Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

tak, właśnie dzisiaj całe wyzwanie ogarnąłem na złoto, gram na padzie

nie powiem łatwo nie było

 

----

jako ze kupilem gt6 jakis miesiac temu za 85zł z wysylką pokusze sie o małą ocene

 

gra nie warta 200zł w dniu premiery, wyglada jak wielki dodatek do gt5, za cene którą zapłaciłem nie żałuje zakupu, początkowo planowałem sprzedać po przejściu ale chyba zostawie....

licencje są zbyt łatwe, w kazdej powinni odjąc minimum 1s od aktualnego czasu na złoto, nawet 2sekundy....

za mało jest licencji, ogólnie za mało wyzwań gdzie mozna rywalizować na czasy ze znajomymi,

grafika ok, troche nie trzyma FPS w 1080p ale kij z tym, akceptuje bo to nie jest najwazniejsze

 

duzy minus za brak nowych aut, gdzie jest m5 f10, m6 f13, m3 f80, rs6 c7, rs7, rs4 b8 i tak mozna bez konca

minus za dzwieki aut, niczym nie przypomina to oryginału

bziuczy to wszystko jak chce...

Edytowane przez Bumier
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ustawień pojazdów nie zmieniałem, nawet nie sprawdzałem czy mozna... natomiast jesli chodzi o wspomagacze to wszystko off z wyjatkiem ostatniego wyzwania formułą, wyscig na dole (nie pamietam nazwy toru ale na gorze była monza na której 1.22 wykrecilem wiec zapas duzy)  dałem kontrole trakcji na 1, za duzo wolnych zakretów a ona na 3 biegu pali kapcie... 

ten na dole był najtrudniejszy, czas tylko 0,5s lepszy od Senny 

Edytowane przez Bumier
Odnośnik do komentarza

Oszaleje, zmieniłem dostawcę internetu i mam teraz nie porażające 10Mb ale to chyba już jakaś kpina żeby aktualizacja po raz 5 ściągnęła się z jakimiś błędami.

 

Jest jakaś opcja na ściąganie pojedynczych updatów, bo po uruchomieniu gry pokazuje mi ze ma 10 aktualizacji do pobrania, trwa to parę godzin a potem i tak przy ich instalacji jakoś w 1/4 wyskakuje error.

Odnośnik do komentarza

Tak, wszystko co jest w katalogu dane gier czy jakoś tak ponad 8GB wywaliło, czy gdzieś jeszcze się coś czai o czym nie wiem ?

 

EDIT:Dziś rano puściłem odbudowę systemu plików plus coś tam bazy danych, po tym zapuściłem pobieranie aktualizacji i teraz jestem ciekaw co zastanę po powrocie. 

 

Jeżeli dalej będzie bubel to czy jest opcja pobrania gdzieś aktualizacji na nośnik zewnętrzny ?

Edytowane przez Wretched
Odnośnik do komentarza

Tam sie ustawień nie da zrobić, poza tymi podstawowymi do jazdy. Ja na Monzy zrobiłem z kontrolą trakcji na 1, a Brands Hatch na off. W sumie to ta kontrola więcej jednak przeszkadza niż daje. Czułość standardowo.

 

e: Co do pada to ja jeżdzę na gałkach (kierowanie - lewa, gaz/hamulec - prawa).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

TCS: 1, ABS: 1, wspomaganie kierowania silne, czułość na 5

ogólnie samochód to potwór, kluczem do sukcesu w moim przypadku było operowanie gazem (wiadomo jakie są triggery w ds3). Polecam nie jeździć również po linni sugerowanej bo nie wszedzie się sprawdza. Na yt są filmiki jak brac zakręty, to pomaga. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

@Emet, monze wbiłem na złoto, własnie brads hatch nie moge przejść :)

 

@czapa no właśnie te TCS mnie wkurza bo na 2 i 3 biegu zaczyna mi boksować kołami przez co wpadam w poślizg na niektórych zakrętach..  lookne filmiki na yt, będę próbować, dzięki

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...