Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ukończyłem Bulletstorm na normalu, na wyższych poziomach nie będę tego przechodził. Skillshooty to fajny patent, najbardziej podobały mi się wkopywanie przeciwników na wystające pręty, kaktusy lub kable pod napięciem. Najlepszą bronią był shootgun i jego specjalny tryb strzelania - bardzo dobrze sprawdzało się w grupie przeciwników (przeciwnicy po prostu wyparowywali :woot:). Szkoda, że ponad 1mln sprzedanych kopii to wg. niektórych szefów EA słaby wynik i pewnie BS2 się nie doczekamy. Pobawię się jeszcze trybem Ech. Gra otrzymuje ode mnie solidne 7/10. Jak gra będzie w okolicach 80zł do kupienia na konsole to polecam zagrać. Chłopaki z PCF zrobili solidnego shootera.

Odnośnik do komentarza

Crysis 2. To chyba jedyna gra w tym roku kiedy chciało mi się ją przejść. Bardzo spodobał mi się singiel, jest długi z zaje,bistą grafiką, moim zdaniem na równi z Killzone 3 choć były momenty że wyglądał lepiej w niektórych miejscach, super możliwości kombinezonu faktycznie dawały odczuć że jesteśmy bronią :P Jeden z lepszych FPS'ów w tym roku.

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Michigan Report from Hell - Jestem na 100% pewny że już kiedyś w to grałem i przechodziłem ale za dużo z samej gry nie pamiętałem. Niby survival horror ale raczej parodia tego gatunku. Strasznie nudne i przegadane to wszystko a na dodatek w całej grze jest może z 10 potworków.

Odnośnik do komentarza

ico z reedycji wczoraj i sotc w 50% dziś

 

:)

 

bardzo dobre gry, które jak dla mnie, nie potrzebują ocen w recenzjach - bo jak ocenić liczbami klimat, uczucia, nastrój? to trzeba opisac, a najlepiej jest zagrać. polecam wszystkim sceptykom.

tylko trzeba wziąć poprawke na to, że gry maja pare lat na karku, a wkład dev'ów ogranicza się, w głównej mierze, do podbicia rozdziałki i poprawieniu kilku drobnostek (plus zepsucie celowania przy strzale w złuku w sotc :))

Odnośnik do komentarza

Gears of War 3 na Hardcorze w coopie

 

edit: Bardzo ładna grafika, zróżnicowany design poszczególnych aktów, dużo biegania, strzelania i krwi, czyli tego z czego Gearsy słyną. Wg mnie bardzo dobre zakończenie trylogii. 9+/10

 

btw. Retro Lanser :wub: - czuć że się strzela, czuć tą moc. Wydawało mi się że w poprzednich częściach Lanser miał spory odrzut, teraz albo go zmniejszyli, albo po prostu w porównaniu z Retro oryginał wymięka :)

 

@django: lepiej? :P

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

ico z reedycji wczoraj i sotc w 50% dziś

 

:)

 

bardzo dobre gry, które jak dla mnie, nie potrzebują ocen w recenzjach - bo jak ocenić liczbami klimat, uczucia, nastrój? to trzeba opisac, a najlepiej jest zagrać. polecam wszystkim sceptykom.

tylko trzeba wziąć poprawke na to, że gry maja pare lat na karku, a wkład dev'ów ogranicza się, w głównej mierze, do podbicia rozdziałki i poprawieniu kilku drobnostek (plus zepsucie celowania przy strzale w złuku w sotc :))

 

wiesz, że zabrzmiało pretensjonalnie do granic możliwości ? ( z tym ocenianiem uczuć )

Odnośnik do komentarza

To ja sie wyrwe :)

 

Ninja Gaiden 2 na Master Ninja ukończony. Wkońcu. Ile to nerwów człowieka kosztowało gdy w twą strone lecą noże przeciwników z prędkością szybszą niż pociski z karabinu. Ile razy widziałem przed oczami napis "game over". Ale wkońcu sie udało i dużo radości mi to sprawiło. (nie grałem na glitchu tak do wiadomości)

Odnośnik do komentarza

Deus Ex: Human Revolution - ufff właśnie obejrzałem 4, ostatnie zakończenie. Genialny design, genialna muzyka, świetne misje poboczne, trochę słabsza fabuła ("tylko" dobra), chujowi bossowie. To tak w dużym skrócie DE, co prawda od połowy gry wkradła się lekka schematyczność - nuda ale to na właśnie życzenie. Za długo i za bardzo "lizałem ściany" ale to i tak nie zmienia faktu, że to na obecną chwilę najlepsza gra jaką grałem w tym roku. 8+/10

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dead Island - najlepsza gra o zombie ostatnich lat, wspaniały design Banoi, masa zadań głównych i pobocznych, setki broni do znalezienia i modyfikowania, tyle samo różnych przedmiotów przydatnych w grze. Twórcy zaczerpnęli najlepsze motywy z kina żywych trupów, Dead Rising 2, Resident Evil i Left4Dead. Jedyną wadą gry są słabości Chrome Engine 5. 9/10.

 

Mani, szacun za ukończenie NGII na najwyższym poziomie, brawo.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Uncharted 2. co prawda drugi raz ale zaraz będzie 3 i platyna(crushing.. zaczynałem od normala :P). Za każdym razem gdy odpalam U2 to poziom audio wizualny mnie powala, w żadnym innym tytule z jakim miałem styczność grafika nie robiła na mnie takiego wrażenia jak w dziele od ND.

Odnośnik do komentarza

Resistance 1 - potrzebowałem takiego oldschoolu :) Gra kojarzy mi się z Killzonem i Blackiem. Czasem frustrująca (głównie z powodu rzadkich checkpointów i przesadnej celności Chimer) ale podsumowując świetny tytuł, który wspominać będę z rumieńcem na policzku. No i ten motyw muzyczny w menu <3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Splinter Cell 1 HD - świetny klimat, jedna z tych gier gdzie wiadomo, że wielkiego karabinu nie trzyma się w majtach, a na plecach. Jedynym mankamentem jest niedopracowanie. Nie wpadło mi kilka trofików, na które ewidentnie zapracowałem, a przechodziłem od razu na Hard bez apteczek i alarmów. I ten znikający save...ehhh.

Odnośnik do komentarza

Batman: Arham Asylum - ufff, że tak powiem właśnie ukończyłem "na ostatnią chwilę" ;] Świetna, świetna i jeszcze raz świetna gra; robi tak samo jak robiła 2 lata temu przy premierze. Walki ze

Scarecrow czy Killer Croc

nadal smakują wyśmienicie, w ogóle wszystkie walki z bossami są zajebiste. Osobny podpunkt dla znajdziek (o ile można je tak nazwać) czyli zagadek Riddlera jak dla mnie to mistrzostwo świata. Wraz ze skarbami z RDR to najlepsze "znajdźki" z jakimi miałem do czynienia w grach ;] Sztuczne wydłużanie gry :rolleyes: ....

 

Cieszę się, że odświeżyłem sobie AA bo teraz jestem maksymalnie napompowany na Arham City hah <2 dni>

9/10

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...