Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Coś tam stworzyłem pod nazwą: "PSX Extreme Racing".

 

Zapraszam: https://www.gran-turismo.com/pl/gt6/user/#!/clubid/1007380/

 

 

Dzisiaj, wieczorem, potworzę jakieś zawody. Macie jakieś propozycje? Jakieś time triale? Jeszcze nie miałem kiedy tego sprawdzić, ale da się coś takiego utworzyć? Jakiś time trial na wybranej trasie, wybranym autem? Byśmy mogli swoje czasy poustalać?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Piąty raz już chyba tej gry nie kupię bo za czwartym razem okazało się że sama aktualizacja nie mieści się na dysku 12GB :) Pograłem tydzień na golasie - o dziwo to dalej ta sama gra ;) Czekam na GT6 - Academy Edition jak z GT5 . Chyba mnie żółte ludziki nie zawiodą bo PS4 kupuję dopiero na jesieni 2015 jak wyjdą jakieś fajne gry w ilości większej niż kilka sztuk .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Taka tam ciekawostka..

Własnie sprawdzałem coś w Photo Mode na trasie Goodwood i przypadkiem zauważyłem, że modele kolesi startujących wyścig (poza głowami/twarzami) mają więcej polygonów niż modele ludzi w 99% gier :P Tekstury i same głowy są dosyć słabe, ale reszta mnie zaskoczyła.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jak zrobić 100% GT6?  Taki drobiazg mnie nurtuje, gdyż zdobyłem wszystko co było do zdobycia, złoto we wszystkich wyzwaniach, mam wszystkie auta, nawet platynę zdobyłem, a ciągle mi pokazuje w statystykach 99% gry. Jedyna rzecz jaka mi została to złoto w wyzwaniu Ayrtona Senny na torze Brands Hatch (mam srebro), ale z tego co wiem, to nie jest wymagane do 100% gry.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wielki update. M.in. nowa trasa, auto i tryb B-Spec (nareszcie!).

 

http://www.gran-turismo.com/pl/news/00_3293873.html

 

 

 

Szczegóły aktualizacji (1.16) Informacje o aktualizacji GT6    

Pojawiła się aktualizacja do Gran Turismo 6. Poniżej znajduje się lista najważniejszych opcji, jakie wprowadza:

Vision Gran Turismo
Udostępniono „MINI Clubman Vision Gran Turismo”.

Gdy aktualizacja zostanie zainstalowana, samochód będzie można kupić dzięki opcji [Vision GT], która znajduje się w dziale [sAMOCHODY] w „Moim Centrum”. Innym sposobem na zdobycie samochodu jest ukończenie okrążenia (czas nie jest istotny) w nowych zawodach sezonowych dostępnych przez ograniczony czas.

Mid-Field Raceway
Popularny autorski tor z Gran Turismo powraca z nowymi usprawnieniami! Ten szybki tor umiejscowiony jest w górskim krajobrazie i ma wiele wzniesień oraz spadków. Jego dynamikę budują słynne skrzyżowanie z zakrętem, gdzie zmienia się kierunek okrążenia, długie proste oraz zakręty średnich i dużych prędkości.

Tryb B-Spec
We wszystkich zawodach trybu kariery wprowadzono tryb „B-Spec” , w którym to kierowca SI ściga się za gracza. Można go wykorzystać w wyścigach, które normalnie ciężko byłoby ukończyć (takich jak dłuższe wyścigi wytrzymałościowe), lub gdy gracz ma po prostu ochotę podziwiać wyścig. Możesz wybrać [b-Spec] z szybkiego menu przed rozpoczęciem zawodów w [Trybie kariery].

Więcej opcji lakieru
Pojawiło się więcej opcji [lakieru] – możliwe jest teraz pomalowanie niestandardowego tylnego spoilera. Ponadto dodano opcję [Wybierz kolor, który został już użyty] w menu lakieru, co ma ułatwić pomalowanie karoserii i spoilerów na ten sam kolor.

Dodatkowe samochody do przemalowania
Można teraz pomalować karoserię Mazdy LM55 Vision Gran Turismo oraz Chevroleta 2X Vision Gran Turismo.

Inne poprawki i zmiany
– Osłabiono force feedback kierownicy w przypadku Red Bull X Series Fan Car.
– Można teraz przeglądać zawartość zawodów sezonowych w strefie społecznościowej na gran-turismo.com


EDIT: kurde, wygląda na to, że ten B-Spec to dodatek do wyścigów z kariery. Myślałem, że będą osobne wyścigi tylko dla B-Spec, tak jak w GT5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...