Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Fallout 3 -Wątek głowny jest raczej średni i w ogóle nie porywa ale klimat jaki ta gra posiada jest mistrzowski, jeszcze nigdzie nie oddano takiej atmosfery, brudu, syfu, zezwierzęcenie społeczeństwa i anarchii. Zło jest tutaj podane w najwyższej formie, zwłoki wiszące na łańcuchach, handlarze nieowlników, dzieci mordujące dorosłych ludzi, prostytucja, narkotyki i przemoc. Świetna gra:)

Edytowane przez standby
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Fallout 3 -Wątek głowny jest raczej średni i w ogóle nie porywa ale klimat jaki ta gra posiada jest mistrzowski, jeszcze nigdzie nie oddano takiej atmosfery, brudu, syfu, zezwierzęcenie społeczeństwa i anarchii. Zło jest tutaj podane w najwyższej formie, zwłoki wiszące na łańcuchach, handlarze nieowlników, dzieci mordujące dorosłych ludzi, prostytucja, narkotyki i przemoc. Świetna gra:)

Hmm, grałeś w Fallout 1 i 2, że tak się rozpływasz nad tym dość mdłym średniakiem?

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą ukończyłem Arkham City i mogę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych gier tej generacji.

 

Dla mnie póki co gra roku wątpię, że by ją coś przebiło, no ale pożyjemy.

 

Co do tematu to skończyłem B-men'a na new game plus i jadę teraz z zagadkami 358/440.....

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Bulletstorm - Demko mnie zupełnie nie przekonało,ale full pozytywnie zaskoczył. Dawno nie miałem takiej radochy ze strzelania. Ludzie Chmielarza odj.bali kawał dobrej roboty. Nawet fabularnie jest bardzo dobrze...ile ta gra ma zwrotów akcji to głowa mała. Wszystkich niezdecydowanym gorąco polecam :P . 8+ ode mnie :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem Bioshock'a. Podchodziłem do niego kilka razy, w końcu się udało skończyć całość. Fajna historia, moce w postaci plasmidów i końcówka

 

jako Big Daddy

. Chyba nie pozostaje nic innego jak dorwać drugą część i również ją przejść tylko ty razem za pierwszym podejściem.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Bulletstorm - świetny patent superstrzałów, tyle sie naczytałem spustów na jego temat, że sam musiałem skonfrontować to z rzeczywistością. No i wsiąkłem na maxa. Dodatkowe brawa należą sie za pomysłowe nazewnictwo. Bardzo podobała mi sie bogata kolorystyka i niecodzienny design oponentów. Właściwie to prawie wszystko mi się podobało. Wkurzało przedwczesne pojawianie sie nowych superstrzałów prze co wiedziałem, że za chwile pojawi sie np. mini boss, no i obrazki przed każdym rozdziałem za dużo zdradzały. Gra na mocne 8+

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mass Effect 2 na PS3.

 

 

Nie zrozummy się źle- to swietna gra. Jednak trochę sie zawiodłem bo nie jest IMO tak dobra jak to sie o niej nasłuchalem.

 

Kuleje podstawa: to nie jest erpeg pod względem mechaniki. To TPS Czy to źle? Nie , lubię TPSy :D tyle, że samo strzelanie nie jest najwyższej próby, odstaje od tego co mamy w Gearsach, Uncharted czy choby Mafii II

 

Tym niemniej, fabuła, otoczka, uniwersum daję rade. Bawiłem sie przednio i długo -40 h. Nie ma mowy o zmarnowanym czasie i pieniądzach (zwłaszcza, że dzis to tanioszka)

 

Polecam oczywiscie jednak nalezy brac pod uwagę powyzsze przesłanki

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

CoD: MW3 - w pięć godzin z groszem pękła kampania na normalu. Wg mnie bardziej widowiskowa niż poprzednia część. Gierca ogólnie do pogrania, kupić bym jej nie kupił ale pożyczyć można. Przejść i oddać :)

 

Jak dla mnie z tą widowiskowością jest trochę nierówno. Niby tego wszystkiego jest więcej, ale jakoś na dłużej w pamięci chyba nie zapadnie mi żadna misja jak Gułag z MW2, czy Prypeć z jedynki. Chyba najlepsza była pierwsza, albo

odbijanie córki prezydenta z walącym się budynkiem

 

Odnośnik do komentarza

właśnie skończyłem singla w BF3, co tu napisać o nim: króto (~5h na normalu), dynamicznie, widowiskowo, filmowo, intensywnie. Historia opowiedziana w sposób zbliżony do CoD: BO. Wizualnie i dźwiękowo gra trzyma wysoki poziom, zdarzyło mi się ze 2-3 razy że frame rate spadł bardzo mocno (tylko przy okazji pojawienia się informacji o zdobytym achievmencie). Czekają jeszcze na mnie misje coop i dalsza walka w multi (15h na liczniku) który pomimo pewnych niedoróbek (m.in. respawn przed lufa wroga i kolejne błyskawiczne zejście) jest baaardzo miodny.

singiel: 7/10

multi: 9+/10

razem: 8+/10 POLECAM!

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem Battlefielda 3. Chryste, jaka ta gra jest słaba. Muszę przyznać, że dawno już nie grałem w większą chu.jnię. Piszę o kampanii. Wiem, że to nie jest kod pod singla, ale ja lubię głupie single na trzy godziny. W przypadku kampanii nowego Battlefielda scenarzyści byli chyba naje.bani tudzież czuli na szyi oddech dynamiczenej - acz równie idiotycznej - kampanii MW3 i obsrali się na miętowo. Battlefield 3 przegrywa z kol of djuti na każdym polu, może poza grafiką. Chociaż nawet co do tego ostatniego nie byłbym w sumie pewien... Te oczoje.bne świecidełka z każdej strony to jakaś parodia. Podczas każdej misji czułem się jak na pierdo.lonym Mayday. Grałem na piecu jakby co, moim chyba całkiem niezłym piecu /bo konsol do fps-ów nie lubie/, ze wszystkim na full w 1080p, także malkontenci uprzedzem, że nie będziecie mieli się do czego przypierniczyć. Kampania w Battlefield 3 to jeden wielki ziew. MW3, mimo że poniekąd również zawodzi, na luzie pożera to (pipi) od DICE. Dziękuję, dobranoc. Multi w obu grach lata mi koło pytona.

Odnośnik do komentarza

Assassin's Creed BrotheLhood - końcówka troszkę mnie wymęczyła szczerze powiedziawszy. Strasznie długa gra z mnóstwem misji pobocznych, sidequestów i znajdziek. Tych ostatnich nie zbierałem na siłę tylko przy okazji skacząc z budynku na budynek. Multi nie dam rady już ogarnąć. Za dużo gier czeka w obwodzie, a poza tym mechanika w serii AC to najgorszy aspekt weń giercowania. Całość oceniam dość wysoko, a jak na moje krytyczne nastawienie do produkcji Ubisoft to i tak nieźle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...