Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

God of War 3.

Swietna gra pod kazdym wzgledem...no moze poza polskim dubbingiem :P

Byloby milo gdybysmy nie krecili sie tyle razy po tych samych lokacjach...backtraking mnie denerwuje.

alez polski dubbing rzadzi! Linda przebija nawet imo oryginalnego Kratosa (w sensie aktora dubbingującego)

 

 

Gdy Boguś ryczy "słowaaaaa nic nie znaczą dziecko" (do "córki" Hefajstosa) na myśl przychodzi Franz Mauer z Psów :D

Odnośnik do komentarza

PvZ - roślinki kontra zombiaki okazały się mieć... warstwy :) w cholerę grania i teraz kumam czemu to takie drogie. największy fail tej gry to dropy animacji na 40 fali przy postawionych 6 kukurydzorakietach (jak ktoś nie trofkuje to ma to pewnie w 4 literach). poza tym czad

 

X-Men Origins: Wolverine - mega strzał w pysk i totalna zaskoczka. jasne, że grafa i animacja to nie poziom tytułu AAA ale gameplay mnie rozku$%*%!!!

 

SW: The Force Unleashed 2 - średnie gry FTW!! plusy i minusy tożsame z grą o Rosomaku. Przegięli z QTE ale muza i machanie szabelką wymiatają

Odnośnik do komentarza

Crimson Alliance - strasznie krótka, człowiek zaczyna się rozkręcać, a tu już koniec historii. Teraz tylko pozostało calakowanie.

 

Halo Reach - również do długich bym nie zaliczył, gdyby nie to, że się z sąsiadem bawiliśmy fizyką, to byśmy w jedną nockę skończyli, a tak, to doszło do tego jeszcze trochę dnia. Gameplay standardowo - świetny w coopie, jedna z najlepszych strzelanek na tej generacji, chociaż sama fabuła w ogóle do mnie nie uderza.

Odnośnik do komentarza

o ile mozna skonczyc wyscigi;-) to skoczyłem Hot Pursuit- no karierę gliniarza i kierowcy zakończyłem w całosci, poleciały napisy końcowe to liczę jako ukonczoną...

 

 

nad arkejdowe sciganie przedkladam zaciecie symulacyjne ale gra m się bardzo spodobała, spoędziłem przy niej pod 50 godzin (długa kariera, dobre multi). I przecudowne trasy podane w swietnej grafice. Polecam nawet tym co arkejdy tak sobie lubią!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...