Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, D.B. Cooper napisał:

Napisałeś to tak jakby ćwiczenie na siłce było czymś mega fantastycznym. 

Dla mnie tak,ale nie porównuje wszystkich dyscyplin do siłki.Ty sie ekscytujesz typem co przebiegł ironmana,ja moge się  ekscytować rekordem 200 kg w siadzie,który prawdopodobnie zmiażdżył by twojego gladiatora.Jeszcze raz się pytam,jaki wspólny mianownik poza tym że ten kolo  ćwiczy masz między ćwiczacymi na silce,że się do nich odnosisz?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Litwin81 napisał:

Dla mnie tak,ale nie porównuje wszystkich dyscyplin do siłki.Ty sie ekscytujesz typem co przebiegł ironmana,ja moge się  ekscytować rekordem 200 kg w siadzie,który prawdopodobnie zmiażdżył by twojego gladiatora.Jeszcze raz się pytam,jaki wspólny mianownik poza tym że ten kolo  ćwiczy masz między ćwiczacymi na silce,że się do nich odnosisz?

A dlaczego dla ciebie wszystko sprowadza się do zmiażdżenia kogoś w bitce za garażami? Koleś dokonuje takich rzeczy, że w ch.uju mam czy go ktoś zdejmie na liścia czy nie. Tego typa od 200kg w siadzie zdejmie 50 kg karateka kopem z półobrotu. Można się tak licytować.

 

Kur.rwa tylko napisałem jak wasze hantelki i już ból dupy xd

Odnośnik do komentarza

Zaraz beda pisac ze Stoch to frajer nie sportowiec bo mu napier.dola pod remiza xD

 

Wpier.dol jako wyznacznik czegokolwiek poza sportami walki xD co za sebiksiarski umysl malpy trzeba miec zeby tak rozumowac.

 

Cale szczescie istnieje cos takiego jak biegi ekstremalne gdzie ani bedac samym biegaczem nic nie zdzialasz ani samym hantelkomajstrem. Bo raczej 60kg biegacz bedzie mial problem z ciagnieciem za soba 20kg kamienia na sznurze tak samo jak 100 kilowy pakier z przebiegnieciem zalozmy 12km. Dobrze ze ja nie rzucam jednego kosztem drugiego i staram sie znalesc zloty srodek w postaci silny , szybki, wytrzymaly. Polecam  taki styl zycia. 

 

Co do tego iron mana i tego przysiadacza podziwiam obu bo w obu przypadkach nie miesci mi sie w bani ze mozna takie rzeczy robic.

  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, D.B. Cooper napisał:

Napisałeś to tak jakby ćwiczenie na siłce było czymś mega fantastycznym. 

Dla mnie tak,ale nie porównuje wszystkich dyscyplin do siłki.Ty sie ekscytujesz typem co przebiegł ironmana,ja moge się  ekscytować rekordem 200 kg w siadzie,który prawdopodobnie zmiażdżył by twojego-wiesz że chodziło o podnoszony ciężar a nie bitkę?Serio napisz że to wiedziałeś.Szkoda bo wydawalo mi się że sa tutaj średnio rozgarniete małpy.Moj post miał pokazać że jednych ekscytuje wydolność,innych ciężar,jednak obie te grupy robią rzeczy wyjatkowe i nie ma sensu ich porównywać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Litwin81 napisał:

Dla mnie tak,ale nie porównuje wszystkich dyscyplin do siłki.Ty sie ekscytujesz typem co przebiegł ironmana,ja moge się  ekscytować rekordem 200 kg w siadzie,który prawdopodobnie zmiażdżył by twojego-wiesz że chodziło o podnoszony ciężar a nie bitkę?Serio napisz że to wiedziałeś.Szkoda bo wydawalo mi się że sa tutaj średnio rozgarniete małpy.Moj post miał pokazać że jednych ekscytuje wydolność,innych ciężar,jednak obie te grupy robią rzeczy wyjatkowe i nie ma sensu ich porównywać.

Ok, z rozpędzenia źle przeczytałem i źle zrozumiałem. Biję się w pierś i zgadzam się z tym, że nie mają sensu takie porównania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Maus napisał:

Caps Lockiem napisz, zeby sie wyroznialo.

Ku.r.wa serio,jakie smutne musi być twoje życie że nawet w wolny dzień siedzić i tak nic nie znaczace posty tutaj płodzisz.Nawet już mi się pisać z tobą nie chce,a ty dalej"Litwin tu jestem,patrz,puściłem bąka".

Edytowane przez Litwin81
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

A z kogo teraz sie nie toczy beki ?Jest jaki jest  z tego co widać godnie żyje ,zrealizował jedno ze swoich marzeń to i moze troche głos mu zadrżał .Wiadomo w sieci jak i na forumku same kazaki i jednego internetowego kozaka wyjaśnił z klasa właśnie jaglak.

Edytowane przez Wojtas1986
Odnośnik do komentarza

Ja piszę o Jaglaku, beka z typa jak wrzuca filmik siedząc na wzgórzu Hollywood z panoramą LA i mówi, żeby cieszyć się z małych rzeczy, no takie pie.rdolenie od rzeczy już. Miałem go w sumie za kumatego i rozumnego typa w świecie fitnessu pełnym debili, ale jak wrzucał selfie z filmy z pogrzebu Chady to zwątpiłem w niego mocno i jest po prostu dzbanem mentalnym.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.