Skocz do zawartości

Nowy Dashboard - jesień 2011


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=GbOzcLd8LDg&feature=player_embedded

- skype

- youtube

- wyszukiwarka bing

- zapisy w chmurze

- telewizja Live

- pełna obsługa dasha przez kinecta, wyszukiwanie głosowe dla bing, youtube i xbl marketplace

- kilka innych zmian

- sterowniki dla kinecta

- oficjalna obsługa 3D

 

Zdjęcia to wczesna kinectowa wersja dasha

 

Premiera początek grudnia

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Z wyglądu średnio mi się widzi ten nowy dash, za to dobry będzie YT, Skype myślę też się przyda bo przecież każdy ma headset ;-) Mam nadzieję,że Bing będzie działał jak normalna przeglądarka na PS3 a nie wyszukiwała tylko fakty nt. wybranej gry jak to ma miejsce także na PS3 (nie pamiętam jak to się zwało konkretnie). Ogólnie zalatuje W7 mobile i nie podoba mi się to;-)(do W7 nic nie mam).

Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi na to że Kinect posłuży w głównej mierze do skype i obsługi dasha :yahoo:

Gier nadal nie ma, a te na horyzoncie nie wyglądają zachęcająco. Dobrze że będzie chociaż Kinect sport 2.

Z tym skypem będzie tak samo jak z Facebookiem na Xlive, jest ale mało kto tego używa. No bo to samo jest przecież na komputerze.

 

To samo z YouTube, po co mi to?? skoro mam to na PC z obsługą myszy.

Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi na to że Kinect posłuży w głównej mierze do skype i obsługi dasha :yahoo:

Gier nadal nie ma, a te na horyzoncie nie wyglądają zachęcająco. Dobrze że będzie chociaż Kinect sport 2.

Z tym skypem będzie tak samo jak z Facebookiem na Xlive, jest ale mało kto tego używa. No bo to samo jest przecież na komputerze.

 

To samo z YouTube, po co mi to?? skoro mam to na PC z obsługą myszy.

 

No ale czasem na YT są fajne filmiki w HD, które można chcieć obejrzeć na HDTV. Niby można podpiąć lapka przez HDMI, ale nie zawsze się chce.

Skype też niby jest na PC, ale na X360 mam przykładowo lepszego headseta, więc chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dobrze wygląda i sporo nowych ficzerów, które razem trochę jednak pozmieniają, a w szczególności dla posiadaczy Kinecta jeśli pełna obsługa dasha to prawda.

 

A ta chmura zaczęła mnie interesować z uwagi na to, że ściąga wszystkie dane i zastąpi odzyskanie GT - ostatnio jak się tym bawiłem to przestały mi działać savey do FPS'ów więc uproszczenie i usprawnienie mile widziane :P

Odnośnik do komentarza

no więc tak. Ten wyciek który miał miejsce to jedna z pierwszych wersji. 20765.8 ( wersja xdk )

Obecna ( dzisiejsza ) to 20871.0 i jej wersja flash to 14427.0, po za wyglądem ma nowe sterowniki Kinecta = na "siedząco" przechwytuje cały szkielet naszej postaci, co daje dużą precyzje :-)

69c5fcd208a52b4f7d809eb.jpg

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Kompletnie mi sie nowy dash nie podoba. Łatwo sie pogubić można. I jakoś tak dziwnie w nim sie porusza. Za dużo elementów, za dużo wszystkiego (szczególnie duży nacisk położono na społeczność czyli FB,twitter itp) wolałem jednak poprzedni. Cóż trzeba bedzie sie przyzwyczaić.

 

@ Psyko

 

Zapisy były we wrześniu (?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...