Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

@Emet, monze wbiłem na złoto, własnie brads hatch nie moge przejść :)

 

@czapa no właśnie te TCS mnie wkurza bo na 2 i 3 biegu zaczyna mi boksować kołami przez co wpadam w poślizg na niektórych zakrętach..  lookne filmiki na yt, będę próbować, dzięki

 

Brat mnie poprosił o zaliczenie tego na złoto, niestety obecnie mam tylko pada. Ciężko się przestawić z kierownicy, ale ogólnie te wyzwania nie są specjalnie trudne. Jak widać na filmiku, rzuca mną po całym torze, nie trafiam w wierzchołki zakrętów, a i tak mam złoto ze sporym zapasem. Brat ma jakąś wypasioną "AverMedię", co zgrywa filmiki w full HD, jednak nie potrafię tego obsłużyć, więc masz biedne nagranie z Lumii 520.

 

czułość: 3

ABS: 1

reszta: 0

 

 

(pipi)any skosił jakość do 360p. Może 720p pojawi się później.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niestety ja na tym torze nie pojeżdżę bo okazało się że aktualizacja jest większa niż moje 12 GB miejsca na dysku ;) Nie da się i (pipi) . Trzeci raz kupiłem GT , musiałem wywalić sejw i grałem od nowa bez żadnej aktualizacji czyli na golasie wersja pierwotna ;) I wiecie co ? To wciąż ta sama gra w której przeciwnik zwalnia na ostatnim okrążeniu a gdy do niego podjeżdżasz i wyprzedzasz na łuku tajemniczo zwalnia z niezrozumiałych powodów . Sprzedałem i kupię znowu czwarty raz bo nic innego nie ma a PS4 dopiero w 2015 bo też nie ma tam w co grać chwilowo .

Odnośnik do komentarza

Hehehe to się nazywa przywiązanie do marki :D Dla mnie po ograniu Forz na x360 GT6 wydało się fajnym, ale jednak reliktem przeszłości, coś jak Gran turismo 4 HD 3D 2013, pobawiło mnie z 2 miesiące, ale nawet kariery nie skończyłem.

No ja też miałem Xbox360 i Forzę 3 i 4 i uważam je za gry lepsze . Dużo lepsze . Ale problem jest taki że jakieś wyścigi w domu być muszą . Podobnie jak piłka ;) Konsolę zmieniłem by zagrać we wszystkie bardzo dobre gry tej ( tamtej ) generacji . A w Forza 5 grałem już u kolegi na jego nówce sztuce xbox one . Szkoda że obie gry są na wyłączność :(

Odnośnik do komentarza

@Grze(pipi) dobry filmik, pewnie przyda się innym bo ja akurat już wbiłem złotko, męczyłem tyle razy aż wpadło

 

co do nowej trasy to aż prosi sie o jakieś trofea dla niej jak np:

 

- przejechanie trasy z jakimś X mnożnikiem;

- przejechanie kółka bez żadnego uderzenia w auto;

- zdobycie iluś tam punktów na koniec wyścigu

- wyprzedzenie X aut

- przejechanie trasy w określonym czasie

 

zadanka dla każdego auta i już jest nowe 15 trofików, ale chyba nie chciało im sie już tego robić

Odnośnik do komentarza

Sprzedałem ostatnio wersję Anniversary, kod wykorzystałem. Kupujący ma teraz problemy z instalacją i za każdym razem wywala mu błąd.

 

 

 

Powiedz mi, czy ta wersja ANNIVERSARY to tylko dodatek do GT-6, czy można z niego zainstalować pełną wersję?

Co chwilę wyskakuje mi błąd podczas instalacji (już 5 razy próbowałem)... na pudełku jest info "NOT TO BE SOLD SEPARATELY".

Obawiam się, że powinienem był kupić zwykłą wesję GT-6 a nie Anniversary Edition :/

 

miał ktoś takie problemy? pomijając fakt długiego updatu i instalacji...

Odnośnik do komentarza

Witam.

O mnie chodzi w powyższym wpisie... nr. błędu się nie pojawia tylko wyskakuje "Installation failed." po około 2h oczekiwania.

"An error occurred during installation" i OK, jakaś porażka.

 

Zrobiłem update softu PS-3, format HDD, zminiłem język na UK i nadal nie wiem o co chodzi, że gierka nie chce się zainstalować...

Czy da się jakoś sprawdzić historię błędów?

Odnośnik do komentarza

 

 

Wyląda to w ten sposób, że najpierw robi się update 11 plików i niby wszystko jest ok.

 

Dalej gierka się instaluje, pokazuje powiedzmy: "Approx 300 mins. left", po czym po kilku godzinach instalacji wywala błąd i przerywa instalację.

Jeden raz instalacja doszła do "Approx 2 mins. left" po czym ok 2 godziny nic się nie działo i znów przeinstalowałem grę...

 

Usunąłem już wszystko z PS-3, zrobiłem format HDD, zmieniłem język na UK ... ale nadal pojawia się błąd podczas instalacji :/

 

 

 

Wysyłam fotki ekranu instalacji. Numer błędu się nie pojawia.

 

Jeśli nawet pojawia się numer błędu to trwa to ok 2 sek po około 2-3h czekania i nie będę tyle czasu wpatrywał się w TV z nadzieją, że uda mi się go zanotować.

 

Nie wiem o co chodzi z tą instalacją... dysk HDD jest prawie pusty i wgrany jest nowy soft.

 

Na zdjęciach są m.in. dwa komunikaty, po prostu "An error occured during installation" i "Installation failed". 

Odnośnik do komentarza

Wreszcie poradziłem sobie z update'm GT-6 Anniversary Edition... stawiając router WiFi obok PS-3 podczas instalacji.

Zajęło to grubo ponad 4h, ale przynajmniej teraz wszystko działa !!!

 

matzika: sorry za kłopot i dzięki za wsparcie :)

 

 

PS. wcześniej gierka działała ale co pare min wyskakiwało wnerwiające powiadomienie o konieczności dokonania aktualizacji

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...