Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było rzeczowej dyskusji,nastolatkowie eksperymentują z narkotykami a nie mogą poczytać o SAA,może któryś z nich zamiast słuchać się kumpli z siłki przeczytał by kilka postów i odłożyłby to na późniejszy czas,ale nie ma takiej mozliwości.

 

Myślicie ze ludzie jeszcze bardziej będą szydzić z pakujących jak będę chodził w takiej koszulce?

 

http://www.roughneck.pl/pmu6-quality-meat-t-shirt-bialy.html

 

Wygrałem ją w konkursie i mi się podoba :P

Edytowane przez Litwin25
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na większości forum,jest to temat rzekłbym taki od 18 lat i szczylom nie udziela się informacji,ale tutaj na dobrą sprawę jest z 5 osób które coś kumają w tym temacie,reszta leci na stereotypach,więc nie byłoby z kim pogadać.Ściągnij sobie z tego działu"Bigger,Stronger,Faster" jeżeli nie oglądałeś,jest po polsku.

Odnośnik do komentarza

Litwin widzę, że jesteś z Gdyni to pytanie do Ciebie. Jak ktoś jest z Gdańska, albo okolic również bym prosił o odpowiedź. Niedługo przeprowadzam się do Gdańska i będę się rozglądał za jakimś basenem i siłownią. Chciałbym, żeby to był jakiś kompleks, żeby nie chodzić do dwóch miejsc osobno, ale zrobić combo siłownia + basen po treningu. Orientujesz się czy coś takiego istnieje i nie kosztuje milion euro za karnet?

Odnośnik do komentarza

A skad wiesz co inni pija?

Dobra, inaczej - jestes bufonem. Nie raz, nie dwa to pokazales. Nie wystarczy miec kase, trzeba miec jeszcze klase.

A pamietasz jak wygladales jak 1/4 pudziana, a mowiles, ze wazysz 130 kg? Po tej akcji przestalem traktowac Cie powaznie.

 

O, prosze:

 

http://imageshack.us...f3f4d66557.jpg/

 

mrauuuu, niegrzeczny kotek xD

 

I nie, nie otworze Ci dopingu.

 

edit: no przeciez zmienilem spowrotem na to samo, bo w miedzyczasie mi odpowiedziales. WTF?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A skad wiesz co inni pija?

Dobra, inaczej - jestes bufonem. Nie raz, nie dwa to pokazales. Nie wystarczy miec kase, trzeba miec jeszcze klase.

A pamietasz jak wygladales jak 1/4 pudziana, a mowiles, ze wazysz 130 kg? Po tej akcji przestalem traktowac Cie powaznie.

 

O, prosze:

 

http://imageshack.us...f3f4d66557.jpg/

 

mrauuuu, niegrzeczny kotek xD

 

I nie, nie otworze Ci dopingu.

 

edit: no przeciez zmienilem spowrotem na to samo, bo w miedzyczasie mi odpowiedziales. WTF?

Po raz kolejny pokazujesz,że nie warto na ciebie strzępić języka, więc będzie to mój ostatni w twoim kierunku.

Myśl sobie o mnie co chcesz, nie przejmuję się tą opinią. 130kg wtedy ważyłem, nie chcesz - nie wierz.

I nie, nie otworze Ci dopingu.

I tu znów pokazujesz,że nie nadajesz się na moderatora tego działu. Zamknąłeś ten temat, bo brakło ci argumentów na wypowiedzi Litwina, które zresztą w 95% procentach były prawdą. Teraz jak chcę byś odblokował ów temat, by móc normalnie podyskutować, to nie, bo nie.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A jakie siłownie w Gdańsku byś polecał? Z dobrym sprzętem, mało ludzi i niski karnet. No i czy jest jakaś, od której do basenu jest przynajmniej na tyle niedaleko, że można SKMką raz dwa skoczyć po treningu na basen?

Jest jeszcze jedyna siłka która ma oba czegoś szukasz znajduje się na Płycie Redłowskiej,ale chodzą tam na ogół snoby i oldboye,by popatrzeć na młode laski,które szukają sponsorów,na siłce nie wolno zdejmować koszulek by ich nie deprymować,wejście miesięczne to ok. 300 zeta.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

white2-1.pngblack2-1.png

white1-1.pngblack1-1.png

 

OK, dzieki Lucek. Czyli zostajemy przy Spartakus w logo. wybiore któreś i zrobisz poźniej przezroczyste?? oczywiscie jak bedziesz mial jeszcze jakies projekty to wrzucaj:).

 

no i chyba zmienie nazwe z "born to fit" na coś innego. ludzie się z nas śmieją, że jest bez sensu :f.

 

przy okazji - tak jak pisałem, chce dołączyć kilka osób, na szybko, min.:

- YETI

- Litwin

- Infidel

- VIN DIESEL

- ... i jeszcze kilka osób.

jeżeli ktoś wie, że będzie się tutaj udzielał, lubi i interesuje się sportem (wiadomo - głownie BB, SW, ale nie tylko) i nie zniknie z forum w najbliższym czasie to śmiało pisać, tak żeby zrobić wszystko za jednym razem.

acha, no i te osoby, które ja sam będę wymieniał (łącznie z tymi wyżej) niech potwierdzą czy chcą w ogóle w grupie być, bo przecież nic na siłe;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...