, kilka dni temu małolaty podniecały się historyjką jak to jakiś ichni kolega zayebał jakiemuś lamusowi obesranemu. Później oczywiście litania noworocznych postanowień, że na krav magę i inne mma się zapiszą. Więcej tam było bajery niż przerzucania żelastwa, ale co zrobić :dunno:

Odnośnik do komentarza

Ale jest też drugi rodzaj osób , osobiście znam 2 osoby używające jakiegoś oleju , nie wiem czy to synthol . Jeden przesadnie naładował w łapy i mimo wszystko że wygląda to strasznie nie symetrycznie to łapa dalej mięsista a nie balon . Drugi za to dobrze rozbudowany kaban nie mógł ruszyć łydek to coś tam sobie ponoć wcisnął , nie podejrzewałbym nawet tak dobrze to chłopy zrobiły.

Odnośnik do komentarza

Na zdjęciu było coś około 82kg( dokładnie nie pamiętam) i byłem na tak powiedzmy 70% diety i 30% syfu . Na oko powiedzmy 400g węgli i 50 tłuszczy reszta białko , które w dużej ilości zauważalnie samo robi forme bez jakichkolwiek aerobów ( od kilku lat nie robiłem i nie mam zamiaru robić aero). Teraz ~90-92 kg , potrzymam z 2-3 miesiące i znów lekko dotne .

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawe chociaż przestarzałe jeżeli chodzi o dawki terapeutyczne badanie,wskazujące jaką rolę ogrywa wit 3 w naszym organizmie:

http://www.czytelniamedyczna.pl/3977,witamina-d-a-choroby-przewodu-pokarmowego.html

 

W skrócie,dużo tkanek ma receptor wit D3,która to odpowiada za programowalną śmierć komórek jak i jej podział,jeżeli mamy jej braki a 95% Polaków ma to podział zachodzi źle i powstają nowotwory.Problemem jest tylko suplementacja przy chorobach jelit,ponieważ jej wchłanialność jest upośledzona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...