Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem sobie aplikację Ćwiczenia w domu, ustawiłem harmonogram i nawalam.

 

Po tygodniu już czuć efekty, ostatnio kolega spoglądał jednym okiem jak się przebieram i pochwalił moje ramiona. Bardzo mnie to podniosło na duchu i ćwiczę jeszcze więcej.

 

Czy powinienem ćwiczyć przed śniadaniem czy po? Dziękuję za uwagę.

 

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, D.B. Cooper napisał:

Te za garażami? Różnie bywało.

Szkoda, że zapewne nie masz żadnego nagrania video chętnie bym oglądnął ;)(podejrzewam, że nie tylko ja)

 

Co do rzekomego w(pipi)u, walka była na remis i dogrywka (na filmiku tego nie widać, ale dlatego walka trwała 8 minut, a nie standardowo 2x3 minuty), ale tak jak już ktoś tutaj wspomniał polecam wyjść chociaż raz w życiu na ring zawalczyc, a potem się wypowiadać.:thumbsup:

 

P. S

16 godzin temu, D.B. Cooper napisał:

Dałeś się sprać jakiemuś  borowikowi

"borowikem" jak na razie to dla mnie jesteś Ty:boredom:

 

2 godziny temu, Yakubu napisał:

Normalny spartacus nie żadna pizdeczka jak 90% typów z tego kącika

Dzięki ;). Najgorsze jest to, że nie tylko z tego kącika... 

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Mojave napisał:

Ja pierdole @Milo teraz tutaj? Malo ci jeszcze po pizzy na ramieniu?
Przeciez Cooper zazartowal.

Chyba raczej to ja powinienem napisac, że nawet tutaj jesteś forumowy trollu. Widać masz chyba wszechstronne zainteresowania pt. Tatuażu nie mam żadnego, ale będę się wypowiadać w temacie dedykowanym o tym( jak widać nawet już w temacie nie związanym z tym). Trenuje "balet" (o ile wgl cokolwiek trenujesz), ale wypowiem się również w temacie poświęconym sportom różnego rodzaju... I nie jest mi mało tylko po prostu zlewam na takie randomowe trolle jak Ty jakie mają zdanie i co sądzą ponieważ życie to nie forum, ekran, klawiatura i monitor. Dlatego będę dodawał i pisał co mi się podoba;)

 

Ja też przecież żartuję^^

 

45 minut temu, maciucha napisał:

kto to jest milo i dlaczego nie przerwano walki od razu na parterze kiedy po nogach wyraźnie widać, że zawodnik dostał ataku epilepsji? 

Widzę, że znalazł się następny "znawca sportowy" :thumbsup:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...