Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

wartosci rynkowej to raczej nie bedzie miec, niszczyc balansu pewnie tez nie zniszczy ale napewno ma wartosc nostalgiczna.

taki fiery dragon sword, wayward wand, fellblade czy black widow companion ktorych nie bedzie normalnie w grze do zdobycia a kazdy z gw1 je napewno pamieta to jednak fajna rzecz.

 

ps. title z tego nie robia bo beda inne do zdobycia w gw2 :D

Odnośnik do komentarza

W Guild Wars 2 każdy gracz biorący udział w danej misji otrzyma nagrody za swoje wysiłki i to bez względu na to, jaką klasą postaci gra. Zdobycze nie będą przedstawione w formie przedmiotów wypadających z wrogów. Zamiast standardowych zbroi, czy broni otrzymamy bowiem… kody, które będziemy mogli wymienić na konkretne części ekwipunku.

 

I bardzo dobrze, zbieractwo w MMO męczy.

 

Co do serwerów - postac na zawsze bedzie przypisywana do worlda, czy bedzie mozna nimi zonglowac?

 

 

wartosci rynkowej to raczej nie bedzie miec, niszczyc balansu pewnie tez nie zniszczy ale napewno ma wartosc nostalgiczna.

taki fiery dragon sword, wayward wand, fellblade czy black widow companion ktorych nie bedzie normalnie w grze do zdobycia a kazdy z gw1 je napewno pamieta to jednak fajna rzecz.

 

Z broniami w GW nigdy nie bylo tak, że istniał jakis unikalny artefakt, ktory przewyższałby siłą resztę broni. Jeśli jakaś broń była wyjątkowa, to tylko ze względu na swój wygląd.

 

Ciekawe czy będzie podział broni na white/blue/purple/green/gold i czy będzie można modować greeny, bo w jedynce strasznie bolał brak customizacji greena z oryginalnym skinem.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

nom to mi sie zawsze podobalo w guild wars. wszyscy z tym samym lvlem i bez przewagi gearu "bo on mial tier 10 a ja tylko tier 9.5" wiec wygrywal team o wiekszym skillu a nie gearu.

 

co do twojego pytania to w linku ktory dalem jest:

"Although a player must choose a world upon account creation, world switching will be simple."

pytanie czy bedzie to jak w gw1 ze zmiana dis czy jak w wow ze zmiana realm co tez jest "simple" ale free juz nie

 

ps. w jedynce nie mozna bylo ruszac greenow bo dalo sie je za latwo zdobyc wzgledem swoich blizniakow z gold.(vs np)

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze zaradza cos, aby nie bylo: "O ten realm jest najlepszy, wszyscy sie przenosimy!" :confused:

Community powinno sie trzymac, a nie migrowac wszedzie i zaczynac "od nowa na tym samym poziomie". Blizzard i WoW pokazal jak mozna spi****** ostro community robiac Xrealm, name changes, real transfers itp.

Odnośnik do komentarza

http://www.cdaction....ery-do-pvp.html

 

Odnoszę wrażenie, że twórcy GW2 chcą zrobic wszystko albo co najmniej dużo, żeby przekonać właśnie mnie (ktory tak bardzo chce nie grać już w żadne mmo) do kupienia ich produktu. Jestem zdezorientowany. Nie dorzucajcie już nic nowego, bo kupię!

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

http://www.cdaction....ery-do-pvp.html

 

Odnoszę wrażenie, że twórcy GW2 chcą zrobic wszystko albo co najmniej dużo, żeby przekonać właśnie mnie (ktory tak bardzo chce nie grać już w żadne mmo) do kupienia ich produktu. Jestem zdezorientowany. Nie dorzucajcie już nic nowego, bo kupię!

To masz jeszcze troche swiezego gameplayu z samej gry (dynamic events) ;)

http://www.youtube.com/watch?v=jXZwhJSQIxw

 

 

Wyglada super <3

Odnośnik do komentarza

Ja bym sie wstrzymywal z takimi komentarzami. Tak naprawde to WoW na wlasne zyczenie pozwala to robic. Tak sie dzieje jak sie przekombinuje, rozprasza community i recycluje na potege... . Zreszta... ta gra byla numerem jeden (i dalej jest) od koncowki 2004 roku...

Jedyne co sie teraz zmieni to, to ze tort bedzie podzielony na wiecej duzych kawalkow, a nie ze cos sie pojawia i zaraz umiera lub trzyma bardzo maly % rynku.

Nie ukrywam, ze ostro teraz sie jaram GW2 i mysle "kurde... jeszcze pol roku czekania argh!"

Chetnie sam bym pogral w demko :(

 

Ogolnie fajnie zrobili z tymi questami/eventami, bo sam zauwazam, ze czesto w trakcie robienia jednego (np w WoWie) nudze sie, ale jestem zmuszony konczyc..., a tutaj po prostu zmieniam sobie "zajecie" w danej czesci mapy i napelniam wskaznik postepu ;D. Przy czyms takim naprawde ciezko sie nudzic, zwlaszcza ze wszystko jest tak sprytnie sklejone, ze nie czuje sie ze robie przypadkowe rzeczy i hura!

Jednak trzeba przypomniec jedno... to wszystko sa starting areas, a jak wszyscy wiemy one zawsze wygladaja super, sa dopieszczone itp., gorzej z wyzszymi poziomami. Bardzo jestem ciekaw czy utrzymaja taki poziom.

Odnośnik do komentarza

@Morde

Nic bardziej mylnego. Żadne MMO nie zdetronizuje WoWa. Może wziąć kawałek rynku dla siebie ale żadnych WoW killerów nie zobaczymy. I tu nie chodzi o to że WoW jest "och-ach-awesome". Po prostu jest już tyle na rynku, tyle przetrwał, że każdy kto dziś mówi/myśli/czyta o MMO od razu kojarzy to z WoWem. Jedyne co może zabić WoWa to sam Blizzard. Być może nie jest to już tak popularne MMO jak rok czy dwa lata temu ale wątpię by GW2, które ma szanse być całkiem niezłym kawałkiem softu (jak wyjdzie nie mamy prawa mówić przed premierą, bo to jednak niewiadoma w przypadku MMO), choćby się zbliżył do ilości subskrypcji WoWa. Miał byś WAR, Miał być RIFT - został WoW.

 

Dwa: nie wiem jak to tam ma się odnośnie mikrotransakcji w GW2 (będą czy nie?), ale jeżeli projekt taki jak MMO idzie w model F2P to albo muszą zarabiać spory szmal na mikrotransakcjach (a tu ciężko spierdzielić sprawę odnośnie tego co można kupić, a czego nie), albo nad nowym contetnem może zawisnąć czarna chmura bo jednak kasę na produkcje owego trzeba skądś brać.

 

@Raptor

WAR tez miał takie pojawiające się znikąd eventy, ludzie się spuszczali na myśl o nich, a jednak gra nie zachwyciła na dłużej.

 

 

 

Ja jestem bardziej sceptyczny do wszelakich nowych MMO ostatnio - wolę zweryfikować swe obawy po premierze, niż zawczasu wychwalać pod niebiosa.

Odnośnik do komentarza

@Kazuun: Bedzie F2P, bo beda vanity items oraz regularne expaci, za ktore trzeba zaplacic - za nowy content po prostu wybulisz.

WAR mial inne rzeczy, ktore byly biedne (sam nie gralem, bo stwierdzilem ze jesli znajomym sie spodoba to wtedy kupie - bylo tak, ze miesiac pograli i stwierdzili, ze wyrzucili kase), a sama gra z tego co mi wiadomo pozniej zostala dojechana... tak samo jak z Conanem - to mial byc WOW KILLER.

Ogolnie mysle, ze bardzo malo ludzi (i devow) zostalo co rzucaja txty "WoW Killer" i przerzuca sie wlasnie na Tort, w przypadku Arenanet - oni robia gre jaka chca zrobic, a nie "lepszego WoWa", bo Ci ktorzy szli taka droga zawodzili po calosci.

RIFT dalej sobie jest i bedzie - pytanie co z nim bedzie po premierach SW i GW2.

 

Jesli chodzi o mnie i samo MMO ogolnie to nastawiam sie na: Nie mam w planach zakupu kolejnego dodatku do WoWa. Jak nie bedzie godnej mojego czasu i zainteresowania gry MMO to zostane przy innych produkcjach, a bedzie w co grac.

 

GW2 sie jaram bo na chwile obecna daje to co mnie interesuje (rasy, wyglad, dobra fabule i rozwoj postaci, muzyke, brak czekania i musu bycia w danym miejscu o danej godzinie, bycia uzaleznionym od 24 kretynow, zastapienie standardowych questow wskaznikiem, nieprzesadny grind(?) itp.).

Co do Aiona - byla fanja gra, ale mega koreanski grind i problemy z logowaniem sie (jakos tam mnie DCowalo czesto jak sie logowalem) zniechecily mnie, a pozniej samo zainteresowanie gra spadlo do poziomu zerowego. Gra byla piekna, ciekawa, ale pusta.

Odnośnik do komentarza

gw2 celuje w inna publike niz wow tak samo jak bf3 vs cod.

zmiany takie jak brak swietej trojcy tank/dps/healer, losowy zestaw mobow w dungeonie czy otwarte eventy moga sie okazac zbyt duzymi zmianami dla wow maniakow.

jak dla mnie gw2 bedzie lepszy, ba juz gw1 jest dla mnie lepszy ze swoim nastawieniem na skill zamiast rozmiar e-penisa z gearu ala wow. ze o tym ze dungeony i misje w gw byly zawsze na tym samym poziomie i nie stawaly sie latwiejsze tak jak ma to miejsce w wow gdzie wychodzi nowy raid nowy tier i stare raidy sa roflstomp przez nooby. (dzieki czemu gw ma jednak wieksza zawartosc niz wow ktory ma efektywnie 1 aktywny raid)

czy gw1 byl lepszy? imo byl. czy byl wow killerem? nie bo byl zbyt rozny od wowa i celowal w inna publike.

to samo bedzie imo z gw2.

jesli przyjdzie jakis wow killer to pewnie nowy star wars ktory jest praktycznie klonem z wowa w lepszym swiecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...