Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Litwinku, nikt nie chce z Toba dyskutowac, bo to Ty powtarzasz w kolko to samo, a innym zarzucasz, ze oni tak robia. Juz to ustalilismy. Poza tym myslalem, ze czujesz sie odlutkiem bo jestes najslabiej zbudowany;(

 

A jako jeden z zalozycieli tego subforum, moge Ci powiedziec, ze niestety nie masz szans na jego moderowanie, bo jestes najjwiekszym trollem z jakim mialem do czynienia i NARZUCASZ nonstop swoje zdanie.

Ale trzeci moderator to dobry pomysl (Kubaa rzadko zaglada) - Sebas, nie jestes zainteresowany?

Odnośnik do komentarza

nie zaglądam wcale tak rzadko ; )

aczkolwiek teraz nie było mnie prawie 3 tygodnie, coś mnie ominęło??

Spartakus nigdy nie był miejscem, w którym tworzyły się jakieś punkty zapalne (dziwne, przecież tu aż kipi testosteronem!! :nuke: ), więc lepiej niech tak zostanie. kultura panowie, kultura ; ).

 

edit:

acha, przy okazji - chce zrobić mały porządek w członkach grupy, więc jeśli ktoś chce dołączyć czy też się wypisać (nie chce nikogo pominąć), to niech pisze tutaj albo w temacie Logo i rangi - http://www.psxextreme.info/topic/41663-logo-i-rangi/page__st__80.

Odnośnik do komentarza

To moze logo w koncu nowe ogarniemy?

A punktem zapalnym jest Litwin - to od jego pojawienia sie tutaj sa flejmy. Przypadek? xD Kolo doslownie ze wszystkim ma problem. Handluje na PW jakimis g.o.wnami, a na forum wypisuje, ze sa super zayebiste w kosmos.

Odnośnik do komentarza

PW to zupelna prywata wiec nic nam do tego. Co do punktu zapalnego.. Litwin nie ma nic przeciwko wspomaganiu, kilka innych osob ma (zwlaszcza ma cos przeciwko swego rodzaju propagowaniu tego typu dzialan). Kazdy ma swoje zdanie wiec tworza sie ciekawe dyskusje. Tyle, ze czesto malomerytoryczne i wchodzace w podjazdy osobiste. Bez nich byloby o wiele przyjemniej. Tyle, ze pisza tutaj tylko ludzie ze swoja konstrukcja nie tylko fizyczna ale i psychiczna.

Nie jest zle choc wiecej trolerancji kazdemu by sie przydalo.

 

no i wlasnie co z ranga? moze ktos cos ciekawego narysuje bo to co jest teraz to ewidentnie jakis zart zrobiony "aby bylo cokolwiek" :P

Odnośnik do komentarza

Feniu kochany, ja sie nie nadaje na moderatora, celowo pokazywalem Litwinowi czerwona plachte.

Prosze rowniez o zdjecie rangi, nie bede tu wiecej zagladal, bo nie trawie tego czlowieka. Tak samo jak lonsa-sronsa, Logana i im podobnych.

Mam nadzieje, ze tym razem uszanujesz moje zdanie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Dobra Fenix, zrzekam sie funkcji moderatora w Spartakusie, daj go najlepiej Litwinowi. prosze o jak najszybsze zalatwienie sprawy pozdrawiam
Nie.

 

Nie.

 

No tak, nowe logo by się przydało (stare wymyślił Verb, nie wiem czy to było żartem czy serio, ale na tamtą chwile prawie wszystkim się podobało;). Chciałem wrzucić to, które zrobił kiedyś Tori, ale przydałoby się przezroczyste, z nazwą grupy lub jakimś fajnym krótkim sloganem. Lucek, jak możesz to ogarnąć to byłoby nieźle;). No i może nazwe z "born to fit" też zmienimy na coś bardziej poprawnego;o :). ale reformy...

 

a co do Litwina i dyskusji, czilałt panowie, bez nerwów i kozaczenia, a będzie git :banana: .

 

up:

Jasiu, no wali Cie? mysłałem, że sobie jaja robisz, a Ty co? zrobimy porządek, nie świruj mi tu (pipi)a.

Odnośnik do komentarza

Kuba, to dajcie znac co ma byc napisane, to ogarne cos i wrzuce jakies propozycje - wlasnie IMO koniecznie musi byc przezroczyste, tak zeby dobrze wygladalo i na jasnym i na ciemnym skinie :)

 

no tak właśnie napisałem, ze musi być przezroczyste;). a napis, hmm, sam nie wiem, na szybko:

- NO PAIN NO GAIN

- PE GYM

- SPARTAKUS

- MUSCLE POWER

nie wiem;). może ma ktoś jakies propozycje? pomysły?

Odnośnik do komentarza

wiem, że Muscle Power to sklep, ale nasrać, to i tak jest słabe.

no i nazwa musi być jedna krótka, takie "życie jest zbyt krótkie..." może być ciężkie do zmieszczenia pod avkiem.

może jeszcze "Muscle Gods"??

 

Lucek, wstępne projekty bardzo fajne, podobne do tych Toriego:

 

spartakus1.gifspartakus2.gif , ale lepsze:).

 

Ten na chwile obecną mi się najbardziej podoba:white4.png, ale czekamy na jeszcze ; ).

Odnośnik do komentarza

No 2 ostatnie propozycje w zasięgu obecnego Spartakus.Nie chcę się czepiać,ale czy Spartakus ma coś wspólnego ze Spartą?Tak mi to do głowy przyszło,jak zobaczyłem hełm spartiatów :P(może lepiej Spartiaci?) Z tego co czytam to Spartakus był z pochodzenia obecnym Bułgarem :P

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.